Хапе и не иска да суче - страх ме е, че се отбива!

  • 1 821
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 638
Стана чудо! Тази сутрин засука отново и днес цял ден се кърмим успешно. Дано продължаваме така!  Praynig
Та значи тази сутрин за кърменето пак отказа изцяло гърдата. Поставих сестра й да суче и започнах да се цедя с помпата. Джордана седи до мен и й текат лигите като гледа как се стича млякото в пластмасовото контейнерче  Grinning Дала съм й да си играе със силиконовото зърно, което също опитвах безуспешно да й пробутам предните дни. В един момент сложих отново зърното на гърдата и изведнъж засука, така както си беше на колене пред мен. Още първия път като спря да си поеме дъх махнах силикона и продължи да си суче доволна. Много беше интересна, постоянно ме гледаше и спираше от време на време, за да ми се усмихне и пак продължаваше  Simple Smile Сука към 40 минути сигурно, направо не искаше да пуска гърдата. И на следващите 2 кърмения пак засука със силиконовото зърно отначало и после продължи без. Последното кърмене тази вечер вече го направихме "натурално" без силикон  Grinning Не иска обаче да суче легнала както преди, свива се на колене в скута ми и суче така с вдигната нагоре главичка.
Ох, страх ме е да се радвам все още, но се надявам всичко да продължи успешно  Praynig Джордана си е била винаги моето добро и кротко сукалче и отпушвач на запушени канали като се наложи  Flutter Засука прекрасно още от самото начало и никога не ми е правила проблеми и затова ми беше много странна мисълта, че може така внезапно да се отбие. Винаги съм мислела, че първата ще е Мариза, която е по-дейна и напоследък само набързо суче, за да се върне към игрите си, дори понякога суче права подпряна на мен, после прави една обиколка и пак се връща да си цокне  Crazy През тези почти 3 дни осъзнах какъв дар е наистина кърменето, винаги съм го приемала като нещо съвсем нормално и както става с много неща си даваш сметка колко са ценни, само когато ги загубиш...
Излишно е да казвам колко съм щастлива! Стискайте палци и благодаря за подкрепата, дано няма повече проблеми!  Hug  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 199
Много, ама много се радвам за вас Hug Hug Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 12 231
  Фата страхотно е това което споделяш и много се радвам, че се справихте  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт