Загар и секси бронзов тен, варненкИ държат мъжете в плен!!

  • 12 979
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 617
девойки...сериозно..няма ли желаещи за плаж утре???

И ние ходим там под Библиотеката, така че нп, аз утре не обещавам но Морска е на първа линия

# 226
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
ха-ха,аз утре съм с мама на плаж Mr. Green Mr. Green
ще заплакна хубаво гъзягата в морето,а не само да се топна набързо

# 227
  • Мнения: 1 554
кой ще ходи утре рано на плаж??? ние се цопваме до Библиотеката..под заведението де...надявам се в 8.30 да сме там,4е после е жега...Wink)

МЕРИ РЕД ААААААААЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ Hug Peace

аз като сляза от дървените стълби на първия 4адър се мятам,4е с тая коли4ка малко е зор ooooh!

# 228
  • Мнения: 29
Привет мацки!
Морска и аз съм с вас утре сутринта на плажа. newsm44 Звънни или пиши сутринта да се разберем. Hug
Сашенцето спинка, Емо е на вилата с баба и дядо и аз- на компа! newsm68
Дайте отчет какво правите, че нещо ми е тъпичко.

# 229
  • Мнения: 617
Саши, сега се изкъпах и ми е едно хладно, оставих чинийте за свекито, само да не ме чакат  утре сутринта. Аз още не знам за утре, ама нищо чудно да съм при вас  Mr. Green
Ани-бани блазя ти, само една майка може да те смени за детето и това е твоята  Simple Smile

# 230
  • Мнения: 1 167
Привет мацки!
Дайте отчет какво правите, че нещо ми е тъпичко.

Ко да правим-у нас всички вече спят , а аз блея на компа и чета разни неща.
Днес един мързел ме тресна и малкия го отнесе Laughingразбирай не ходи на разходка, ама и аз го отнесох на мъркане цял ден #Crazyей не спи това дете да си почина и аз бе  #2gunfire
До преди малко гледах филма  "Sex and the city" 2008 и разпуснах малко от насъбралото се напрежение и умора от малкия бяс и това домакинстване #Crazy
Разглеждах малко ePay да видя какво продават хората и бая неща харесах Laughing ама пусто като не разбирам как да пазарувам Cry карай ще мина и без тез покупки.
Сега вече смятам да лягам, че утре и ние с мъжо и бебата смятаме рано-рано да ходим на плаж извън Варна обаче.
Айде Лека Нощ на Всички  bouquet

# 231
  • Мнения: 29
Тони и аз измих чиниите вече, ама още не съм се изкъпала.  Joy В къщата цари такова спокойствие, че не мога да се нарадвам. Пък и нали спах на обяд. Mr. Green
Деси, стига с това домакинстване, бе мацко. Почини си малко, няма да ти избяга къщната работа. Приятен плаж утре! Grinning
Ани, завиждам ти най- благородно. Дано изкараш страхотно утре. Hug
Морска, хайде влизай в темата де! Crazy

# 232
  • Мнения: 29
Даииидо, какво правиш бе? Защо не пишеш? Да не се оправдаеш и ти сега с домакинстването. Naughty

# 233
  • Мнения: 50
Добър вечер мили дами  Hug  Laughing

От кога се каня да пиша ама все нещо става и ми отпада писането.

Плажуващите утре  Peace ще ме вземете, ли  Joy  Аз ще съм без дете, така може, ли?   Joy  Който ще ходи на плаж утре да пише аз мога цял ден да изкарам на плажа т.е. с всички  Joy

За коликите мога да споделя скромен опит за щастие. Едно, че бях почнали по - раничко от недохранване  Embarassed и от 10 % глюкоза макар и разредена, която ни бяха изписали от родилното. Когато я намалих а в последствие спрях и храних с шишета БиФрии всичко отмина. Ползвахме Еспумизан но не мисля, че имаше голям ефект.

И аз съм изкъпана и ми е едно заспалоооооооо и мисля да си полегна  Embarassed

Тони само чинийки, ли й остави няма, ли някоя загоряла тенджера  Mr. Green
Саши супер за плажа  Peace

Абе и аз се чудех къде се скатаха пак двете Дидки  newsm78  Я бързо да драснете някой ред, едно бързо докладче на оперативната обстановка у вас.  Joy   Joy   Joy 

Много ми липсвахте днес  Cry ЧЕСТНО  Peace

# 234
  • Мнения: 1 554
тук съммммммм,ей голяма банда ще се заформим Crazy  иии можи и на плажа д аго приспя по алейката да се разкърша по бански Mr. Green

мисля да си лягам ве4е Hug

# 235
  • Мнения: 29
Петс, може и без деца, спокойно, тамън ще можем да се къпем в морето. Mr. Green
Морска, колко часът мислиш да ходиш и ако може да ми обясниш къде точно.

# 236
  • Мнения: 1 554
Сашии, като се спусниш по стръмното баир4е надолу,ще видиш един казан с едно по малко казан4е Mr. Green и там са тея дървени стъпала и хоп на първото 4адър4е ще съм аз,надявам се към 9 да съм на плажа Peace

# 237
  • Мнения: 29
Сашии, като се спусниш по стръмното баир4е надолу,ще видиш един казан с едно по малко казан4е
Ясно Joy
Хайде мацки и аз лягам. Лека нощ, ще се видим на плажа. Hug

# 238
  • Варна
  • Мнения: 893
пък аз утре съм на тръстиката - в 7:30 ще разтоварваме камион с тухли 4-ки  Tired ще сложа потника белким един текезесарски тен да фана - на потник  Mr. Green

и да ви питам,понеже аз не живея във варна явно....къде е таз Библиотека? аз пак съм изтървала нещо  newsm78

# 239
  • Мнения: 1 554
добро утрооооооо Crazy

аз се наспах преди бебето Whistling,сега пия си кафето,4акам малкия да се наспи,да папа млякото си и хуквам към плажа Laughing


Верджи,библиотеката е заведение,намира се като се спуснеш по стръмното баир4е от ляво се пада веднага Peace

Общи условия

Активация на акаунт