Сървайвър 3 -Островите на перлите

  • 26 448
  • 221
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 165
Участник се отказа от ”Survivor”, друг изгуби два зъба-http://life.dir.bg/2008/06/28/news3142966.html

# 16
  • Мнения: 9 184
предаването не е лошо ама тоя В>К ми е много мазен Sick

# 17
  • София
  • Мнения: 1 891
Вторият сезон повече ми хареса. Аз ще го гледам,пристрастена съм и мога вече да гледам само риалити-шоута...  Shocked

# 18
  • Мнения: 1 317
Тук-таме подочувам слух, че една позната участва този сезон. Само че явно в момента го снимат, а тя си е тук на работа. Освен да е отишла, но да са я изгонили бързо-бързо  Rolling Eyes

# 19
  • DE
  • Мнения: 967
Тоя Али Алиев не лош. Симпатично момче е, ама чак пък Мистър България...??
И много нисичък, бре.

# 20
  • Мнения: 1 165
Тук-таме подочувам слух, че една позната участва този сезон. Само че явно в момента го снимат, а тя си е тук на работа. Освен да е отишла, но да са я изгонили бързо-бързо  Rolling Eyes
Ако има тен и си сигурна,че не е ходила на море ли по солариуми, може и да се окажеш права.
Тоя Али Алиев не лош. Симпатично момче е, ама чак пък Мистър България...??
И много нисичък, бре.
И на мен не ми харесва, но всичко е въпрос на вкус. Дано той не е този участник,който си е загубил два предни зъба, че не вярвам крехката му манекенска психика да успее да го превъзмогне.

# 21
  • Мнения: 4 514
Изгонените в началото в България ли ги връщат? Не ги ли държат там в хотел, за да няма изтичане на информация и т.н.? newsm78 И за да им излезе по-евтино връщането на групата в България, а не един по един?

# 22
  • Мнения: 2 516
Оо нямам търпение да започне.И първият, и вторият сезон ги следих с интерес.Биг Брадър по принцип с всеки изминал сезон става все по-тъп, но ако е интересно ще превключвам каналите  Peace Аз също чух, че ще участват Али Алиев и Кристина Димитрова(не певицата, а Мис Дупе). Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 317
Изгонените в началото в България ли ги връщат? Не ги ли държат там в хотел, за да няма изтичане на информация и т.н.? newsm78 И за да им излезе по-евтино връщането на групата в България, а не един по един?
И аз това се чудех. Ако е така, то тогава участието за моята позната е просто слух.  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 240
Доколкото разбрах от предните сезони, връщат ги на групи.

# 25
  • Мнения: 1 165
Изгонените в началото в България ли ги връщат? Не ги ли държат там в хотел, за да няма изтичане на информация и т.н.? newsm78 И за да им излезе по-евтино връщането на групата в България, а не един по един?
Да, има резон в това ,което казваш. Thinking
Аз пък друго се чудя-  как по принцип се предпазват от изтичане на информация. Защото все ще се заблежи отсъствието на близък човек за два месеца. Най-вероятно от екипа ги съветват какво да кажат на познатите си, но  е близко до акъла да се досетиш за някого,че участва в Сървайвър. Най-малкато всеки един ,който реши да се явява на кастингите със сигурност ще съобщи това на познатите си. И после като залипсва два месеца ще е повече от ясно,че е одобрен.

# 26
  • Мнения: 2 516
Току-що прочетох, че Кристина Димитрова няма да участва  Wink

# 27
  • Мнения: 1 165
Току-що прочетох, че Кристина Димитрова няма да участва  Wink
Ихх, жалко. Добре щеше да стои това секси тяло на някой плаж в Панама.

# 28
  • Мнения: 4 514
Нищо, може да има други готини дупета.  Wink
Аталанта, аз мисля, че самите участници не са чак такава тайна, защото е наистина невъзможно да не стане ясно. Аз си спомням Нели как разказваше, че била с приятели, когато й се обадили, че е одобрена и така или иначе всички са разбрали. А разбере ли дори един външен човек - забрави да бъде опазена тайната. Може би само за публичните личности има някаква тайнственост.
Във всеки случай, нямам търпение да започне.

# 29
  • Мнения: 1 165
Значи по последна информация/БТВ новините/ казаха,че участник е загубил един зъб, а не два,както пишеше преди няколко дни. Участниците си хапвали мед от някакви тропически мушици.Любо Нейков бил изненада за съвайвърите-явно са го включили нейде из игрите.
Да ви призная това са едни от най-безмислените ми постове, но се чувствам длъжна да напиша това,  което чуя относно Сървайвър, защото пуснах темата. Но, вече не смятам да ви занимавам с такива подробности. Wink

Общи условия

Активация на акаунт