АВГУСТ, в жегите сме ний родени и за всичко сме калени

  • 8 709
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 564
Димияни, че Рай не ходи ли вече  newsm78 Помня, че той отдавна за ръчички ходеше...или бъркам?
Моя лази като луд, много е бърз вече, за ръчички ходи но сам не се пуска, освен в кошарката..
Егати жегата обаче  ooooh! Tired

# 16
  • Мнения: 3 388
Честито ходещи крачета  Simple Smile

Искам и аз на мореееее  Sunglasses Тук ако не море, поне има шанс да се преместим до едно хубаво езеро  Crazy Стискайте палци  Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 5 721
Сонита,отдавна ходи за ръце но сам още не Mr. Greenстъпва стабилно и в нас го пускам и прави по 2 ,3 крачки и тръгва да пада Crazy на вън не смея да го пусна Mr. Green

# 18
  • Мнения: 70
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=187862&photo=26
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=187862&photo=27
 и аз искам на море, мислим да ходим другата седмица за два дни, и след това на 26 юли

# 19
  • София
  • Мнения: 1 724
Мимсат, добър избор! много сте сладки
Честито на ходещите!
Яна ходи за ръце, стои сама кляка и става от клекнало положение, но крачки прави само към батко си.

# 20
  • Мнения: 82
Привет!
Мишето,честити ви ходещи крачета!
Честит имен ден на именниците!Днес е Еньовден!Празнуват Яна,Янчо Енчо и др.!
За времето на нас май не може да ни се угоди!
Ние днес бяхме на консулт,тежим 10200 и 76 см.Мъжо все ме моли да кажа на док да му види пишата,дали сме забелвали правилно,но аз не давах и днес вече викам хайде само да я погледне,а тя като дръпна зверски,милото ми така ревна,а ние от 10 месеца си я белим малко по малко и на детето му е кеф,а сега го боли.По пътя към вкъщи заспа в колата,че на ръце го пренесох до вкъщи и сега си спинка,а аз вече изчистих!Хайдееее голям отчет ви дадох,ама се и оплаках!

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 5 721
Криска,екстра сте порастнали Simple Smile ние сме на консултация в четвъртак и тогава ще дам отчет Flutter
За пишката ние сме забелели но до някъде  Whistling

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 15:42 от Димяни

# 23
  • Мнения: 222
Леле, каква жега, направо не се диша!

Ние заспахме с триста зора. Направихме слънчевата баня, след което 2 пъти цокане и накрая се предаде.

 В тези жеги на кой ли не му се ходи на моренце? ???????????????????

# 24
  • Мнения: 3 388
И ние много ходим за ръце, кляка, става, кляка, става, то големи упражнения  Mr. Green Сам се пуска няколко пъти и докато се усети пада по дупе  Grinning Обаче навън наистина си е по-опасно с този цимент. Аз не знам и на вилата какво ще правим на морето в Бг     Thinking   Иначе нашите са му направили вече басейнче  Party

Какво беб. мляко за тяло -сл.защита   ползвате?

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 16:21 от Sonita

# 25
  • София
  • Мнения: 1 724
Чак сега разбрах, че Яна имала имен ден- заповейте: beer beer2 cheers Wine Glass
а за бебетата -   Misc Baby Bottle newsm64

# 26
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Здравейте!

Честито на Яна-калпазана  Mr. Green  Hug !

Набрахте ли билките, аааа? Днес били най-лековити. Явно до утре ще изветреят според поверията  Thinking

Еммата и тя най-накрая заспа с триста мъки. Около 2ч стоя само по гащи и не се напика  newsm78 Много време ми се видя, ама поне проветрихме пъпчивата дупара. Нищо не дава на гърнето тя и туй то  ooooh! Иначе и тя ходи....опс-хвърчи за една ръка. Кога ли ще я изпусна, като ми се запоти хубаво ръката.


# 27
  • София
  • Мнения: 5 721
Велева,да ви е жива и здрава! Heart Eyes Hug
 
Сонита,ние се мажем с Топиалис Peaceно е специално за коша предразположена за  дерматити!

# 28
  • Мнения: 116
Здравей те,ние се прибрах ме от плажа Party в жегата ще сме си  в къщи Peace
който не дойде, да се изяде Mr. Green
smile3512

ЛЯТО, ЛЯТО,    love001 
veleva, айде и от нас ЧЕСТИТО НА ЯНА! ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО ДЕТЕТО!
Сонита, ние още не мажем тялото, ама то е защото не сме стигнали до плажа. Иначе ползвам за малката крем с фактор 30 на VICHY.
A и днес деня е най-дълъг ... ако някой го бърка това де  Simple Smile
ЧЕСТИТО И НА ХОДЕЩИТЕ КРАЧЕТА!

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 556
И аз да се похваля в новата темичка,че сме от ходещите. Grinning
Малката беля тръгна сам.
 

Общи условия

Активация на акаунт