АВГУСТовските кореми раждат бебчета засмени.

  • 17 613
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19
 Да се запиша и аз, за да наваксвам с коментарите. Не знам вие как понасяте жегата, ама аз от два-три дни взех да се издувам като балон-освен краката- и ръцете ми се подуват вече.Ужас

# 16
  • София
  • Мнения: 1 139
БРАВО на Интрига!Благодарности,че си ме включила в списъчето на августинките HugВече съм една от вас  Hands Clap  Исках да ви питам относно раждането-решила съм да е секцио по мое желание и мисля да е в Шейново или Тина Киркова,но не мога да се ориентирам за лекар.Доктора,който ме следи е в близкото ДКЦ,но извършва раждания само в Св.София на бул.България.Как да реша кой доктор да направи секциото? newsm78Така,че събирам мнения.Чух добри отзиви за др.Гагова от Шейново.....,ама като не ме е следила тя как да и се изтипосам така и да искам тя да го направи newsm78

# 17
  • Мнения: 11
Честит  празник  на  всички  именници   bouquet
 
И аз  да  ви  почерпя  с  една  следобедна  закуска   Simple Smile за  днешния  празник
caprice  браво  за  изпитите   Grinning   и  ти  желая  успех  на  последния  изпит
на  мен  ми  остават  още  3  изпита  Sad
Добре  дошли  на  всички  нови  августинки   bouquet
 

# 18
  • Мнения: 31
Пинки щом има парички всичко може какъв е проблема отиваш разбирате се тя ти казва цена и готово тук е така.

# 19
  • Мнения: 26
Граци аз съм наблизо в Бъкстон, но съм на работа до 17:30. На 07.07 излизам болнични преи раждане и можем да мааме гащи по цял ден Wink А що да не направим и няколко водни аеробики. Минавам взимам те и отиваме Wink

MM2 бягай да ти пуснат една урина и си мери редовно кръвното. Това подуване на ръцете не ми звучи добре, звънни на доки и говори с него.

Диде абе ти пак ли намери за какво да се притесняваш а  Simple Smile От 07.07м ви събирам и хайде по разходки, гимнастики и т.н. да вдигнете малко нивото на ендорфините. А ако имаме пари може и една шопинг терапия да си спретнем Wink

Доки на мен ми каза, че на 30.07 финално ще решим как ще раждам, като видим беба колко е порастнала. Стефи се роди 3.370 кг , 52 см. Вики(беба) си мисля че ще е в порядъка между 3.800-4.000 кг и може би пак толкова като см.  newsm78

# 20
  • Мнения: 19
PINKI,az znam 4e d-r Kova4eva ot Tina Kirkova e dobra za sekcio

# 21
  • Мнения: 64
Здравейте и от мен!

Ехее, доре дошли на новите попълнения в редиците-и да се отчитате наистина често.  bouquet

Интрига, благодарности и от мен за труда и грижите по темичките ни !  Hug Като разбереш за течението и аз съм на опашката да науча, че и при мен е нещо подобно.
Wiki, поста ти за скъсяването направо ме шашна и мен-има някаква грешка в данните вероятно, но дори и така да е - вземи да почиваш повече, пазаренето може и друг да го извърши. При мен лежането да си призная има ефект, но трябва доста почивка.  Hug
Мама Галка, кви видеозони кви 5 лв.-направо ме шашна-на мен ми казаха че по ЗК имам право на 2 видеозона през цялата бременност, и до сега само веднъж са ме гледали /бях в 29 г.с./ и то защото аз пожелах да ме видят заради тези контракции и скъсявания. Та затуй си ходя и на частно и си плащам всеки месец. Явно си зависи от доктора-свестни ще да са твоите-браво.

Момичета на мен ми предстои последната фетална сега в сряда. Вие ходихте ли и въобще смятате ли да ходите?

Ани, по темата с костилките от череши-аз също я четох книгата, но не смятам да го правя. При все че я имат, я нямат колики да го мисля още от сега не ми се ще.

Меган, тук мацките май най-благородно може да ти позавидим за температурите.

Стели, днес не си се отчела мила...чакаме!

Еми това е от мен...имаше и нещо друго, но забравих...Прохладна и спокойна вечер ви желая !  Hug

М/у другото Кинли, какъв имен ден е днес, че аз с това стоене в къщи съвсем ще се откъсна от белият свят?!!

# 22
  • Мнения: 104
Пинки, аз ходих при Китанова от Шейново, но ми отказа секцио при положение, че лекарката при която ходя го препоръчва поради проблемите които имах при първото раждане, препоръчва го и една друга, при която ходя на частно, но тази Китанова отказа планово,та ще си раждам нормално пък дано всичко да е наред.Те май събират комисия и решават, но ти пробвай.

# 23
  • Мнения: 104
Пинки, аз ходих при Китанова от Шейново, но ми отказа секцио при положение, че лекарката при която ходя го препоръчва поради проблемите които имах при първото раждане, препоръчва го и една друга, при която ходя на частно, мен също май повече ме е страх от нормалното, но тази Китанова отказа планово,та ще си раждам нормално пък дано всичко да е наред.Те май събират комисия и решават, но ти пробвай.

ЕЕЕЕЕ бебе се е родило в трамвай в София Laughing,а ние мислим още къде и как.


Честит празник на Кинли, Може би Коте Марта и всички именяци  bouquet

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 19:51 от меви

# 24
  • Мнения: 12
   Аз пиша в старата, то нова тема сме си спретнали-Честито и благодарим Интрига! Hug Hug

  Добре дошли и тук на всички нови попълнения, Hug Hugмного се радвам,че така набъбна бройката  bouquet,както върви до края само имената и полезната информация ще се сместват на първа страница Laughing,това да се вижда и чува!

  Feb,днес е Енъовден,празнуват всички с името Енчо,Яна и производни разни.

# 25
  • Мнения: 10
Хайде Асе нямам търпение да излезеш от 07.07. Тя и мамадона сигурно ще се е прибрала....! Аз ще раждам при д-р Маленов в Тина Киркова. Според мен е много свестен и аз му имам много доверие. Препоръчан ми е. По принцип трудно се доверявам на доктори въобще, но този наистина ме кефи. Охх май ще подновя пеброяването на глбите от 5лв. Отивам за няколко броя....Simple Smile Embarassed
Е щом е такъв ден честито на всички именници. Дано се включи и Стела да каже как е....!

# 26
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 499
EEE,и аз го чух за това бебе дето се родило в трамвая. Ама май не било точно в трамвая, защото линейката успяла да пристигне навреме. Е в такива моменти много ме хваща шубето.

FEB, ама аз заради костилките, че август месец къде ще търся череши Wink Laughing

Котката марта нещо я нама още в новата темичка.

Интрига, не съм го казала като упрек мила, нестига че ти си ни спасението ама и аз ти опявам. Все пак добре че си ти заглавията нямат значение Peace

# 27
  • Мнения: 99
Eххх,тия жеги съвсем ни взеха акъла!Аз също се записах в старата тема,но ще следя с интерес новата Hug

# 28
  • Мнения: 1
Котката Марта явно празнува, честит да й е именния ден, както и на Кинли и на всеки, който има празник днес  Hug

# 29
  • Мнения: 26
Честит имен ден на всички!   bouquet  bouquet  bouquet
Да са живи имената ви, внуци и правнуци да ги носят!

Граци виж тоя линк и сериозно казвам, че може да ходим. Хем ще се разхладим във водицата в басейна, хем ще понамалим целулита, хем бебетата  ще се кефят, а като приключим сядаме да пием кафенце Wink А тая мацка е страхотна, аз миналата година ходех при нея. Басейна в Св. София е чист, в JK не зная как е. И двете места са ни в района, едното от едната страна на бул.България, другото от другата Wink http://www.vodna-aerobika.com/

Общи условия

Активация на акаунт