В ПАМЕТ НА ЛУИС-ДАНИЕЛ

  • 16 981
  • 129
  •   1
Отговори
# 15
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
И аз съм ЗА!!
да го направим!

# 16
  • Мнения: 4 244
За желаещите германки да се включат с венец или букет - пишете ми на ЛС да видим какво ще направим.
Намерих сайт който прави доставки в Испания, има и много подходящи неща.
Ще пусна линка на ЛС

# 17
  • Italia
  • Мнения: 4 492
За желаещите германки да се включат с венец или букет - пишете ми на ЛС да видим какво ще направим.
Намерих сайт който прави доставки в Испания, има и много подходящи неща.
Ще пусна линка на ЛС
Да де ама КЪДЕ Ще се изпрати венеца ?

# 18
# 19
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз също намерих,но засега не е това проблема

# 20
  • Italia
  • Мнения: 4 492
аз също намерих,но засега не е това проблема
Харе,вие испанките няма ли как да откриете координатите на Тея, за адреса става въпрос. Или пък ако знаете то4но в коя болница е малкото ангел4е да пробваме да звъннем там ако могат да дадат някаква инфо,макар,4е малко се съмнявам  Confused

# 21
  • Мнения: 1 366
За желаещите германки да се включат с венец или букет - пишете ми на ЛС да видим какво ще направим.

Що само германки? Ние не можем ли да се включим? Аз на Тея нищо не пиша, защото ми се вижда "слабо", но ще се включа с радост в букет или венец...

# 22
  • Мнения: 4 244
Aз писах за германките че едно сме много и можем оттук да пратим един общо.
Само да може Хара да вземе адреса.
Или някой друг го има?
Нямам нищо против всички които искат да се включат

# 23
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз също намерих,но засега не е това проблема
Харе,вие испанките няма ли как да откриете координатите на Тея, за адреса става въпрос. Или пък ако знаете то4но в коя болница е малкото ангел4е да пробваме да звъннем там ако могат да дадат някаква инфо,макар,4е малко се съмнявам  Confused
не знам болницата,чакам Тея да ми пише

# 24
съгласна съм  ,каквото и да решите ще съм с вас а за венец и букет кажете каде и колко да пратим

# 25
  • Italia
  • Мнения: 4 492
аз също намерих,но засега не е това проблема
Харе,вие испанките няма ли как да откриете координатите на Тея, за адреса става въпрос. Или пък ако знаете то4но в коя болница е малкото ангел4е да пробваме да звъннем там ако могат да дадат някаква инфо,макар,4е малко се съмнявам  Confused
не знам болницата,чакам Тея да ми пише
Аз от вси4ко про4етено останах с впе4атление,4е е университетската болница във Валенсия,но може и да греШа  Confused

# 26
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
май си права. в краен случай там трябва да се обадим,но дали ще ни го дадат?

# 27
  • Italia
  • Мнения: 4 492
май си права. в краен случай там трябва да се обадим,но дали ще ни го дадат?
Може би ако обясним за какво става дума  newsm78 Аз и друго се сетих: Тея си пиШеШе с Искрица Надежда и с доктор неонатолог който пиШе в Деца с хрони4ни заболявания. Дали пък те и нямат координатите  Thinking
Номерът на болницата е този :
Consorcio Hospital General Universitario de Valencia
Avd. Tres Cruces, 2. Telf: 96 197 20 00

# 28
  • Мнения: 4 244
Аз също си пиша с д-р Йонов неонатолога, но той в момента е офф
Какво трябва да го питам като влезе - предполагам по някое време следобеда ще е щото беше снощи нощна

# 29
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Аз също си пиша с д-р Йонов неонатолога, но той в момента е офф
Какво трябва да го питам като влезе - предполагам по някое време следобеда ще е щото беше снощи нощна
Ми Кате питай го дали слу4айно Тея му е оставила някакъв адрес или в краен слу4ай дом.тел. Обясни му за какво е и дали ако ги има може да ги даде. СъЩото можем да направим и с Дани_Искрица ( не съм гледала оЩе дали е Он или Офлайн) Confused

Общи условия

Активация на акаунт