www.promod.fr - 24 Разпродажбата започна!

  • 27 912
  • 468
  •   2
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Аз си написах мейла за едни обувки и днес ми бяха отговорили че вече има наличен номер... Rolling Eyes

Но пък писах и за една ризка, а за нея нямам отговор!
Май всеки път е различно! newsm78

# 46
  • Мнения: 9 095
различно е- аз зеления ленения панталон си въведох мейла и след 2 дни ми писаха че има, за други неща...не съм получавала....а на зимните разпродажби пак за един панталон ми бяха праитли така, абе пишете мейлите Wink

# 47
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз веднъж си бях оставила имейла за един панталон, уведомиха ме, че го има наличен, моментално го поръчах и седмица по-късно ме уведомиха, че е изчерпан и няма да ми го пратят. Rolling Eyes

# 48
# 49
  • Мнения: 1 303
И втората ми поръчка тръга снощи Grinning.По-екпедитивни са от всякога,но това си е в техен интерес покрай намаленията

# 50
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
ей нямаше ме десетина дни и сте изкупили всичко Grinning
теди поанеделник ще преведа някой лев за някой парцалче

# 51
  • Мнения: 9 095
ей нямаше ме десетина дни и сте изкупили всичко Grinning
теди поанеделник ще преведа някой лев за някой парцалче


да ти кажа- притеснявах се за теб, загуби се така изведнъж.... Rolling Eyes hahaha

# 52
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
ей нямаше ме десетина дни и сте изкупили всичко Grinning
теди поанеделник ще преведа някой лев за някой парцалче


да ти кажа- притеснявах се за теб, загуби се така изведнъж.... Rolling Eyes hahaha
на моренце бях Laughingаз ще преведа в старата сметка,нали може

# 53
  • Мнения: 9 095
преведи да, ама обаждайте се като идвате на моренце де...особено около варненското Flutter

# 54
  • Мнения: 1 058
Теди и аз в понеделник ще ти преведа парички. На старата сметка ли.

# 55
  • Мнения: 3 342
За поръчка, изпратена на 27-ми юни, за която в сайта на ups е отбелязано, че ще получа на 7-ми юли - докога, мислите, ще мога да ползвам безплатна доставка? newsm78

# 56
  • Мнения: 1 058
Някакви впечатления от тези панталони http://www.promod.fr/produits/pantalon-raye-a-pli-marque-noir-R4230076001.html и http://www.promod.fr/produits/pantalon-legerement-satine-gris-pe … -R4230032879.html . Мисълта  ми е дали идват по-тесни.

# 57
  • Мнения: 4 916

Имам този в черно - не е тесен, съвсем нормален и супер удобен панталон. Материята държи хладно през лятото. Много елегантен силует.

# 58
# 59
  • София
  • Мнения: 1 476

chockolina, страхотно ти стои панталона, много по хубаво от на манекенката  Peace Направо се влюбих и в този цвят, аз си взех зелен, много си го харесвам, но май и жълт ще си взема след тази снимка  Hug

Общи условия

Активация на акаунт