Козметика за лице IWOSTIN

  • 58 199
  • 334
  •   1
Отговори
# 15
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Вече трети ден съм с крема -витамин С+Е(20 фактор)и полумазен крем с витамин А,разкошни са.....,въпреки ,че се отнесох скептично към тях  заради цената. Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 9 479
Аз в момента ползвам Интензивно овлажняващият крем с SPF20 и съм във възторг от него.  Hug
http://www.iwostin.bg/products.php?id=27
От аромата, начина на попиване, добра основа е за грим също така.
Много добра находка на много приемлива цена.
Мислех да си взема и нощният им крем, ама нещо се увлякох по едно нощно кремче на Гарние и определено сбърках. Confused

# 17
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Крема е супер,аз се опасявах от кир ефект ,но всичко е наред,през целия ден кожата ми е много свежа с приятен тен....

# 18
  • Мнения: 515
В кои аптеки продават тази козметика?

# 19
  • София
  • Мнения: 9 479
В кои аптеки продават тази козметика?
Ами, аз си ги вземам от Pharma Expert, тук в БП на Мл4.

# 20
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
В кои аптеки продават тази козметика?

Виждала съм ги в Ремедиума  Peace

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 53
момичета аз си взех термалната вода и мога да кажа че е страхотна за тази цена. мисля да си взема и някое кремче Simple Smile

# 22
  • Мнения: 275
         И аз се запалих случайно по тази козметика или по тачно по ценаите Wink На първо време си взех термалната вода спрей150мл за 6,40 лв. и понеже в аптеката влязох за лекарства та затова не ми останаха парички за друго, но в очакване са на зимни кремове . Това търся мазен крем с хидратация  Rolling Eyesима ли такова чудо?

# 23
  • Мнения: 1 629
За съжаление нямат нищо депигментиращо, аз сега съм на тази вълна  Peace

# 24
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Имат,нощния крем с витамин С и дневния по желание с фактор 20.

# 25
  • Мнения: 3 835
И какви са цените?

# 26
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Кремчетата са около 12 лева.

# 27
  • Мнения: 733
В кои аптеки продават тази козметика?

Виждала съм ги в Ремедиума  Peace

В кой от всичките ги намери? Вчера ги потърсих в този на Гео Милев - не бяха и чували за такава козметика. Но тя е по-мъничка и може би не зареждат всички продукти, които ги има в другите. Тези дни мисля да се разходя до Изток, чувала съм че там е по-добре заредена. Но ако някой ги е виждал в района на Плиска ще съм му много благодарна да сподели къде  Hug

# 28
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

В кой от всичките ги намери?

Stefoni
видях ги в Ремедиума на "Шишман". Той е доста голям и много добре зареден  Peace
Пак е в центъра, макар и не до Плиска, така че ако много искаш да си вземеш IWOSTIN иди до там  Hug

# 29
  • Мнения: 1 629
Имат,нощния крем с витамин С и дневния по желание с фактор 20.

Сигурна ли си, че са депигментиращи?  newsm78 чувала съм за вит. C.  ама...

Общи условия

Активация на акаунт