Козметика за лице IWOSTIN

  • 58 234
  • 334
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 371
Тази козметика има ли мостри някъде?
оправете заглавието
Оправих го!
Мерси!
Simple Smile

Последна редакция: чт, 02 апр 2009, 15:37 от kopche

# 76
  • Мнения: 351
Да, имат мостри по принцип всички кремове, дори и слънцезащитния 50+. Аз си взех на нощния с витамини и дневния овлажняващ SPF20. Нощния ми понесе много добре, сутрин кожата е свежа, мека и не лъщи. Но дневния се оказа лек за мен и ми излязоха лишеи. Със суха и чувствителна кожа съм.

# 77
  • Мнения: 2 229
Да, имат мостри по принцип всички кремове, дори и слънцезащитния 50+. Аз си взех на нощния с витамини и дневния овлажняващ SPF20. Нощния ми понесе много добре, сутрин кожата е свежа, мека и не лъщи. Но дневния се оказа лек за мен и ми излязоха лишеи. Със суха и чувствителна кожа съм.

Извинявай, ако си писала, но откъде си ги купила? Simple Smile
И изобщо, ако някой ги открие в някоя аптека (Сф), да пише в темата, че явно не навсякъде ги има - аз питах в една сраднително голяма аптека, но нямаше.

А и друго да питам - на какво миришат кремовете?

# 78
  • Мнения: 11

Не правя реклама, за 2ри път казвам, говоря от личен опит и лично мнение, ползвала съм и 3те козметики и то серия, н есамо по продукт.

Подкрепям безусловно!!!!
Аз съм много разочарована от Виши и Рок,особено когато се набутах да купя заедно 2 крема от двете марки-уж овлажняващи ,а вместо да попият се белеха от лицето ми като кир,трици.....Бях ужасена!
Иначе и на прилични неща съм попадала ,но за тези им цени за мен не е приемливо да купя нещо и да се чудя какъв боклук ще излезе.

Доколкото съм се докосвала до Ивостин- никакви забележки + добра цена!!!!

# 79
  • Мнения: 51
 Цялата гама продукти ги има в новата аптека в Елемаг на ул.Козяк.От там ми дадоха и тестери.Купих си околоочния крем.Не съм очарована, но...така е-прави сте-на всяка кожа поносимостта е различна!

# 80
  • София
  • Мнения: 708
Iwostin има в аптеките в Кауфланд  и Хит в Младост.

# 81
  • Мнения: 371
Тази козметика има ли мостри някъде?
оправете заглавието
Мостри Joy
Казват му тестери по принцип.
Ако някой знае къде предлагат тестери нека пише.

# 82
  • Мнения: X
Аз много се колебах за крем от тази марка, накрая обаче взех La roche, следващият път може и този да пробвам, на Ла рош не е лош, но пък си взех тоалетно мляко и лосион на Clinians и ми излизат пъпки от тях Sad сега не знам какво мляко и лосион да взема.

# 83
  • София
  • Мнения: 4 813
Купих си интензивно овлажняващия с 20ти фактор, ще пиша скоро дали ми понася добре.
Включвам се най-вече, за да кажа, че Ивостин има в аптеката на 5-те кьошета. Имаше термална вода, повечето кремчета и серията за мазна кожа. И тоалетното мляко погледнах, но някой май писа, че не е добро. Peace

# 84
  • Мнения: 2 229
Купих си интензивно овлажняващия с 20ти фактор, ще пиша скоро дали ми понася добре.
Включвам се най-вече, за да кажа, че Ивостин има в аптеката на 5-те кьошета. Имаше термална вода, повечето кремчета и серията за мазна кожа. И тоалетното мляко погледнах, но някой май писа, че не е добро. Peace

Ей, супер, мерси за инфото! Hug
И задължително да кажеш как е кремчето, и аз него мисля да взимам. Simple Smile)

# 85
  • София
  • Мнения: 4 813
Ще пиша след няколко дни Grinning Да предупредя, че взех последното..така че, ако някой ще ходи, най-добре вдругиден, че може вече да са заредили пак Laughing Стори ми се, че от всички кремове има само по един Thinking

# 86
  • Мнения: X
Пиши отзиви, че и аз се колебая за него, пъпчиците ми се оказаха от крема Ла рош, спирах всичко на интервали и се оказа, че не ми понася той, сега ще търся мостри на ивостин, за да не купя пак нещо от което се изривам.

# 87
  • Мнения: 11
Ще пиша след няколко дни Grinning Да предупредя, че взех последното..така че, ако някой ще ходи, най-добре вдругиден, че може вече да са заредили пак Laughing Стори ми се, че от всички кремове има само по един Thinking

Да ,зареждат ги по един......по повечето аптеки.Но ако нямат нещо ,си го поръчвате и ви го карат на другия ден.Така си поръчвах ФДТ ,а днес и термалната вода.....Утре ще я пробвам.

# 88
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
вчера си взех термалната вода и матираща емулсия, като натрупам впечатления ще пиша

# 89
  • Мнения: 824
И аз днес си купих тоника за чувствителна,мазна и предразположена към акне кожа и нощен крем от същата серия.От 3 дена ми се появиха ужасни пъпки-гнойни ,по челото ,врата и деколтето.Много болят и се чудя от къде ми се появи това чудо.Дано тази серия ми помогне.Ще пиша как ми действат.Дано да има ефект Cry

Общи условия

Активация на акаунт