УЧИЛИЩЕ ЗА ФОТОШОП (19)

  • 18 553
  • 309
  •   1
Отговори
# 15
  • Шумен
  • Мнения: 316
mle4ko, както винаги си на ниво. Peace

Тук идеята не е моя. Едва ли скоро ще се хвана да правя пак нещо такова. Sick Адски пипкава работа. Всяко късче се къса поотделно и се намества.


Увеличено -http://images.mistakeps.multiply.com/image/2/photos/4/orig/27/Br … amp;nmid=97067656

# 16
  • Мнения: 172
mistake, невероятно е. Едва ли някога и аз ще мога да направя подобно нещо.  Rolling Eyes

Ето от мен поредната рамка. Нещо хич ми го няма въображението напоследък.  newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 6 743
Млечкоооо  fight


Само не разбрах защо ще дразниш Дам Rolling Eyes.

Защото искам на морееееее  newsm45, а пък до нашето има цял месец  smile3511

Леле Мистейк  newsm43  малко е страшничко и в същото време много готино - браво за търпението и старанието  flower

Стаси, рамката е добре подредена  Hug Бих си поиграла с контраста и лайтнеса на снимката   Hug

Аз пак няма какво да покажа освен за Лекси това  Laughing 

# 18
  • Варна
  • Мнения: 355
Запис и поздравления за красотите

# 19
  • Мнения: 2 270
Лекси-супер колаж.Браво
stasssy -дечковците са страхотни.Идва ти да ги намачкаш хубавичко.Можело е по шаренка рамка да им спретнеш
mistake-чудесно си се справила.Така се учи човек.Браво
Млечко-не ми харесват тези капки.Иначе и рамката и ти сте един път Hug
Дам-това суши за мен ли си го подготвила.ММММММММмммммм

# 20
  • Мнения: 172
Искам да извадя във фото рамките, които съм направила. Само да попитам, ако искам да са с размери 10х15, нали толкова трябва да е и самата рамка?
Досега не съм вадила.

# 21
  • Мнения: 1 701
На предната страница точно това писах.
Днес жената във фотото ми обясни, че трябва да са с по 1-2 мм. по-малки от желания размер.

# 22
  • Мнения: 2 818
Да, като им казваш да е fit, т.е. да има бяло отсрани, за да не ти я отрежат. Но ако си я работила по-малка не я увеличавай. Резолюцията/dpi е добре да ти е 300.

мистейк, освен браво нямам какво друго да кажа!  Grinning

# 23
  • Варна
  • Мнения: 893
mistake има и по-лесен начин за накъсване,без да ги правиш на ръка парченце по парченце, с маски , само да намеря урока  Rolling Eyes
stasssy хубава рамка,но ми е много подредена и едноцветна за тея шарени дечковци  Heart Eyes
аз лично не обичам да накъсвам надписите, трудно става за четене  Thinking

а да се оправдая че още не съм си качила рамката,защото мъжа ми днес не беше на работа и цял ден вися на компа #2gunfire направо истерясах ви казвам  #Cussing out но сега ще си я довърша и ще я пусна,защото той гледа мач с приятели  Mr. Green

# 24
# 25
  • Варна
  • Мнения: 893
АААА! таман тоз е урока! мерси wish  Hug

# 26
  • Шумен
  • Мнения: 316
Virginity, Wish - благодаря ви. Ще го пробвам и този метод.  Hug

Момичета, намерих преведен урока, който ползвах за статуите. Ако някой иска да опита - http://www.photoshop-bg.com/index.php?nav=read_tut&id=2335

# 27
  • Мнения: 2 015
Момичета имам един проблем и ще ви помоля за малко помощ, ако знаете как.Направих си едни снимки, но с готови рамки, но те са във формат PNG.Когато отворя Photoshop и дам Seve as в Save as type не ми дава формата за снимка jpeg.Как мога да ги Save-м като снимки?

# 28
  • Варна
  • Мнения: 893
Михаела първо задай Flatten image от Layer горе на лентата (дето са File, Edit и другите) тогава ще ти го даде като опция  Peace

а ето най-после завършената рамка  bowuu че е и за подарък на всичко отгоре Rolling Eyes цял ден се боря с мъжа ми за компютъра,заради нея ooooh! надявам се майките нямат нищо против да я покажа Embarassed пък ако имат ще я изтрия,какво да правиш,техни са си децата  Mr. Green

голяма

мултито явно ще става платено  Confused ще минаваме пак на snimka.bg ми се струва Rolling Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 7 242
Virginity, прекрасна е! Браво! Струва ми се единствено, че ако беше малко по-квадратна /да има още малко от зеления фон под снимките преди да почнат цветята т.е малко "въздух"/, щеше да е по-добре, но и така е  newsm10
stasssy, харесва ми! може би единствено трапоските ми идват големички спрямо останалото.
Мистейк, много е красиво и загадъчно  Peace. Трябва и аз да се прабвам с някой урок, но пусти мързел..  Thinking
Ани, май е време да ни дадеш някой урок и да ни спретнеш едно контролно, ако имаш време, разбира се. Или си решила да ни дадеш малко ваканцийка  Wink
Дам, мерси, ама аз не съм на Дюкан  Mr. Green Къде е яденето? А и десерта си забравила smile3534
Благодаря на всички за коментарите   bouquet Тръгнах да правя корекциите, но съвсем се отплеснах  Grinning Опитах да направя и две по-семплички /на първата идеята е взаимствана/:







Последна редакция: пт, 27 юни 2008, 02:03 от Лекси

Общи условия

Активация на акаунт