Тайната на дългата и здрава коса-38

  • 37 798
  • 413
  •   1
Отговори
# 30
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 272
Ами  тривитаминол+стимулант на икаров -веднъж месечно,шампоан фитовал,втривам 2-3 пъти седмично себорал форте и пия коприва на хапчета. Hug

# 31
  • Мнения: 179
Ами  тривитаминол+стимулант на икаров -веднъж месечно,шампоан фитовал,втривам 2-3 пъти седмично себорал форте и пия коприва на хапчета. Hug

какво представляват тези хапчета от коприва, за какво са точно и от къде се купуват?

# 32
  • Мнения: X
И аз съм със стимуланта през 2 дни, но не ми потъмняват коренчетата...
мартина, а каква е тази коприва на хапчета? Колко струва?   bouquet

# 33
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 272
Претставляват смляна пресована коприва.На д-р Тошков са.Мисля,че ми се отразяват добре на косата.Пия ги от два месеца с малка почивка от 10 дни. струват към 3,50лв.

# 34
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 272
Може и от чемериката в себорал фортето да ми е потъмняла...

# 35
  • Мнения: 1 179

Можеш да си направиш вода от хума /много малко количество хума да го разтвориш в повечко вода/ и да се полееш с нея. На мен така добре ми се отмива мазнотията, когато не мога да я измия. Но с шампоана на Орифлейм с кокос или с детския досега не съм имала проблем с измиването...  Hug А аз почти във всяка маска слагам мас. Peace
Това ме подсеща,че и с оцет може да стане.
А аз такива проблеми с маста не съм имала  Thinking

Благодаря за съветите момичета, не се бях сетила.   bouquet

# 36
  • Мнения: 1 282
Смятам да се намажа с извлека, който спретнах.  Flutter После ще споделя и отзиви, ако имам такива.  Crazy

# 37
  • Мнения: 965
За зехтина много пъти съм се замисляла, проблемът е, че косата ми е склонна към омазняване. Имам чувството, че ако намажа по дължината със зехтин, после няма измиване, дори и с цяла туба шампоан.  Rolling Eyes

Купих си днес прасковено масло - вече намазах личицето и кожата ми като първи впечатления е мнооого мека и нежна.  Flutter Струва 2.45 лв.

Днес мих косичката, но ми беше свършила лайката и не съм поливала. Следващият път обезателно  Naughty

какво мислите за това: http://hair2007.bg/product_info.php?products_id=913

Последна редакция: чт, 26 юни 2008, 18:16 от Anelia85

# 38
  • Мнения: 3 695
да се запиша и аз в темата - върнах се от почивка и косата за една седмица ми стана като слама и първото нещо като се прибрах в къщи е да си направя маската, дано да се възстанови бързо  Peace

# 39
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Незнам дали тук е място,да попитам-тъй като забелязвам че много ми се изсушава косата,ако всеки ден я мия с вода и и слагам малка,дали ще и вреди

# 40
  • Мнения: 758
Anelia85 аз отмивам зехтина с 2 пъти шампоан!ти не си ли пробвала? newsm78 опитай както казваш праба=грешка! Peace
и аз ползвах прасковено масло.добавях го в маската!преди го бях взела за 1.85,явно и неговата цена е скочила доста! Crossing Arms
Maybelline*  искаш да кажеш че всеки ден я миеш само с вода и маска без шампоан? newsm78
  bouquet

# 41
  • Мнения: 1 365
Да не стане пренасищане от всекидневни маски... newsm78 Ама наистина, ако мислиш да я миеш без шампоан, мисля че няма да стане - ще стои ужасно мазна...  То и аз си я мия всеки ден, но правя маска през 2-3 дни или мажа само масла...  Hug Определено виждам подобрение в структурата на косъма - имам предвид, че с всеки изминал ден има все повече блясък и започна пак да се накъдря. А тя ми беше къдравка преди да я подложа на "унищожителни" манипулации и сега съм много доволна от този ефект. Снощи като си я измих и си втрих в корените малко бира и днес има страхотен обем, или поне имаше докато не се изпотих от жегата  ooooh! Купих си маска на Фармаси, мирише божествено и определено съм доволна. Flutter  ~WOMANISH~ , мисля че ти я беше ползвала  newsm78

Последна редакция: чт, 26 юни 2008, 18:44 от dessy_g

# 42
  • Мнения: 758
dessy_g  мила може ли малко инфо за маската?цена?

# 43
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Нееее,имам предвид всеки ден с маски,без шампоан и там 2-3 пъти седмично,както обикновено,с шампоан и всички останали процедури.

# 44
  • Мнения: 1 802
Аз я ползвах тази маска, турска е. Писна ми и накрая и хвърлих, защото принципно не ми хареса. Голяма е и стуваше около 3 лв  SLADYR4E.

Общи условия

Активация на акаунт