Козметика за лице IWOSTIN

  • 58 215
  • 334
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 229
Мисля да си взема овлажняващия крем със SPF 20, дали е подходящ за лятото?
В Ремедиум има ли я тази козметика?

# 61
  • София
  • Мнения: 4 784
Мисля да си взема овлажняващия крем със SPF 20, дали е подходящ за лятото?
В Ремедиум има ли я тази козметика?

аз не я видях в Ремедиум- нито на Графа, нито на Шишман.

# 62
  • Мнения: 2 229
Ииии значи къде я има тогава? Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 11
   Тази козметика има ли я в интернет магазините? Не вярвам да я открия в нашите аптеки, но ще пробвам все пак.

Има ги!!!И в по-малките градове ги зареждат.Питайте,ако в момента нямат някой продукт ,го поръчват!
Термалната вода ми допадна и сега искам да пробвам някой крем,но мисля кой да е той....
Със сигурност през лятото ще си купя техен фактор-поне не са безбожно скъпи като някои прехвалени марки,които даже не понасям....

# 64
  • София
  • Мнения: 4 784
В Сф да знаете аптека в центъра, където се предлагат?

# 65
  • Мнения: 109
Ползвам полумазния крем за суха и чувствителна кожа, сега си купих и дневен с фактор 20, мисля че беше...Нямам проблеми..Моята кожа е чувствителна към козметика, много често се изприщвам от кремове, ползвала съм единствено без проблеми Виши и Авен. През зимата лицето ми се лющи от сухота, винаги ми е било проблем да избирам крем за зимата. През лятото съм ок, но има явно някаква съставка в повечето кремове, към която съм алергична.
Тези Ивостин ме устройват, защото цените им са доста приемливи за това качество, поне за мен. Термалната вода е ок. Имам и гел за измиване, много  приятен аромат има.

# 66
  • София
  • Мнения: 4 784
Kремът с фактор 20 за каква кожа е подходящ според теб, тежък ли е?

# 67
  • Мнения: 308
   Тази козметика има ли я в интернет магазините? Не вярвам да я открия в нашите аптеки, но ще пробвам все пак.

Има ги!!!

   Аз не ги открих. Ако знаеш някой дай линк.

# 68
  • Мнения: 429
http://www.framar.bg/proizvoditelya-iwostin

ето тук ги има
Лично аз не съм поръчвала

# 69
  • Мнения: 308
http://www.framar.bg/proizvoditelya-iwostin

ето тук ги има
Лично аз не съм поръчвала

   Благодаря     bouquet

# 70
  • Мнения: 2 229
Но имай предвид, че във Фрамар, нещата са винаги 2-3 лева по-скъпи. Simple Smile

# 71
  • Мнения: 83
КОзметиката им е страхотна, моя прителка е дистрибутор, и не че е реклама, но съм позлвала от всички мостри  Grinning, и сега съм с цели тубички, на равно е с Рок и Виши, полска козметика. Единствено н еми харесва, че ме пари млякото за махане на грим, тоалетното мляко. С други, които съм ползвала, съм нямала този проблем.

# 72
  • Мнения: 51
 Е, чак пък Рок и Виши....

# 73
  • Мнения: 83

Не правя реклама, за 2ри път казвам, говоря от личен опит и лично мнение, ползвала съм и 3те козметики и то серия, н есамо по продукт.

# 74
  • Мнения: 2 229
Аз не виждам нищо странно - все пак всяка кожа е различна, нищо чудно на Colourful да й действа тази козметика, много по-добре, от другите споменати марки. Както, четох тук, че много потребителки се оплакват, от алергични реакции към кремове на Nuxe - но пък много други са доволни...

Общи условия

Активация на акаунт