62 Луни около Юпитер - нова американска тема

  • 26 857
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 384
Джи значи аз съм патка заспала, през цялото време си мислех " ей как е зачервил бузки, сигурно от слънце и щипкане ще е " . Фотосесията на АК и Ноли е супер.

# 76
  • Мнения: 7 837
Хубава среща, браво  Grinning

Джи, да ти е жив и здрав Антъни с голямата лъчезарна усмивка  Simple Smile Плака ли на кръщенето?
И като гледам из снимките, ходи ти и момиче, да знаеш  Mr. Green

# 77
  • Бостън
  • Мнения: 13 728
е, как няма да се хилиме, то бяхме атракция за цялата кръчма, а като надодоха вой дружно потомците требеше или да бегаме  бързо или да го обърнем на майтап  Crazy Crazy Crazy

аз зацвилих, Джи и тя прихна, Джена се присъедини... Пингвин се подсмиваше, а Зора се подхилкваше под мустак...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green обаче с дружни усилия ги заглушихме, диванетата!

аз пъхам йедна шльокавица в багажа не дитьету... тъй де, в БГ пием от малки  Sunglasses

# 78
  • Мнения: 2 257
Джи, да ти е жив и здрав Антъни с голямата лъчезарна усмивка  Simple Smile Плака ли на кръщенето?


Мерси!:). Ревна САМО, когато му топнаха дупето в златния купел. Аз очаквах да ореве от Рила чак до Пирина, но той много си хареса кръстника, чувстваше се чудесно с него и гракна само като го нападна попа да го топи във водата. После поплака на рамото на кръстника и се успокои. Изобщо не очаквах така спокойно да се държи. Tired

# 79
  • Мнения: 2 381
тез няколко поредни кадъра са към 50 Wink, мдааа... и аз снимам кат Джена Grinning
http://picasaweb......com/

Пуснете на 1 sec да зарежда снимките. Много е забавно. Като, че ли си говорят двамцата  Grinning

Честито ти христианче Джи  Simple Smile

Последна редакция: пт, 27 юни 2008, 23:41 от Niki1

# 80
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ех, напълних око и аз! Страхотни снимки, браво.

Честити кръщене на А.К.!

# 81
  • Мнения: 1 393
Е как пък можахте да ги разревете така всичките деца накуп, бре,  не ви ли е срам.  Crazy

Страшни снимки!  ...искам и аз пък (и сигурно не само аз).  Wink

Хайде всички дружно: "Дженнаа--аа, Дженнаа--аа!", белким се появи и тя отнякъде и пусне снимки, а не на час по лъжичка някой да пуска от предполагам нейните заключени фликр-четаCrossing Arms

А Пумпал къде е, тя не дойде ли?

Джи, честито ти детенце християнче! На най-хубавото място сте избрали да го кръстите!   bouquet

# 82
  • USA
  • Мнения: 559
Ее, страхотна среща сте заформили! Много настроение има на снимките. Все хубави дечица и майки!  Flutter

АК и Ноли са много сладки заедно Simple Smile. А девойките са много сладки.   Laughing

Джена, направо са чудни снимките. Браво!  smile3501

Биз, аз до 26ти ще съм се върнала са съжаление.  Confused

# 83
  • Мнения: 1 800
тез няколко поредни кадъра са към 50 Wink, мдааа... и аз снимам кат Джена Grinning
http://picasaweb......com/

Пуснете на 1 sec да зарежда снимките. Много е забавно. Като, че ли си говорят двамцата  Grinning


Така направих, много са готини двамата Heart Eyes Направо до сълзи се смях с техните физиономии Hug

Малките мадами колко са пораснали от предната среща! Heart Eyes

Джи, честито кръщение на А.К.!

Няма проблеми с храна и алкохол в големия багаж ( с гювечета също Crazy Laughing) Аз носех луканки за сестра ми и куп шоколади и даже от куфара със скъсан цип всичко си дойде. Peace

# 84
  • Мнения: 1 593
бре хора, проверявам си аз мейла и гледам Джи пуснала една молба образец или апел (както там ви харесва) -
дайте да пускаме снимки, мацките в темата питат'

 newsm78 зачесох се аз
па се замислих  Thinking
и се зачудих защо, аджеба, не съм видяла аз такива молби...      33uu

и ми светна - ми аз не съм се била записала и темата не ми излиза в непрочетени и така 2 ли 3 ли дни  smile3549

а аз се заричам да не пускам повече снимки, защото се чувствам много неудобно така     bath - моля ви, с такава екипировка и баба може да прави като моите снимки

Иначе и аз си изкарах много хубаво по срещите, чак ме е яд, че кой знае кога ще се видим пак с Пумпал, Зора и Агентката пак и двете дами и астралното близначе на Ноли  Confused
Добре че Джи и Пингвин са си тука, и Уинкс чакам аз и девойките идващи август  Hug

Биз, отсега си те заграждам в календарчето  Heart Eyes Hug
Аз съм във Варна между 11ти и 14ти юли - може там да се видим тоже

а пък тази вечер, поради липса на други желаещи, с Пингвин ходихме да гледаме САДС  Mr. Green

ПС - Ох, Вальоо, Вальоо

ПС1 - И да ви кажа, верно Джи и Агентката са си лика прилика - па като седнаха на едно сепаренце, па като се разприказваха, ний с Пингвинката не можахме да пекнем  hahaha

ПС2 - Разделиха си бутилката вино и си я изпиха съвсем до дупка самички  Drunk

Последна редакция: сб, 28 юни 2008, 02:45 от Jenna

# 85
  • Мнения: 1 393


Дженна, хайде стига де, сега да ти се молим ли искаш. Давай снимки пък.  Crossing Arms

Последна редакция: нд, 29 юни 2008, 14:36 от Tatti

# 86
  • Мнения: 558
Страхотна банда сте- и малчовците и майките! С удоволствие разгледах де що видях!!!  Party
Много здраве на всички от нас  Heart Eyes Hug.
п.с. Вальо някакъв код ли е?  Thinking

# 87
  • Мнения: 98
невероятни снимки, ама много сладки тези форумски деца Heart Eyes. много си харесах малката дама с ръчичка в устата Grinning, и даа двамата сладури със сериозния разговор. мамите са хубавици, за съжаление тотално се обърках кой кой е  newsm78. джена ли е с гердана от дървени топчета? аз имам такава гривна, подарък донесен от шао лин, нося си я като талисман.

честито кръщене на А.К.!  
ама те две малки дами ли били на снимките Crazy, нещо съм пропуснала отивам да видя пак Grinning
п.п. видях я изабел, голям бонбон пу -пу Simple Smile

# 88
  • Мнения: 2 255
Снимките на Ноли и АК ги гледам бързо една след друга вече, ммм, над 5 минути...какъв хилеж му удрям....сладури!
 

# 89
  • Мнения: 1 173
И аз да се запиша при луните на Юпитер.
Ех срещи снимки-завиждам ви   bouquet Децата са страхотни , пораснали. А.К и Ноли като чели наистина си говорят и А.К успокоява Ноли. Страшни  Hug.
 Хм за манталитета в Бг какво да говорим- малко или много сме свикнали с някои неща тук, затова като се приберем ни прави впечатление. Но какво да се прави...
 Биз беззаконието е причината да сме вече толкова години в това положение. Корупция , всеки краде ( малки и големи) , простотия и т.н..... Най елементарното като да речем "скоростта" -никой не спазва. Хукнали "убийците самоубийци" по пътищата с 200-220км в час. А тук 5мили те е страх да вдигнеш...
Какво остава да говорим за по сериозни неща-никога няма да се променят нещата , защото така са свикнали хората. Уви тъжно е Sad
 Джи честито ти християнче -да е жив и здрав и да те радва   bouquet
Аз мислех Матю да го кръщаваме в една Бг църква до Сейнт Луис , но май ще оставим за Бг ако се приберем догодина.
 Тандури аз такива неща не гледам -но чалгата продава. То не бяха Мара отварачката , Бат Азис гол до паметника Левси и още други. Не се връзвай ами стягай тортата за предизвикателството. Аз да ти кажа под "секрет" малко ми се развали настроението ( да не пиша в темата там) , но с това ограничение на размерите- как да се хвана да права мини торта 4"6"8" ( то неблагодарна работа). Карай ще я правя на 2 етажа  Grinning
 

Общи условия

Активация на акаунт