АНТИМАЛИГНОЦИТ-ние болните от рак,молим за подкрепата Ви!!!

  • 95 586
  • 897
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 820
Айде повече хора да се включат Praynig

# 76
  • Мнения: 2 231
Айде повече хора да се включат Praynig
Дано, ако ще има ефект. Ще се опитам утре да вмъкна и някакъв линк на темата в линийката ми. Дано не забравя, а и да имам време. Сигурно всеки глас е важен.

Редакция:
сложих препратка към темата в линийката си. Дано има някакъв ефект. Ще се моля за всички  да оздравеят. Бъдете силни. newsm17

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 21:53 от ronisum

# 77
  • Мнения: 3 914
Айде повече хора да се включат Praynig
Дано, ако ще има ефект. Ще се опитам утре да вмъкна и някакъв линк на темата в линийката ми. Дано не забравя, а и да имам време. Сигурно всеки глас е важен.

Редакция:
сложих препратка към темата в линийката си. Дано има някакъв ефект. Ще се моля за всички  да оздравеят. Бъдете силни. newsm17
Страхотна идея Peace,х,айде всички да си сложим в подписите линк към темата,щом не искат да я заковат................опитах но явно не им харесва идеята........жалко

# 78
  • София
  • Мнения: 5 074
Момичета, страхотни сте   love001
На кой му пука, какво ще стане с нас?
Но на всички може да им запука , ако  с някой от тях се случи.......

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 22:45 от Баба хулиганка

# 79
  • София
  • Мнения: 39 921
И аз с вас. Малко прекрояване на подписа трябваше да правя.

# 80
  • Мнения: 641
Сложете и подписката в подписа за да я подпишат хората  Peace

# 81
  • Мнения: 2 231
И аз си преправих линийката и сега има връзка и към темата и към сайта с подписката. И един човек да оздравее от новото лекарство, значи не е било напразно.  Praynig

# 82
  • Мнения: 13
Имате пълната ми подкрепа. Преди 11 месеца загубих свекърва си от тази коварна болест. И ми е много мъчно че дори не можа да узнае за очакваното внуче което толкова щеше да я радва. Успех!!!

# 83
  • Мнения: 1 820
Аз друго яче не можах да я преправя мойта линийка. SadНезнам как да сложа адреса на връзката,но да не се вижда форум....незнам си какво,а да е заглавието!Някой ще ми помогне ли  Sad

# 84
  • Мнения: 2 231
Аз друго яче не можах да я преправя мойта линийка. SadНезнам как да сложа адреса на връзката,но да не се вижда форум....незнам си какво,а да е заглавието!Някой ще ми помогне ли  Sad
Ако искаш да препишеш моята линийка :


АНТИМАЛИГНОЦИТ-БОЛНИТЕ ОТ РАК МОЛЯТ ЗА ПОДКРЕПА -
ПОДПИШЕТЕ - ПОМОГНЕТЕ!!!

Дай цитат на това съобщение и ще ти отвори текста как се изписва, после го копирай горното. Не знам дали ме разбра пробвай.

# 85
  • Мнения: 1 820
Ей,стана!ronisum,благодаря ти!  bouquetМалко съм скарана с тия работи,от два дена го мисля,но ме беше срам да си призная!Важното е че сега поне те разбрах! LaughingИ успяяях...

# 86
  • Мнения: 2 231
Ей,стана!ronisum,благодаря ти!  bouquetМалко съм скарана с тия работи,от два дена го мисля,но ме беше срам да си призная!Важното е че сега поне те разбрах! LaughingИ успяяях...
Aми аз лично прецених че има място под линийката ми и го вмъкнах за да помогна на популяризирането на инициативата и лекарството. Ако още някоя мама се присъедини към инициативата ДА ЗАПОВЯДА  Hug.

# 87
  • Мнения: 686
Защо да му се невиди не пуснат това лекарство да стане достъпно за всички?
Подписах!Така успях да го вмъкна в подписа си!Дано го регистрират по-бързо!Има хора на които времето изтича,а това лекарство съществува отпреди повече от 40 години ooooh!!

# 88
  • София
  • Мнения: 9 903
Желая ви успех!
За радост нямам близки ,страдащи от това коварно заболяване,но ..човек предполага-Господ разполага!Кураж!  bouquet

# 89
  • Мнения: 3 036
Момичета,
Дадох своя глас в сайта и подписката.
Достатъчно ли е или и на имейла да дам своята подкрепа?

Общи условия

Активация на акаунт