Синдром на Даун - тема 5

  • 26 078
  • 318
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 630
http://iv.ifolder.ru/f227056 - това са книжките за сваляне (аз в момента нещо не мога да ги свалям, но нямам и врими да се занимавам)
http://www.poznayka.ru/forum/ - това е форума
s.krysteva, благодаря че го споделяш с нас.

# 16
  • Мнения: 2 232
 Мария и на всички Морски желая - слънчеви  и хубави дни  Nature Sunny  grinning039И да не забравите да документирате, чакаме да видим пораснали и почерняли дечица smile3509
Грийн дриим-добре сте се завърнали с Магичка.Ще се радваме ако успееш да дойдеш на следващата ни среща.Надявам се и аз също да успея да отида .
Ние също изпратихме децата с баба и дядо на морето.За първи път от 3 години оставам сама без деца(иначе все едно е поне при мен).И сега ми е едно свободнооо, но и тъжно и празано Sad, свикнала съм винаги да са край мен, сега мислите ми са постоянно при тях.Днес  е бил първият им плаж и истински са  забавлявали на брега на морето, Анджи с все сила напъвал към морето без никакъв страх.Не знам колко време  ще издържат баба и дядо с двамата палавника,очаквам съвсем скоро да пропищят за помощ. Simple Smile
s.krysteva - благодарим , че ни помагаш. Hug

# 17
# 18
# 19
  • Мнения: 423
 Привет на всички  с огромно закъснение Честити Рождени Дни  на всички сладури , да бъдат все така умни и слънчеви деца и да ни радват все така с успехите си , и разбира се най- важното да бъдат здрави

Извинявам се за двойното публикуване , но все още се уча да работя с компютъра,  предната публикация са снимки от престапулката на Климент

А това е една джингарляшка от която взех по погрешка в повече  , ако на някой му хареса , пишете ми на лични .
Климент се занимава с тази играчка, http://www.snimka.bg/album.php?album_id=260924

# 20
  • Мнения: 12
 wavey waveyНа някой от Вас може би  ще са познати ,но все ще има и някой ,на когото тези игри с фенерче ,които Ви предлатгам  ще са от полза .
1.играта е"Oсвети предмета"-С ъс  включено фенерче освети предмета ,който искам!  " Освети масата ","Освети вратата "и т.н.
2."Назови предмета "-Освети предмет и кажи името му "маса   ","стол""Това  е маса ","Това е стол"......
3."Изгаси свещичката "-С духане се опитвай да загасиш фенерчето !
Игрите са много забавни ,лесни за провеждане и ефективни . Hug Hug  bouquet  bouquet

# 21
  • Мнения: 145
Здравейте на всички големи и малки юнаци и юначки Grinning,
Честит Рожден ден на батко Виктор newsm51,да е жив и здрав,да помага  на малкия Йони да стане палав и пръв лъв във всички белички...Вале,да са ти живи и здрави,да те радват и да те просълзяват от радост,,,весел парзник в къщи newsm59 easter

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 11:41 от ruslana_anastasova

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 630
s.krysteva , книжките са наистина много полезни. Малко трудно се теглят, защото все ме препраща на сайта на рекламодателите, а на мен ми се иска по-бързо да ги сваля. Днес с Лизито се занимавахме по едната книжка, но много и хареса една игра -  да духа хартийка за да ми вкара гол и сега само на това иска да играем. Много ти благодаря!

# 23
  • Мнения: 12

Наистина е така ,но пък си заслужава човек и да се помъчи   за всяка една от тях. Обърни внимание на тези за развитие на двигателните умения при деца от1 до 3 години .Много хубава е и книжката"" Логопедичен масаж" и то затова ,че почти никой не би могъл да го направи с детето освен теб.Успех ! Рисуването с пръсти също ще и донесе голямо удоволствие ! Stop Stop Stop

# 24
  • Мнения: 313
Здравейте!

Следващата ни родителска среща ще се проведе на 19.07.2008/събота/ от 16.00 - 18.00 ч. на адрес: гр. София, ул. Съборна 14, ет. 2 /след партер и мецанин/, на звънеца на входната врата пише СИЙ ЕООД /това е зад х-л Шератон, до гръцкия ресторант/.
Гост-лектор ще е Руслана Анастасова. Тя ще ни говори за музикотерапия при децата.
Ще се опитам да подготвя и документите за регистрацията до тогава, за да ги коментираме.

Планираме още една среща в края на месеца с Джули, коята е физиотерапевт с практика в САЩ. За точната дата ще ви информирам допълнително. После ще направим дълга пауза и с първия училищен звънец ще подновим срещите. Как ви звучи?

evita72, играчката ми хареса и се интересувам от нея, ако все още ти е излишна. пиши ме на лични колко парички струва и как мога да я получа.

Deja Vu, мисля че знам как се чувстваш без децата. покрай изпитите ми се наложи да оставя момчетата при свекърва ми макар и само за 4 часа и през цялото време мислех само за тях.

s.krysteva, благодаря ти за полезните напътствия. аз обаче срещам големи затруднения при свалянето на книжките. чудя се, има ли начин да се изпращат по е-мейл и ако ги имаш свалени дали би могла да ми ги изпратиш, а аз ще ги пусна до другите родители от списъка. също така ще е хубаво, ако се съгласиш да бъдеш наш гост-лектор на някои от следващите ни родителски срещи и ни представиш полезна информация от твоята специалност.

Руслана, благодаря ти за пожеланията.

До скоро!

# 25
  • Мнения: 2 232
Здравейте и от мен.
 varvara - да ти е жив и здрав баткото и много да те радва и слуша.  bouquet
Аз искам да питам -Предвид отпускарският период и неголямото присъствие  на родители, не е ли по-добре тези срещи, или поне тази с Джули да останат за септември месец?
Аз дори се притеснявам , че има голяма вероятност и тази събота  да не мога да присъствам ....Както вървят нещата, най-късно неделя заминавам , но това не зависи от мен  и може още в Петък да потегля към морето и ще се върнем средата на Август(живот и здраве).

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 630

s.krysteva , малките наистина се забавляваха с рисуването с пръсти.

Първата картина от ляво на дясно е на Тамара, втората на Ерик, а третата на Лизка.
Логопедическия масаж сега го свалих, мислих, че се отнася за по-малки деца, но като гледам снимките и за Лиза ще е подходящ, дано само ми остане някакво време да прочета тази книга.

# 27
  • Мнения: 313
Здравейте и от мен.
 varvara - да ти е жив и здрав баткото и много да те радва и слуша.  bouquet
Аз искам да питам -Предвид отпускарският период и неголямото присъствие  на родители, не е ли по-добре тези срещи, или поне тази с Джули да останат за септември месец?
Аз дори се притеснявам , че има голяма вероятност и тази събота  да не мога да присъствам ....Както вървят нещата, най-късно неделя заминавам , но това не зависи от мен  и може още в Петък да потегля към морето и ще се върнем средата на Август(живот и здраве).

Дежо, имаш право, но нека "чуем" и другите какво ще кажат. Ако се съберем поне 5-7 човека за срещата с Руслана ще запазим уговорката. А срещата с Джули може да я уговоря направо за септември.

# 28
  • Мнения: 313
milenavita, да са ти живи и здрави малките художници. картината на Ерик е прекрасна предвид колко малък е той. а Лизи и друг път е доказвала своите умения.   bouquet

# 29
  • Мнения: 1 271
evita72, играчката ми хареса и се интересувам от нея, ако все още ти е излишна. пиши ме на лични колко парички струва и как мога да я получа.

Изпреварих те мила, днес я взех  Hug Peace
Благодаря ти evita72

Общи условия

Активация на акаунт