Използват ли ВИ българските ВИ.....

  • 5 771
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
на мен това не може да ми се случи Laughing
нивгаш!

# 16
  • Мнения: 3 423
Имала съм няколко запитвания за
търсене на автомобили, отказвам.
Не помня случаи на използване.

# 17
  • Мнения: 2 674
Супер забавно ми е...Направих няколо коментара в обща компания.Предполагам едната мома си помисли,че събирам помощи.Не я разубедих.Поисках си рестото от сметката.Га и светна лампичката,че ние събираме и жълтите стотинки.

# 18
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Обратното ми се е случвало и мислех, че съм се отървала, но явно умиране има, отърване не - току ме забомбардират с sms-и от типа 'Приятелкооо, помагай, че... еди що си'.

Каквото ми се струваше приемливо и по възможностите от услугите, които ми се искаха съм го направила, но нито имам сили, средства и време, нито смятам за редно всяка седмица да пращам по автобуса килограми месо, минерална вода и каквото там някой прецени, че тук е по-евтино, т.е. на него да му излезе без пари, защото после се прави на удобно забравил Whistling. А дори и да го смятах за нормално, при жива майка и дъшеря (живееща в България, но регистрирана като безработна в съответната държава и получаваща немалки помощи) на въпросната персона не смятам, че аз съм точно човекът, който трябва да се грижи за 'прехраната' й.

Трагичното е, че след като аз откажа, някой друг се наема и го свършва Rolling Eyes с надеждата, че и за него ще се намери подходящ мъж/ жена и някой прекрасен ден и той ще е от другата страна на границата ooooh!.

# 19
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
С тези, които сега се виждам: не. Но ако се серщна с едни стари познати, то знам, че ще го направят ( правеха го и докато бях в България ). Бях споменала вече, че имам един опит, когато доста години изпращах какви ли не дрехи за детето, а от родителите ни вопъл, ни стон. Спрях!

Обаче  Naughty, собствените ми родители са на малко по-друго мнение по въпроса. Разбира се, че винаги ще помагам на майка ми, но понякога в нея се проявяват странни мисли ( ти имаш, затова трябва да дадеш. Например, когато сме излязли някъде с роднини винаги ще ми го каже. Разбира се, че аз винаги преценявам ситуацията кой какво може да си позволи и кой не, но тя пак си натяква.).   

# 20
  • Мнения: 413
Супер забавно ми е...Направих няколо коментара в обща компания.Предполагам едната мома си помисли,че събирам помощи.Не я разубедих.Поисках си рестото от сметката.Га и светна лампичката,че ние събираме и жълтите стотинки.

Тва много кефи, то и аз вече не оставам баснословни бакшиши.

Последна редакция: пт, 27 юни 2008, 02:11 от Jacobs-Clementina

# 21
  • Мнения: 515
Аз нямам подобни случаи!
Но като се замисля, още като живеехме в България имаше хора, дето дружаха с нас заради "облаги" и сега има! Има такива хора!  Cry

# 22
  • Мнения: 3 371
..........а аз патката  Laughing се изцепвам, че живея в чужбина и от там съм ги купила -  ...е познайте колко ми взе човека, европейска цена за смяна на токчетата, почти колкото тук. От тогава знам - отивам вече при друг обущар, облечена съвсем неглиже и казвам, че тия обувки са ми подарък от една приятелка в чужбина и питам колко ще ми струват, че съм безработна вече втора година /винаги действа и винаги плащам минималната цена/.


ей това ми е ужасно, ама ужасно противно в Бг  #Cussing out . в мига, в който разберат, че мъжът ми е чужденец, цената скача. сякаш парите тук ги подритваме по улицата  #Cussing out #Cussing out .
нищо не ме нерви толкова, колкото този факт  #2gunfire .

по темата - питали са ме за евтини коли. ми, аз дори хал хабер идея нямам къде ги продават тези коли....
и за други неща , но в Бг има всичко. толкова  Stop

# 23
  • Мнения: 1 959
Не.
Използваха ме много повече, докато живеех в БГ.

# 24
  • Мнения: 5 462
освен дребни подпитвания от познати( Shocked ),  за евтини коли, друго не ми се е случвало.
Що де , чувала съм че от посредничество за намиране на автомобили някой пари били направили ..... Wink

# 25
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
освен дребни подпитвания от познати( Shocked ),  за евтини коли, друго не ми се е случвало.
Що де , чувала съм че от посредничество за намиране на автомобили някой пари били направили ..... Wink

Звездичке, брех, пак сме назад с материала.  Wink
Всъщност го вярвам това, Маркрит.

# 26
  • Мнения: 5 462
Е това са приказки , не съм наясно .. така разправят хората .

# 27
  • Мнения: 1 550
освен дребни подпитвания от познати( Shocked ),  за евтини коли, друго не ми се е случвало.
Що де , чувала съм че от посредничество за намиране на автомобили някой пари били направили ..... Wink

Звездичке, брех, пак сме назад с материала.  Wink
Всъщност го вярвам това, Маркрит.
Мда, и аз го вярвам това. Има много изобретателни хора Thinking

# 28
  • Мнения: 2 195
Не ми се е случвало , но никога не е късно. Като си ходя и аз нося дребни неща , но само за най-близките ми. С приятели също не съм имала подобни проблеми, може би само с една, но аз не я и виждам вече...

# 29
  • Мнения: 7 914
освен дребни подпитвания от познати( Shocked ),  за евтини коли, друго не ми се е случвало.
Що де , чувала съм че от посредничество за намиране на автомобили някой пари били направили ..... Wink

Звездичке, брех, пак сме назад с материала.  Wink
Всъщност го вярвам това, Маркрит.
Мда, и аз го вярвам това. Има много изобретателни хора Thinking



аз май не съм чувала да има доволни от посредничество със Земляци Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт