Стара Загора 52 - С водка, бира и Юрая ще посрещаме Джулая!

  • 13 234
  • 280
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 926
Златенце, събота значи. Ама неделя е единствения почивен ден на нашите, тъй че е неподходяща за гости Peace Иначе през седмицата ще сме двете с дребната сами (или с майка ми) и няма проблем да дойдете Hug Hug Hug или примерно другата събота, ако не ви е удобно през седмицата Hug Щото ние до 30-ти май ще стоим... Тъй де, за ССК требе да сме у софийско Mr. Green

# 181
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
ЧРД на Шумков и от мен!
Много успехи и все така весела и дива!  bouquet

Лабрадор, вече имаш и снимки. Нямаш оправдание.
А за пиенето бъркаш - повечето от нас не пият, а тия дето пием държим поведение, щото по принцип сме си с началнците  Mr. Green
Бързо да оздравяваш  bouquet

Иве, много се смяхме с Митя на това, ама вярно, че е трагично.

# 182
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Добро утро от мен. Много спите  Wink  Днеска няма да ви черпя със напитки.........

Последна редакция: пт, 18 юли 2008, 05:03 от slancetoo

# 183
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Слънце, ще хванем диабет вече Mr. Green
Ще дойдеш ли днес на по кафе на Бирхалето?

# 184
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Ще дойдеш ли днес на по кафе на Бирхалето?

Много късно ти прочетох въпросът, сори за което. Утре ако ходя към центъра ще се отбия. Как ще ви позная???  Thinking  newsm78

# 185
  • Мнения: 67
Мами има ли някоя от вас кухня правена в Силтекс или Дизайн арт Интересувам се най вече от качеството Моля да споделите мнение и опит

# 186
  • Мнения: 280
Нашата кухня я прави едно момче в гаража си.Така че,не мога да помогна.Съжалявам.

Slancetoo,Jade е с дълга черна коса.Няма друга мацка с такава коса там,а наоколо трябва да обикаля един прекрасен хубавец-рус със сини очи,на около две години.

Асе,за началото на седмицата си мислех и аз.Ще се натоварим с дечица и ще дойдем.А ако и татко им успее да си вземе 1 ден отпуск ще стане направо чудно.Че предния път много му хареса там.

# 187
  • Мнения: 310
Мами има ли някоя от вас кухня правена в Силтекс или Дизайн арт Интересувам се най вече от качеството Моля да споделите мнение и опит

Нямам правена от тях кухня , но съм работила със Силтекс и мога да кажа че са голяма и сериозна фирма и държаха на качеството поне преди 2-3 години. Техни клиенти винаги са оставали доволни от качеството.

# 188
  • Мнения: 3 926
Златенце, то всъщност ние може и да не останем Confused
Снощи два часа имах хубави, болезнени, нерегулярни контракции Confused (и бебето се посмъкна надолу) И всъщност най-вероятно няма да остана, а може само дребната да оставим и ние да се върнем в София Grinning
Още ми е несигурно. Ако останем - веднага се обаждам Hug Hug Hug

# 189
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Slancetoo,Jade е с дълга черна коса.Няма друга мацка с такава коса там,а наоколо трябва да обикаля един прекрасен хубавец-рус със сини очи,на около две години.

хаха... това много ме разсмя, защото се сетих как вчера обяснявах на Лабрадор по какво да ни познае:
"Експри е дебел, рус и с къса коса, а аз съм по-малко дебела, с черна и дълга коса"
Сега като прочетох за прекрасния рус хубавец реших, че съм била лоша с вчерашното си описание, но то ставало дума за наследника  Embarassed Laughing

# 190
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Къде сте всички тази вечер. Jade мерси за снимката, и аз се реванширах.




 

Последна редакция: пт, 18 юли 2008, 05:02 от slancetoo

# 191
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Златенце, то всъщност ние може и да не останем Confused
Снощи два часа имах хубави, болезнени, нерегулярни контракции Confused (и бебето се посмъкна надолу) И всъщност най-вероятно няма да остана, а може само дребната да оставим и ние да се върнем в София Grinning
Още ми е несигурно. Ако останем - веднага се обаждам Hug Hug Hug

Асинко, стискай, душко, не остана!
Ходенето и после може... нали пак ще кърмиш Wink

# 192
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Slancetoo, моля те да се запознаеш с Правилата за публикуване на изображения в темите и да ги спазваш...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0 Peace

Горните твои две снимки са по-големи от максимално допустимите 470 пиксела... Има много начини за намаляне на снимки, а пък и ако се търсят изображения в интернет... Винаги може да се използват такива под максимално разрешените пиксели... Или просто да се дава само линк... Wink

Сега за познаването... Ще ни познаеш, няма как да не ни познаеш... Оглеждаш се по масите, виждаш кои са най-готините и... Това сме ние... Мда-а-а... Crazy

Кой пита за Силтекс...? И кой отговаря...? Mr. Green

# 193
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Ekcnpec ако беше забелязал имаше редакция по моите постове, много добре знам колко трябва да са големи изображенията, но ми ги даваше с грешка като си слахаг по малки. Няма значение, въпроса е решен!!!

# 194
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Ха добро утро от мен.
Кафета не раздавам щото съм лоша и стисната Twisted Evil Който пил в къщи..пил Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт