"Рецепти" за по-бързо почерняване

  • 92 301
  • 159
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 695
ха не знаех за Пантенола, че има такива свойства - аз го ползвам като изгоря  Peace

# 61
  • Мнения: 758
Gery_Cherry моля,пак заповядай!  bouquet
КАРЧЕВА  полезно инфо! Peace мерси! Hug

# 62
  • Мнения: 6 155
Какаовото масло наистина има ефект. Преди 3-4 години си го купувах от аптека в Созопол. Беше различни разфасовки - 100г, 400г... в найлонови пликчета. След това изчезна. Ако някой го намери да свирка.  Rolling Eyes

От кокосовото не съм доволна, а и ми мирише кофти...като на гранясало Confused

# 63
  • Мнения: 528
При мен най-бърз ефект има бебешкото олио на Джонсън + таблетки "Каротен". Simple Smile

# 64
  • Мнения: 280
И аз си закупих кокосовото масло на Икаров.Сега си правя маска на лицето с него,с бадеми и кисело мляко /прочетох някъде в Интернет рецептата,само дето реших да си добавя кокосово масло Simple Smile/Ще видим какво ще стане.Ще пробвам и на косата.
В аптека Ремедиум на Иван Шишман,от където го взех всъщност,имаше и в твърдо състояние,но беше 27лв.А за какаовото наистина нямам идея къде да търся  Thinking

# 65
  • Мнения: 3 641
Подкрепям предложението за : Какаово и кокосово масло.
Една приятелка се маже  и има страхотен тен , само за 2-3 дена  Peace
За толкова малко време, много е добре това. Питах днес в няколко аптеки на центъра.Уж заредени, но нямаше никъде Confused

# 66
  • София
  • Мнения: 2 161
Мдаа , а аз се интересувам  за Варна.
Ако някой  го намери да свирка  Whistling

(Приятелката ми го ползваше преди 1-2 години )

# 67
  • София
  • Мнения: 7 097
Не съм чела темата и може да сте го отбелязали, но кравето масло действа много добре за бърз тен. Малко кофти мирише като се намажеш, де...

# 68
  • Мнения: 164
Подкрепям предложението за : Какаово и кокосово масло.
Една приятелка се маже  и има страхотен тен , само за 2-3 дена  Peace
За толкова малко време, много е добре това. Питах днес в няколко аптеки на центъра.Уж заредени, но нямаше никъде Confused


Момичета урааааааааааааааа,намерих какаово масло.Взех си и от карите(ши) и сега смятам да ги смеся и в понеделник ще изпробвам на плажа и после ще докладвам.Но със сигурност ще мириша много съблазнително.

# 69
  • Мнения: 758
Подкрепям предложението за : Какаово и кокосово масло.
Една приятелка се маже  и има страхотен тен , само за 2-3 дена  Peace
За толкова малко време, много е добре това. Питах днес в няколко аптеки на центъра.Уж заредени, но нямаше никъде Confused


Момичета урааааааааааааааа,намерих какаово масло.Взех си и от карите(ши) и сега смятам да ги смеся и в понеделник ще изпробвам на плажа и после ще докладвам.Но със сигурност ще мириша много съблазнително.
ама това от ши да не на Икаров? newsm78
аз от кокосовото съм мега доволна особенно за косата-има толкова мноого блясък! Peace

# 70
  • Мнения: 164
Подкрепям предложението за : Какаово и кокосово масло.
Една приятелка се маже  и има страхотен тен , само за 2-3 дена  Peace
За толкова малко време, много е добре това. Питах днес в няколко аптеки на центъра.Уж заредени, но нямаше никъде Confused


Момичета урааааааааааааааа,намерих какаово масло.Взех си и от карите(ши) и сега смятам да ги смеся и в понеделник ще изпробвам на плажа и после ще докладвам.Но със сигурност ще мириша много съблазнително.
ама това от ши да не на Икаров? newsm78
аз от кокосовото съм мега доволна особенно за косата-има толкова мноого блясък! Peace

Да на Икаров е защо?

# 71
  • Мнения: 6 155


Момичета урааааааааааааааа,намерих какаово масло.Взех си и от карите(ши) и сега смятам да ги смеся и в понеделник ще изпробвам на плажа и после ще докладвам.Но със сигурност ще мириша много съблазнително.
Браво на теб. Сега остана да ни кажеш и къде намери какаово масло? Wink

# 72
  • Мнения: 280


Момичета урааааааааааааааа,намерих какаово масло.Взех си и от карите(ши) и сега смятам да ги смеся и в понеделник ще изпробвам на плажа и после ще докладвам.Но със сигурност ще мириша много съблазнително.
Браво на теб. Сега остана да ни кажеш и къде намери какаово масло? Wink
Да,мила Simple Smile
Хайде чакаме с нетърпение  Party

П.П. Чак сега видях,че си от Русе Sad което означава,че за всички от СОфия информацията няма да е полезна  Cry
Оставам в очакване...  Hug

# 73
  • София
  • Мнения: 105
Добре де, сега и ако може да ми уточните кое е по-добре кокосовото или какаовото масло, че вече започнах да се обърквам?  newsm78 Мисля и да го смеся с автобронзантния лосион на Гарние, дали ще стане, че още не мога да се доредя до плаж, пък в солариумите ми е много жежко, особено сега!

# 74
  • Мнения: 6 155
Добре де, сега и ако може да ми уточните кое е по-добре кокосовото или какаовото масло, че вече започнах да се обърквам?  newsm78 Мисля и да го смеся с автобронзантния лосион на Гарние, дали ще стане, че още не мога да се доредя до плаж, пък в солариумите ми е много жежко, особено сега!
За мен по-добро за хващане на хубав тен е какаовото.
Да го смесиш с автобронзат  Rolling Eyes...по-добре недей.

Общи условия

Активация на акаунт