В ПАМЕТ НА ЛУИС-ДАНИЕЛ

  • 16 978
  • 129
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298
   
И аз съм ЗА!!
да го направим!

  И аз ! newsm10
Само неразбрах ние от Англия къде да пращаме парички.

# 31
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз сега писах на искрица,да видим..
говорих и с мъжа ми да се обадим до болницата,казва че понеже информацията им е защитена и едва ли ще дадат координати..ма в краен случай....

# 32
  • Italia
  • Мнения: 4 492
аз сега писах на искрица,да видим..
говорих и с мъжа ми да се обадим до болницата,казва че понеже информацията им е защитена и едва ли ще дадат координати..ма в краен случай....
Предолагам,4е няма да я дадат, Харе то4но както е казал мъжа ти,но поне да опитаме. Надявам се Искрица или доктор Йонов да имат поне някакви координати  Praynig

# 33
  • Мнения: 4 244
Искрица няма да може да отговори веднага - те са с Калоян от днес в София и няма да има непрекъснат достъп до нета
Аз чакам доктора да влезе, ама както казах най рано следобеда

# 34
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз пък се надявах повече на искрица. доктора едва ли ще има координати ,освен да има на искрица и така....

# 35
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Хора,аз до утре следобяд Ще съм без нет... Какво да направя,искам и аз да се вклЮ4а ако се праЩа неЩо Cry
Някой няма ли мобилния на Искрица. Сигурно не и е много до нас ама ми е една от малкото надежди.

# 36
  • Мнения: 4 244
Аз писах на Йосарян да я питам евентуално тя дали не знае нещо по въпроса на ЛС - ще чакам да се свърже по някое време с мен

# 37
  • Франция
  • Мнения: 152
И аз съм с вас!

# 38
  • Мнения: 4 244
 ooooh!
Aма ние сме толкова паникьосани че нямам думи
Хара - кажи как в Испания традицията в тоя случай.
При нас тия работи не се пращат на домашния адрес а направо в църквата или параклиса преди изпращането
Няма ли начин от местния вестник да се разбере в коя църква е това - все пак няма да са повече от 3 църквите там, нали е малък града?

# 39
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
 Praynig да почива в мир малкото момченце

# 40
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
А какво ще кажете ако имаме и адрес- да изпратим картичка / специални за такъв случай/. Тук традицията е такава и на мен ми се струва, че ако се получат много картички, то родителите чувстват, че някъде там, някой мисли за тях.

# 41
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ОРГАНИЗИРАХТЕ ЛИ СЕ ВЕ4Е ? В ОБЩИ ЛИНИИ СЕГА СЕ ВКЛю4ВАМ..
TAKA....ДАИТЕ В 4АТА, imam info

# 42
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ooooh!
Aма ние сме толкова паникьосани че нямам думи
Хара - кажи как в Испания традицията в тоя случай.
При нас тия работи не се пращат на домашния адрес а направо в църквата или параклиса преди изпращането
Няма ли начин от местния вестник да се разбере в коя църква е това - все пак няма да са повече от 3 църквите там, нали е малък града?
слава богу не ми се е налагало да научавам за тази страна от живота тук.
но мога да разбера какво обичайно се прави.

# 43
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
включвам се и аz.....само да кажете как.....

# 44
  • Spain
  • Мнения: 3 750
включвам се и аz.....само да кажете как.....
отиваш в саита на бг-мама и там има 4ат канал. то4но над където пише форум

Общи условия

Активация на акаунт