МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!!!

  • 1 167
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 605
Здравей,
бебка се роди 2470 гр. и ни изписаха 2350 гр като в АГ ми носеха шишенце с добавка от 20 гр, но аз не я давах. Още като ми донесоха бебето, то залепна за гърдата ми и така до сега. Първият месец наддаде 800 гр. и порастна с 2 см. В началото я хранех уж през 3 часа, но каято започнеше да плаче я слагах да суче и накрая от режим, минахме на поискване. Да не говорим и за коликите, които я хванаха още щом ни изписаха, ревеше вечер непрекъснато и аз постоянно я държах на гърдата. Не зная дали е правилно, но по този начин икърмата ми се увеличи според нуждите на бебка, а и тя се успокояваше.
Съвета ми е да не я  дохранваш с АМ, а я слагай да суче, когато реве. А щом е наддала 600 гр. и е пораснала със 6 см, това е много добре и нямаш база за притеснение. Когато реве не слагай залъгалка, а я кърми, независимо дали пред 1,2 или 3 часа.

# 16
  • Мнения: 247
Момичета, много ви благодаря за помощта и съветите. Както писах по-нагоре синът ми за първият месец наддаде 620 гр, а след вашите съвети за 10 дни качи 600гр. Педиатърката ни веднага каза да спрем с адаптираното мляко, което така и не давах. Laughing Още веднъж много благодаря на всички.  bouquet Без вас нямаше да се справя.

# 17
  • Мнения: 3 718
Браво на момчето и на майка му за преодоления проблем  Hug
От тук нататък всичко ще е по лесно  Peace

# 18
  • Мнения: 2 829
 afinora, БРАВО!!!
И благодаря че разказа какво е станало!

# 19
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Радвам се за вас.Кърменето на поискване е ключът към успешното кърмене. Peace

# 20
  • Мнения: 1 440
Ей,тези дофтори...все адаптето си пробутват!Радвам се,че проблемът е преминал! HugДобре че е форумчето,брей! Hug
Искам само да споделя.Ивето се роди 2750,спадна до 2500 и нали си знаете,всеки ден ми носеха АМ.Аз им разправям,че не ща,ама те упорити! ooooh!Кой да ти каже,че ако кърмиш по-често нещата ще се оправят?И така моето лакомо бебче за 15 дни качи към 800 гр.
То аз нали си знам,но тези дето нямат нет или не са гледали други деца... Thinking
afinora,чудесно си постъпила!

Общи условия

Активация на акаунт