Галерия кърмачета - искате ли?

  • 12 605
  • 168
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 567
Ха, къде без нас  Laughing

# 61
  • Мнения: 1 704

и ние с Мирончо се разписахме  Grinning

много сте сладки всики мами и бебоци  Heart Eyes

# 62
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
И ние сме вътре, ама голям зор с тоя сайт, бе! Или само аз имах проблеми с отварянето и качването на снимката?

# 63
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 739
Аз въобще не мога да отворя сайта  Sad

# 64
  • Мнения: 6 243
айде и ние с Иринка се накиприхме във втората галерия

# 65
  • Мнения: 644
И аз съм ЗА,нищо че не спадаме към дебелачетата Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 3 664
Сладки бебончета, и естествено хубави мами  4470.

Виктор се отчете при кърмачетата с цели две снимки Grinning

# 67
  • Мнения: 488
Пуу, аз пак последна разбрала, както винаги  Embarassed
Но се записахме и в двете галерии с Бобчето.  Grinning Всички сте много хубави!

# 68
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 739
И ние се записахме в двете галерии  Grinning

# 69
  • Мнения: 2 051
Ха, ще кача снимки от плажното кърмене, което смятам да реализираме другата седмица Sunglasses

# 70
  • София
  • Мнения: 10 309
Moмичета и аз качих снимчица... ама пак ли аз нещо не съм разбрала.... гледам само аз съм качила снимка на която кърмя   newsm78

# 71
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Moмичета и аз качих снимчица... ама пак ли аз нещо не съм разбрала.... гледам само аз съм качила снимка на която кърмя   newsm78
Мда...верно, че си само ти Thinking
Я и аз да лепна една гологърдеста Laughing

# 72
  • Мнения: 249
О-о-ох, и ние вече сме вътре... с хиляди мъки и чакане да се заредят страниците... ( имам проблем с интернета и направо ще полудея - така е вече почти цял месец Close) ... даже сега продължавам да чакам да се зареди страницата с бебчовците - че трябва и там да редактирам двете снимчици, които качих, но вече 20 мин. чакам и все още не е готово #Cussing out

...Добре, че през Mozilla Firefox  мога  поне да вляза във форума Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 249
...много се извинявам, но просто вече не мога да издържам .... вече цял час изгубих да надпиша две снимки .... newsm61  а успях само едната ... а вече е почти 2 часа и много ми се спи smile3524
....Много моля, някой без проблеми с нета - нека ми надпише втората снимка  newsm17
Благодаря предварително!

# 74
  • София
  • Мнения: 3 688
и аз немога да се преборя със страницата-не ми дава да си кача снимката и това е:/

Общи условия

Активация на акаунт