Отговори
# 75
  • Мнения: 62

Сисони, ти колко други неща свърши днес, освен да учиш??? Мисля, че можеш да изгладиш и да си подредиш библиотеката, примерно.. Thinking. Аз дори документите и гаранционните карти съм подреждала.
 

 newsm62 newsm62 newsm62

А сега чакам актуална информация от фирмата за която ми е дипломната работа

# 76
  • Мнения: 66
Еее, стига де с това русо.Ние като сме руси сега кво smile3534 Честита госпожица на мама Севджи!Да е жива,здрава,много послушна!На мама бързо да се възстанови!  /И ако може да пише на кирилица,че да ни стане ясно как точно се казва куклата/ Кой каза,че му е малко тъжно newsm78И аз днес моя като звънна за пореден път да ме чуе как съм,че голям задух бе,му викам-добре,мърдам още и всеки път му съобщавам за поредното бебе,а той пита,а ти кога?Ми,незнам-казвам аз.След което той се смее и ми казва-сега искаш да родиш вече,а после ще мрънкаш що не е постояло още.

# 77
  • София
  • Мнения: 979
Честита госпожица на мама Севджи![/size][/color]Да е жива,здрава,много послушна!На мама бързо да се възстанови!  /И ако може да пише на кирилица,че да ни стане ясно как точно се казва куклата/
Не може, тя е в Турция и няма кирилица на клавиатурата за съжаление. Беше писала още в началото за да я извиним.
Забравих - Честит имен ден на всички празнуващи днес !!!

# 78
  • Мнения: 17
Здравейте момичета!
Видях, че имеме мнооооого бебчета вече  Simple Smile Честито на всички мами да са живи и здрави всички бебоци и да станат много големи  bouquet
И аз да се запиша.
Не съм чела нищо - само видях колко много беборковци има на първа страничка Hug
Нашата беба се роди на 21.06.2008 Чудя се дали е първото раче или някой ме е изпреварил  Confused
Малко бебче ЕЛЕНА се роди в 10:25. тежи 2600 и 48 см. Вече сме в къщи и сме добре и двете.
Поздрави на всички!

# 79
  • Мнения: 690
Честито на Сеевги!! Не щерка, ами цял бонбон си има Simple Smile Simple Smile Simple Smile


Хрис, честита щерка и на тебе. Мноого да те радва!!
   bouquet (Не съм сигурна дали съм честитила, че вече взех да губя кой кога..., ама за всеки случай Wink )

# 80
  • Мнения: 591
ХРИС, ЧЕСТИТО И НА ТЕБ!!! newsm51 Много да се гушкате и да слушкате и много послушна бебка   bouquet

# 81
  • София
  • Мнения: 979
Хрис да ти е жива и здрава Елена - означава "слънчева", да ти огрява дните с бебешки смях   bouquet

# 82
  • Мнения: 175
Честито на всички маминца и от мен!
Пожелавам ви много послушни бебчета, да са здрави, много да ви радват и да папкат хубаво  smile3504

Момичета, като гледам какво става тука, мен ме хвана шубето.

Качих снимките, в албумчето са. Ей, Сакси и Пърли голямо ядене  hahaha   Grinning

# 83
  • Мнения: 62
Хрис честито и на теб. Да сте здравички и много послушни. Записвам те веднага

# 84
  • Мнения: 58
Хрис ,честито и на теб!Да ти е здрава и послушна принцесата  bouquet
Ей то на 21 много бебета са се родили!

# 85
  • Варна
  • Мнения: 957
Ехааа! Колко много прекрасни новини на Еньов ден!
Честито на всички мами и много късмет на бебченцата!

Честит празник на именниците!

# 86
  • София
  • Мнения: 2 925
ХРИС  Hug добре дошла-разказвай......

Малееее, ама детето на Буча е невероятно красиво Shocked егати изписаната кукла Heart Eyes

# 87
  • Мнения: 9 908
брее, сериозна работа, то за юли няма да остане кой да ражда  newsm78

Хрис28 и сеевджи - честити ви дъщери! Малката Джанан е страшно красива, пу!

# 88
  • Мнения: 9
Хрис честито и на теб. Да сте здравички и много послушни. Записвам те веднага

Хрис
честито бебче, да ти е живо и здраво!

Сисони, мисля, че мамите са 14 (не 12), бебнцата 15, а момиченцата 11 (не 9)

Да ви развеселя малко - снощи като съм пуснала пералнята, съм изпрала на мъжа ми панталона заедно с цигарите  Joy голямо чистене днес на хартиики и тупане на прането от тютюн  Laughing

# 89
  • Мнения: 219
ЧЕСТИТА БЕБКА, ХРИС! МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ ДА Я СПОХОЖДА!

Общи условия

Активация на акаунт