Стара Загора 52 - С водка, бира и Юрая ще посрещаме Джулая!

  • 13 233
  • 280
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 619
Добро утро и от мен.
Отивам да карам Пежотооооо

# 196
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Добро утро и от мен. Ще се постарая днес да дойда да пием кафе, но не ви обещавам!

# 197
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ekcnpec ако беше забелязал имаше редакция по моите постове, много добре знам колко трябва да са големи изображенията, но ми ги даваше с грешка като си слахаг по малки. Няма значение, въпроса е решен!!!

Slancetooооо... "Ако бях забелязал" - ами бях забелязал... Не съм ясновидка за да знам кое си редактирала... Факт е, че ДВА пъти публикува по-големи снимки... Първата я пропуснах умишлено, викам си - случайно ще е... Ама втората вече показа, че не е така... След като "много добре знаеш" колко трябва да са големи изображенията... Просто не слагаш по-големи... Има лесно... Wink В тая тема има двама модератори и ако тук не се спазват Правилата... Няма положителен пример... А тая тема се чете, сеирджии има колкото искаш...
И не с лошото, много моля... Все още имам добро мнение за теб, искам да го запазя... Не бързай да го разваляш...
Щото и аз мога с много по-лошо... Жените тук са змии и могат само да съскат и едни зъби да показват... А аз мога да извадя рога, нокти, зъби, ритници, пишки, джедайски мечове (светещи) и какво ли още не...
Ама съвсем не искам... Mr. Green

Кога ще дойдеш да се запознаем на живо...? Днес се ската...


Сега, стига съм фърлял къчове... Довечера сме на Хрищени... ХХІ век... Заповядайте...

# 198
  • Мнения: 3 926
Ние ще идваме само, за да оставим дребната Rolling Eyes
Аз няма да оставам, че трябва да съм близичко до болницата Wink Болезнени контракции не съм имала от онази вечер, но днес пак ме попреряза, та гледам основно да си лежа. Поне до 4-ти авкуст трябва да стискам кълчоните, а ако може и малко повече - по-добре Peace
Та явно ще се видим вече с човечето Hug

# 199
  • Мнения: 280
Стискай,стискай,Асе.На нас ако много вече ни примъчнее ще направим организирана екскурзия до София.

# 200
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Кой накъде се е спасил от жегата...?

# 201
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
МНого искаш да знаеш smile3534

# 202
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Ние на плаж. И никакво спасение не беше.

Някакви идеи за тази вечер?

# 203
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Ние сме без дете. Отиваме на Смокините.
Утре ще ходим някъде на плаж. И аз идея нямам за сега къде.

# 204
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Ние се разготвихме. Или по-скоро Митя, ако изобщо е нужно да уточнявам Embarassed Mr. Green Така, че тая вечер - по домашно.
А утре ни чака една главоблъсканица с Джаваскрипт, дето я мотаме много време и е редно да я довършим...

Днес бяхме на Арт. Много е добре, но ми се вижда скъпичко - 8 лв. за възрастни, докато на к-с Терма в Ягода е само 4.

# 205
  • Мнения: 619
Живе,видях и аз Терма-та,много ми хареса.Мисля след Смолян да отскачам до там с мойта приятелка.Даже замисляме да й направя седмично гости ама да видим...

# 206
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Живе,видях и аз Терма-та,много ми хареса.Мисля след Смолян да отскачам до там с мойта приятелка.Даже замисляме да й направя седмично гости ама да видим...

На почивка в Ягода, а?
Няма лошо. Поне ще имаш на разположение цяла детска градина  Wink

# 207
  • Мнения: 619
Ооо,там е невероятноооо...
В огромния двор и в огромната къща...
Само хола им е колкото нашия апартамент...
Като по филмите е -масата им за хранене е с 12 или 14 стола  Thinking
Излишно е да казвам,че всяко дете си има стая и че имат на всеки етаж по 2-3 бани и тоалетни...

# 208
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Ооо,там е невероятноооо...
В огромния двор и в огромната къща...
Само хола им е колкото нашия апартамент...
Като по филмите е -масата им за хранене е с 12 или 14 стола  Thinking
Излишно е да казвам,че всяко дете си има стая и че имат на всеки етаж по 2-3 бани и тоалетни...

Сега ако кажеш, че имат и негър-градинар, направо ме пиши и мен за около седмица Twisted Evil

# 209
  • Мнения: 619
Нямат ,Живе...
Сами си оправят градината...
То всъщност няма още кой знае какъв вид,но скоро ще  го оправят.

Общи условия

Активация на акаунт