Загар и секси бронзов тен, варненкИ държат мъжете в плен!!

  • 13 037
  • 289
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 595
да живее сешоара Joy и аз му бях фен  Mr. Green
а някой шъ ли ми обЯсни защо за Бога е сЕшоар като всъщност сУши, а не сЕши  Twisted Evil винаги съм се дразнела на това. въпроса е риторичен, благодаря ви за вниманието  smile3505

# 211
  • Мнения: 2 960
Здравейте мацки-барабацки  bouquet

За коликите -ние също пихме Инфакол и е вярно че момчетата имат по продължителни и по силни колики.На нас Инфакола много ни помогна.

Който няма климатиче ,моля да заповяда на разхлаждащите питиенца


                         За прогонване на съня и бодрост на ниво

# 212
  • Мнения: 39
Саши писах ти на ЛС че следобед ще излизам обаче няма да стане -диването още не е засполо,късно се върнах ме от плажа и честно да кажа едно ми е заспало и уморено че изобщо не ми се мърда никаде  Confused
за коликите не мога да кажа кой знае какво защото аз почти от самото начало карах на Бейбинос и бях много доволна почти не разбрах че има колики но за сметка на това зъбите ми е... мамата обикновенно го хващаха нощем към 2 и който спал спал  #Crazy

# 213
  • Мнения: 3 743
ние засега още нямаме колики, та не мога да се включа, слава богу. Диди понякога следобед чувства дискомфорт преди да се изака, но не се чуват звуци от коремчето, нито пък пръцка. Педи изписа Еспумизан капки, но още не сме ги ползвали. Кака Мая, възхищавам ти се, как се справяш с две мъничета, аз с едно - се чудя понякога какво да направя и как да реагирам, макар че влизаме постепенно в релси. То или тя мен ще "дресира" или аз нея Mr. Green

Лято, знам, че ти е риторичен въпроса, но аз мога да ти отговоря - сешоар има френски произход /sechoire/, мисля, че идва от sec /сух/. Предполагам, че е случайна приликата с българския глагол суша. 

# 214
  • Мнения: 50
Ох прибрахме се, как не умряхме по пътя не знам - жега голяма. И мъжа ми да вземе да забрави прозорците отворени и не е пуснал климатика направо ще изпукаме от жега...

# 215
  • Мнения: 1 554
бебинос ,много съм доволна Peace

# 216
  • Варна
  • Мнения: 893
Лято, знам, че ти е риторичен въпроса, но аз мога да ти отговоря - сешоар има френски произход /sechoire/, мисля, че идва от sec /сух/. Предполагам, че е случайна приликата с българския глагол суша. 

хмм верно бе , не бях се замисляла Thinking,пък уж съм учила 5 години френски кой ме знай  Embarassed

# 217
  • Мнения: 109
кой ще ходи утре рано на плаж??? ние се цопваме до Библиотеката..под заведението де...надявам се в 8.30 да сме там,4е после е жега...Wink)

# 218
  • Мнения: 3 595
ей гадните французи пак са се набъркали  Mr. Green поне ми се изЯсни. Тенкю Гал, тъй е като карам с един проЗд английски Crossing Arms

# 219
  • Мнения: 50
Аз ви казвам чао - отивам на село за 10тина дни да си починем с Кики. Стегнахме багажа и чакаме мъжо да се прибере и да тръгваме. Ще ми липсвате...... до скоро.

# 220
  • Мнения: 212
а как мога да се сдобия с Инфакол?

# 221
  • Мнения: 39
Здравейте майчета,
по темата за коликите да вметна нещо и аз.Макар,че ифото ще ми е от преди 8 години.Когато малък Сашко беше на около седмица десет дни-направо кошмар!!!Рев и превиване.Звъня на докторката май вече имаше джи пи,а тя ми вика колики .Бягам аз до аптеката,купувам лекарството против колики,обаче тоа ти бебе неще и неще капките.Една седмица тия колики не минават.Идва една друга лекарка/работи в неонатологията в АГ/ вкъщи,обеснявам и проблема,а тя жената ми вика"Верче,това дете е гладно мила!" Е,как гладно, #Crazyотговарям аз и обеснявам,че в болницата съм имала ужасно много кърма,дори ми носеха на други бебета шишетата за да ги храня.Каза ми,че коликите не могат да се появят толкова рано и докато се регулира кърмата ми трябва при всяко заплакване да го слагам да цока и така 5 месеца си го кърмих.Иначе личната на първата консултация ми каза да започна да го дохранвам,защото много малко бил качил #2gunfireМного подробна станах май,дано не съм ви дотегнала.

# 222
  • Мнения: 109
девойки...сериозно..няма ли желаещи за плаж утре???

# 223
  • Мнения: 3 743
No problems, лято. Един път и аз да помогна Mr. Green

# 224
  • Мнения: 3 996
девойки...сериозно..няма ли желаещи за плаж утре???

90% ще дойда .Сутринта ще пиша със сигурност Peace

Общи условия

Активация на акаунт