АНТИМАЛИГНОЦИТ-ние болните от рак,молим за подкрепата Ви!!!

  • 95 548
  • 897
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 179
Има вече и подписка в сайта на сдружението,моля Ви да подкрепим и нея
http://www.malkiobyavi.com/cell/
Подписах и подписката и искрено желая да помогнем за регистрирането на това лекарство!А ако има хора които не са съгласни които не биха опитали да се лекуват с него то поне да не отнемат надеждата на тези които са болни и биха пробвали всичко!Да не дава господ и на най-големият ми враг не бих го пожелала това е моето мнение!И аз се учудвам че няма по-голяма подкрепа newsm78и се питам защо?Никой не е застрахован от това!Дайте и вашият глас и дано това да помогне да се пребориме с държавата ни и с бюрокрацията.Успех и дай боже да сполучим!

# 61
  • София
  • Мнения: 1 423
Подкрепих ви !

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Подкрепих и аз . Моята майка сега започва борбата с това заболяване  Sad

# 63
  • Мнения: 2 492
Брат ми почина от тази болест в разцвета на силите си .  Flowers Rose Flowers Rose
Подкрепям подписката и се надявам ...

# 64
  • София
  • Мнения: 39 830
Баба хулиганка помоли някой мод да включи и това
Има вече и подписка в сайта на сдружението,моля Ви да подкрепим и нея
http://www.malkiobyavi.com/cell/
към първият ти пост в темата.
Ако решат могат да я ковнат.

# 65
  • Мнения: X
Подписах.

# 66
  • Мнения: 1 241
Подписах и подписката, дано има успех!

# 67
  • гр.София
  • Мнения: 158
И аз се включих защото съм пряко засегната от тази болест,макър че сега научавам за това лекарство.Надявам се  Praynig

# 68
  • Мнения: 1 494
Възхищавам ти се, Хули!  bouquet

Абсолютно подкрепям!

И аз ще имам грижата периодично да побутвам темата, за да я видят повече хора.

# 69
  • Мнения: 2 231
И аз подкрепих. Дано да има ефект и дано да помогне на някой да оздравее newsm17

# 70
  • Варна
  • Мнения: 965
И аз ви подкрепих!
Бях потресена като разбрах, че го има това лекарство, а отказват да го регистрират при положение, че има такива положителни резултати.
За съжаление много колеги на майка ми починаха от тази коварна болест и то в рамките на две-три години. Лошото е, че тяхното поколение не ползва масово интернет и не бяха чували за това лекарство. Иначе биха пробвали.
Искрено ти се възхищавам, Баба хулиганка, за духа (скоро разбрах от кого е наследила борбеността и упоритостта си Viki i mama)!    bouquet

# 71
  • Мнения: 526
Поздрави и от мен, подкрепям  с цялата си душа всяка една стъпка която води до оздравяване на болните от рак, защото при нашето здравеопазване не се знае утре дали няма някой от нас да се окаже с такава диагноза  bouquet

# 72
  • Мнения: 74
 И аз изпратих!!!Много искам да помогне лекарството..никой не е застрахован ...

# 73
  • Мнения: 780
Подкрепих!

Знам колко е тежка борбата!Хващахме се за всичко, като удавници за сламка!До последно, с надежда!Ние изгубихме! Cry

Бабо Хулиганке    bouquet Hug!

# 74
  • Мнения: 2 122
Леля ми си замина на 47 след 6 много тежки операции, така и не се реши да пробва това лекарство- може би, ако беше утвърдено щеше да приеме ...
още не мога да я прежаля, мисля си,че никога няма да успея
баба ми е жива и здрава вече 10-та година след рак на дебелото черво, който успяхме да хванем навреме и за наше щастие нещата се развиха добре
успех на лекарството и дано помогне на всички, вперили очи пълни с надежда към всяко лекарство борещо се с тази коварна болест  Hug

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 21:35 от mini_79

Общи условия

Активация на акаунт