секцио поради седалищно разположение

  • 5 329
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 016
Не се притеснявай. Може да се  обърне  накрая. Имаш още време.

# 16
  • Мнения: 959
Аз, родих нормално въпреки, че малката беше със  седалищно - крачно прилежание.
Никога не съм си и помисляла, че в живота няма да и върви, защото не е излязла с главата напред. За мен е важно, че се роди, и е жива и здрава. На всички други глупости, просто не си заслужава, да им се обръща внимание. Peace

# 17
  • Мнения: 324
Ааа, ето защо моята бебка се инати понякога - изваждането с дупето напред си казвало думата  Joy 
Да се роди живо и здраво бебето; нищо друго не е важно.

# 18
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
Соня беше седалищно - крачно и много омотана в пъпната връв, като колани на кола, направо да се чудиш как е успяла  Crazy Не знам как са я извадили, разреза си е ниско долу, не се вижда почти вече, а и на тези които познавам и са раждали секцио, все им е там разреза без значение как е било бебето. Не се тормози излишно, късмета си е късмет, всеки си го носи, важното е да сте живи и здрави   Peace

# 19
  • Мнения: 1 900
Докторите си знаят работата. Както трябва, така ще го извадят. Не бери грижа, радвай се на бебето в себе си, после ще му се радваш и в ръцете... както и да излезе.
Peace

# 20
  • Мнения: 2 849
Благодаря на всички за отговорите. Надявам се все пак бебето да се роди нормално и с главата напред /ако е седалищно в никакъв случай не бих се съгласила на нормално/.
Лекарите са тези ,които решават в крайна сметка Simple SmileИмам брат и сестра (близнаци)родени нормално и двамата седалищно. Sunglasses

# 21
  • София
  • Мнения: 1 844
Моите близнаци също са родени нормално, вторият беше седалищно  Peace

# 22
  • Мнения: 4 784
Чувала съм ги тия бабини поверия за раждането с дупето напред, но въобще не съм се замисляла над подобни за мен - глупости.
Радвай се на бременността си и не се задълбочавай над такива суеверия и тъпотии.

# 23
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
моето беше седалищно, как са го извадили няма как да знам, пък и не ме интересува.
само го заведи на ортопед още в началото да му видят ставите - има по-голям риск от локсации.
успех!

Общи условия

Активация на акаунт