АВГУСТовските муцуни, правят майките си на маймуни!

  • 13 409
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 602
Това  ми постче, не е само за запис, а да ви кажа, че се натъкнах на мнооооого хубава новинка за една бъдеща бременна августинка, ама пък няма да ви издам коя е, ще чакам тя да ни съобщи, но много се радвам за нея.   bouquet

Ей, сега вече си умирам от любопитство! Кажи и бързо да се похвали, че няма да мога да заспя.
dani777k и аз залагам на зелено.  Mr. Green


Аз се чудя между зелено и синьо постче. Thinking Wink Умирам от любопитство да разбера, но ще изчакам да си признае сама и няма да надничам в очакващи. Mr. Green


Аз пък много се кефя на Kaili и MimSss за скоростно свалените кила. Като се сетя аз колко време ги мъчих...


Може би има значение че досега не съм пазила диети. Но се радвам че вече влизам в някои стари дрехи. Grinning

# 16
  • Мнения: 718
  Привет и от нас в новата темичка.Адрианска   bouquet
Хрумна ми ,ама на майтап- Августински майки боб варят,августинчетата докато приспят  Joy hahaha
Марти днес спа от 13.30 до 14 .30 ,като за това допринесе татко и ,който ни събуди прибирайки се от работа,уж да ни пита как сме .И аз съм така в момента  Twisted Evil Close Twisted Evil
И аз любопитствам за бременната ни августинка. Може и от Пловдив да се окаже,а инфото да е дошло по време на Варненската срещичка. Wink

# 17
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
 Да,ама зеленичко постче имаше онзи ден-нали пусна снимките от срещата.Чак пък за един ден така да изскочи новина.

 Адрианска,Елвинг-    bouquet

 Ясно,тази нощ няма да се спи Mr. Green
 И темата ни е все първа отгоре Grinning

# 18
  • софия
  • Мнения: 1 745
И аз си мислех,за Пловдив,но залагам,че е Варна-София.
а,аз да попитам ,като се оправдая с жегата  Mr. Green-кой пише в синьо  Embarassed?

# 19
  • София
  • Мнения: 5 757
Хи-хи, и аз залагам на зеленото  Laughing Hug
Елена, стикам палци! Много хубава дата  Heart Eyes Всичко ще е наред!  Hug Много се развълнувах!  Heart Eyes Hug
Мадонка, ние правихме погача, но без тези есктри  Stop Sick Crazy А как става закърмването от всяка жена?  Rolling Eyes Embarassed Или само наужким  hahaha
Дриймс, видях го и вашия хотел, даже четох мнение от теб в една тема  Wink Хареса ми също.  Peace
Нана, бравос! Все така!  Peace
Анди, бива ли така - да не уважите финала!  Naughty Laughing
Милена, заглавието е супер! Joy Joy  Joy
Блан, може бъдещата мама още да пази в тайна събитието  Wink

# 20
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
И аз си мислех,за Пловдив,но залагам,че е Варна-София.
а,аз да попитам ,като се оправдая с жегата  Mr. Green-кой пише в синьо  Embarassed?

 БЛУ пише в блу Simple Smile

# 21
  • софия
  • Мнения: 1 745
и от мен заглавие   Joy
АВГУСТинчето музикантче го раздава в/у нервите на мама усилено се упражнява!

# 22
  • софия
  • Мнения: 1 745
лелеее много съм зле  ooooh!.верно това е подписа на Блу.
аз  преброих до три-цикламено,зелено и лилаво и за синьо се зачудих.
а,може и да е бубчето нали и тя е на море  Thinking

# 23
  • София
  • Мнения: 5 757
и от мен заглавие   Joy
АВГУСТинчето музикантче го раздава в/у нервите на мама усилено се упражнява!
и това бива  Mr. Green
за Блу не ми се вярва, ама знае ли човек  Laughing

# 24
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
,може и да е бубчето нали и тя е на море  Thinking

 С други думи,който отива на море-да внимава Joy Joy

# 25
  • София
  • Мнения: 12 554
Eeeeeeee, ако обявя хонорар за информацията ще я получа ли веднага?  Mr. Green Wink

# 26
  • Мнения: 506
Леле, мацки, каква сензация сътворих с този пост потаен, чак на кю Гъбка ме пита, да не съм аз, хихихи, жокер - не съм аз.  Joy С лохии съм си все още и секс - нет. Далече сте от истината, поне тази която аз знам. Не  познавам мацката лично, тоест не е от срещата на варненска земя. Ай дерзайте още мъничко, дано тя реши да сподели сама. Иначе сякаш не е редно аз да кажа. Само не ме яжте с парцалките. Долу корупцията, нана. Ади, отворихме ти работа да правиш нова тема, че тази скоро ще се изпише сякаш.  Joy 

# 27
  • София
  • Мнения: 723
добре де, ама кой пише в лила?

Само за зеленото постче се сещам, че имаше разни мераци  Joy

Мда....то на морето човек се отпуска и знае ли.....ама пък толкова бързо...или пък просто му се развързва езика  hahaha от многото бира и цаца

Албенче - това с многото отпуска си е супер. Вие къде кандидатствахте за ясла...аз в сайта не видях да има въобще детски заведения в Княжево (като изключим санаториалната).

Анди - то вярно е тъпо само един билет да ви дадат, поне можехте заедно да люпите семки ( това е единственото което помня от единствения път когато съм посещавала в детските си години стадион - вярно в БГ, семките  и цветистите възклицания тотолно ме загубиха за този спорт и мероприятия, ама в австрийско може би само бира ще дават, без семки  Laughing ). Приятно пътуване утре и да си прекарате чудесно - със или без финал. И после снимчици.

А двете нови предложения за заглавия - много ми харесаха  newsm10

# 28
  • София
  • Мнения: 5 757
Мадона, за теб не ми и беше хрумнало даже  Wink Раничко ти е за трето май  Laughing Hug сега като писа и че не я познаваш лично, съвсем "стесни" кръга  Mr. Green Wink
Анди, приятно изкарване и от мен!  Hug
И аз ще си ползвам отпуските за дветет години преди да се върна на раб. Но не знам колко са.
Пух, Бубчето е в лилаво. И тя беше от желаещите второ. Ако е навила и таткото...  Grinning

# 29
  • софия
  • Мнения: 1 745
до преди малко се чудих каксе казваше мамата-"поетеса" и чак отворих снимките на първа страничка да видя,защото помня,че нейното бебче беше края на август.
може да е и гвендолин.
аз предлагам да се преброим кои не сме  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт