Любители на котки - тема 8

  • 24 427
  • 522
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 218
Добрютру  Hug
Аууууууууу съжалявам, че така съм разочаровала цял един киносалон зрители  Joy Joy
Фчера беше тежък ден ... многооооооо тежък ... много е дълго за разправяне , а след малко идват да ме заберат за плаж , та ше карам по кратичко  Crazy
Ходих при котко, метах и фъргах едни рибки пак , сложих му и водичка... Опитах се тоз път на дневна светлина да го видя по-добре ... дивичко е диването му с диване , уж мяца за помощ, обаче види ли човек наблизо и търчи да се крие нейде навътре из мелницата  Thinking , та  с триста зора му мернах задния номер де и установих, че не е съвсем бебишорче, та спокойно може да си излапка рибките  Party
И после се почна интересната част, когато реших,че това да си бременна не е причина да отказваш на лудите си дружки, дошли чак от майната си , едно шопингче, едно ресторантче, една дискотечка, помотванце тук, помотванце там  ... Убедих се в своята пикантност, де що ми се изпречи барче, хотелче или ресторантче  из Несебър, Бургас и Сънито .... си го маркирах  Blush , по едно време вече само се чудех де да си полегна, де да си поседна... абе пенсионерска му работа е туй бременеене (досега се заблуждавах, че не е тъй, ама на ... )
Уф , айде че пак се отнесох ...
Та вчера както излезнах в 16 следобеда, се прибрашох по нощите към 1 ли беше 2 часа ли  newsm78
Хайде бенджам да се изпружа на плажа и да си отспа , че тия девойки милост нямат  Crossing Arms

# 481
  • Мнения: 3 770
Оооо , Джинджи , добро утро ! Ние с теб най-окъснелите снощи и пак първи рано , рано тук.Като чета нахранила си котко снощи , не е имало екшън , значи Мисията:Изпълнена.  Peace
Мен ме цепи една глава , ама няма кой да ме остави да спя , домашните любимци докато излезнат се чудех дали не съм попаднала сред стадо слонове ,отсреща на строежа пък почивка не знаят, само Рети лежеше проснат до леглото ми и похъркваше блажено - той и сега е там ,де.И като гледам и аз ще се пренеса обратно в гнездото.
Simple Smile

# 482
  • София
  • Мнения: 5 727
Е прииска ми се да съм на твое място Djindari .Обаче явно вие ми пратихте едно главоболие  Confused,вие пиете и купонясвате,мен ме хваща .От сутринта главата ми тежи ужасно.Исках да си остана в леглото с Пинко  sleepuu

# 483
  • Мнения: 4 116
Добро ви утро, маци  Sunglasses Мъркате ли  Mr. Green
Джиндж, гледам екшън при тебе. Не хойкай толкоз много, че наистина е пенсионерска работа туй бременеенето. Пази се и по- леко с дискотеките  Heart Eyes
Диди, отиди им резни тока на онез от строежа  Mr. Green ще си починеш поне малко.
Здрасти и на останалите - Лебедунка, Ан Мари, Мади, Шушулчето, Маусбени  Hug Гледам и ново котешко попълнение имаме - добре дошла, Артемида!
Ние се завърнахме след 3 дни, прекарани на едно чудно място. После ще ви го покажа. Голям съм мързел за качване на снимки напоследък.
Никито беше с мъжа ми тука - сами по мъжки  Laughing Никито тормозил Тони, хапал го, не го оставял да спи нощем... Тони ми разправя как се уивал кат пашкул и онова пак ровело да го отвие и да си играе  hahaha което ми е странно, щото то много кротко коте. Но явно по цял ден като е било само и му е доскучавало и вечер като види човек и не може се спре да беснее.
Та всичко добре, само малко поотслабнало ми се види, макар че му е давал да яде, дори чинийката и чашката му е мил.
Днес ще изляза да му купя хубава храна.
Козинката му хич я няма  ooooh! Направо е ужасна, едно е проскубанооо. Давам витамини и дано сега като няма да го къпя да му се оправи.
Това е от мене, ставам да храня децата. После ще се включа със снимков маТриал.

# 484
  • Мнения: 1 227
Здравейте Hug
Джиндж, а как приема Гуго тези твои дъъълги разходки без него Hug
Диди, познах значи, че си купонясвала без нас Hug
Ted_cat , хайде давай снимки - много обичам твоите снимкови матриали Joy Никито какво ли е имал предвид с този тормоз над мъжа ти newsm78
 Hug Hug Hug

# 485
  • Мнения: 812
Хилоу! У дома рЮмонта тече...Мъжо докладва, че мастора работи, а Алка е скрита под една хавлия в хола. Не диша, не мърда, само два комбала оцъклени се показват от края  Shocked Joy
Аз съм на работа...пак   Close

# 486
  • Мнения: 3 770
Аз пък дремя пред компа и в момента с пълна сила важи приказката : Гъз се вдига , глава се не вдига !  Rolling Eyes Обаче ще се примъкна сега до Рет най-накрая за една дълга следобедна дрямка.

 Мади, ти си отдавна поканена ,така че пристигай - дано носиш на питиета и клюки !  Laughing

Лебедунке , лека ти работа , аз ще дремна и за теб !
  Hug

# 487
  • Мнения: 1 227
Диди, много ме изкушаваш с тази покана Heart Eyes
Лебедунче, и аз съм на работа, но днес е петък и следва почивка Grinning
Неса ми докладва, че у дома всичко е спокойно: Джони нуня на леглото ми, Айва прави същото на дивана, а детето гледа телевизия Mr. Green

# 488
  • Мнения: 4 116
Maди, специално за теб  Sunglasses райското кътче, където бяхме.

А към Диди и аз се каня да ходя, да вземем да се организираме, да видим тогава дали  тя ще понесе на клюки и питиета  Joy

И една пИперудка за Гугумънго, да скача по монитора да я ФаЩа  hahaha

# 489
  • Мнения: 1 227
Ted_cat , наистина е приказно това място Heart Eyes Хайде, не се прави на стисната дай още снимки Grinning

# 490
  • Мнения: 4 116
Засега толкоз  Mr. Green
Другите си ги чакам на диск днес следобед, че нещо се е прецакала флашката и не са се записали както трябва.

# 491
  • Мнения: 812
Ted_cat, много е харно това местенце. В гьола сигурно и рибка има...Де е тая прелест?

# 492
  • Мнения: 293
Айде и аз да дода да полафя малко. Не, че не съм на работа, де, ама ми е скучно нещо. Голям екшън е било тук последните два дни. Направо се гътнах от смях като четох преживяванията на Джиндж.  Mr. Green Чак на мен ми замириса на море и цаца, уф  Crazy
Тед кат, представям си го твойто Ники каква фога е било. Много са ми смешни малките котенца, като се закрепят вече на крачета и да вземат да играят. Стоят на едно място ииии изведнъж отскачат с дупето на една страна. hahaha И айде пак, ама наобратно.
Моите хали вече втора нощ ги строяват в две редици. Организират си турнир по бягане с препятствия, ама защо точно в 4 часа, когато всичко живо спи? Аз тия дни съм толкова уморена, че нищо не чувам, само ако някой в опита си да ме прескочи ме одере по заголения крак, ама мъжааа, ужас. Като светне лампата и тогава вече тупур, тупур, всичко се изнася на подскоци и пребежки.
 tooth

# 493
  • Мнения: 4 116
Фогата  hahaha устройват си сутрешен купон ваште животинки явно  Mr. Green
Никито забравих да ви кажа, много са му порастнали ушите, кат магаре взе да става еййй. Приятно грозноват  Laughing (звучи като  леко закръглена)
Та ето за желаещите още една снимка. Тоз господин твърде упорито ме гледаше 10 минути, не можа да се нарадва, че го снимат  hahaha По едно време от радост щеше на рогата си да ме качи - така ми си стори поне  Laughing
http://farm3.static.flickr.com/2037/2657801579_763fbfbd02.jpg?v=0
Лебедунке, местенцето е супер харно (кво словосъчетание само), близо е до Перник, село Планиница. Не съм вярвала, че има такова китно и приятно селце. Рибоци има, хората си ги гледат, хранят, чистят езерото... И лов се практикува ми разказаха, ама и за дивите животни много се грижат, сеят им ниви, дръвчета с плодове садят, да има какво да ядат. Чудо ви казвам. Влюбих се в това местенце  Heart Eyes

# 494
  • Мнения: 812

китно и приятно селце. Рибоци има, хората си ги гледат, хранят, чистят езерото... И лов се практикува ми разказаха, ама и за дивите животни много се грижат, сеят им ниви, дръвчета с плодове садят, да има какво да ядат.

Това е в България ? (риторичен въпрос, породен от разрухата и масовото ограбване на българските села по време на приватизацията) Явно в хората там е останал живецът  smile3501

Ted_cat, козелът направо ме разби. Ай на дядя козя пастърма  Joy

Общи условия

Активация на акаунт