Мутрите не измряха ли?

  • 2 658
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 835
Или смяташ, че тия по-пачкираните, като са се научили откъде да си купуват скъпите костюми и скъпия живот изобщо, им се е влял висш разум в главите?!? М?! Просто театърът (наглостта) е много на по-висше ниво, имам предвид пачките, не друго! Нивото си е баш същото!

# 16
  • Мнения: 2 401
Ами пачките, когато са много наистина променят  и нивото и мисленето.
Иначе е жалко, че мислиш, че като са се навързали са на еднакво ниво и са едни и същи.  Ти би ли приела, че с жената дето ти мие кенефа сте на едно ниво? Наела си я да ти мие кенефа и това е, когато вече нямаш нужда от нея - и биеш шута и това е. Какво общо имате?

# 17
  • Мнения: 5 710
Жените , които чистят в доста случаи имат по 1-2 висши образования и няколко десетилетия трудов стаж пред черната дъска в някое училище. Имам какво да си кажа с моята, определено.
Мутрите мутираха.

# 18
  • Мнения: 3 835
Ами пачките, когато са много наистина променят  и нивото и мисленето.
Иначе е жалко, че мислиш, че като са се навързали са на еднакво ниво и са едни и същи.  Ти би ли приела, че с жената дето ти мие кенефа сте на едно ниво? Наела си я да ти мие кенефа и това е, когато вече нямаш нужда от нея - и биеш шута и това е. Какво общо имате?

Определено не те разбирам! Защо да не съм на едно ниво с чистачката, която съм наела, ами, че и на мен може да ми се случи да трябва да чистя чужди тоалетни! Всичко се случва в тоя живот, никой не е застрахован! Абе това е съвсем друга тема...., не знам за какво говориш изобщо?

# 19
  • Мнения: 804
Моля, моля! Няма мутри, а бизнесмени. А тези с камионите и кучетата са обикновени простаци-овчарчета, които смятат, че като са продали три ниви и са си купили магазин светът е в краката им. На мутрите (пардон, на бизнесмените) отдавна не им се налага да се занимават с проза. Какви ти тук камиони, какви кучета!

# 20
  • Мнения: 3 835
България е една Мутренска чалгаджийница!!!

Това е, а пък ти охкай и ахкай какви долнопробни мутри са се изсрали някъде! Това да ни е кахъра. Верно, кахър си е, ама предвид дереджето ни.....Тия баш, за които говориш съм ги срещала, засичала съм се с тях, те не са страшни, защото пушилката е повече от реалната заплаха, пази боже да имаш нещо общо с другите. Не малко хора имат, и то съвсем реален допир, не по свое желание. Нали се сещаш тия хора как "по съвест" си изпълняват държавните задължения. И това се отнася само за "чистите", а за другите, вече в кюпа, няма смисъл да се говори.

# 21
  • Мнения: 3 423
Е, де, нали и тях ги е майка раждала.
Ами ако чете какви ги пишете за детето...

# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....пази боже да имаш нещо общо с другите. ........
Аз пък имам познати от съвсем друг вид. Не им отива обаче названието "мутра". Да речем момчета за сплашване. Ако някой ти дължи нещо и се прави на гръмнат и те лъже, те много помагат. Добрички са, приятни на вид, не са глупави, дори напротив, мерят си приказките много точно. На улицата, ако ги срещнеш, не би ги разпознала с какво се занимават, ще ти направят път, ще ти помогнат за количката.

# 23
  • Мнения: 5 940
Мутрите вече ядат здравословна храна, тичат сутрин и не карат BMW-та. Сами себе си наричат бизнесмени. Продължават да слушат чалга, но я наименоват поп фолк. Употребяват няколко еклектични лафа. До тях стоят малки, смешни жени, наричат ги дами.

# 24
  • Мнения: X
Мутрите може и да, рогачите обаче се множат и плодят.

# 25
  • Мнения: 5 647
България е една Мутренска чалгаджийница!!!

Това е и моето мнение. А иначе другите имена на България са Чалгария и Булгаристан. Изберете си някое, което ви харесва повече и го употребявайте смело. Няма да сгрешите.

# 26
  • Мнения: 2 401
България е една Мутренска чалгаджийница!!!
А иначе другите имена на България са Чалгария и Булгаристан. Изберете си някое, което ви харесва повече и го употребявайте смело. Няма да сгрешите.


Много ми се ще да отговоря както подобава на тези две простотии, но няма да го направя.. вие се досещайте.

# 27
  • Мнения: 674
Мутри има и  те си движат доста печеливши сектори от икономиката.
Биячите са в сянка но си съществуват и наказателни отряди и така нататък...
Даже май и рекет си има.
Мутрите вече не са дебели и грозни 120кг туловища .
Облечени нормално и изглеждащи нормално са напълно извън закона и пак си правят акции като през 1994 година......... Sad Sad Cry

# 28
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Няма какво да си хабя словата, съгласна съм с Тео. От мнението й за мутрите до това, че на всеки може да се случи да чисти тоалетни. Мен не ме е срам да чистя тоалетна, би ме било срам (меко казано) ако крада, измъчвам, убивам, продавам дрога и оръжие и пр. други мутренски занимания.

# 29
  • Мнения: 118
Мутра=Лумпен.
Нямат затриване.

Общи условия

Активация на акаунт