Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-18)

  • 20 336
  • 296
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 728
Ох, че ми е сладка тази Малинка, и как е показала зъбките на 1 от снимките, аз не че съм пристрастна ама много съм си я харесала, ще си я крада аз за снаха. А вие сте се отделили на мъжко царство на под едното дърво, женско господарство под другото.. Иии всяка жаба да си знае гьола (майтапя се да не си помислиш нещо).
Върнахме се ние от пра бабите.. то не го мачкаха, не го продхвърляха от ръка на ръка, горкото ми момче. А и все едно нарочно го събудиха със скритата цел да го "гмечат" и той горкия за целия ден 15 мин поспа. Сега спи като заклан отатъка, миличкия силици му не останаха.

# 226
  • Мнения: 556
Голяма сладуранка е Малинка,пу пу  Simple Smile добре сте се сетили да отидете малко на свеж въздух и прохлада.Да ви питам в колко часа казахте че излизате сутрин,да дойда и аз с вас най-сетне,и да кажа на Ачо на брат му в колко да дойде да помогне за количката.

# 227
  • Мнения: 369
момичета много рано сте си легнали  Grinning
Аз да ви попитам дали знаете тук в града имали детски басейн ? Обещала съм на каката да я водя но не искам да при големите защото и аз не мога да плувам , а и евентуално ще бъдем с малката и няма как да я следя от близо. Днес я водих на реката нали сме си до нея ,а тя милата един час не е излизала от водата .
Друго да питам - как си перете количките , това дето не може да се свали . Аз моята я пера на ръка с четката но после винаги остават едни петна и трудно съхне .
Дали ще стане с перяща прахосмукачка (мисля че нашата е такава но досега не съм я ползвала с такава цел).
Пишете утре ще се срещате ли в градинката аз по принцип излизам към 11ч защото взимам на малката кухнята и ще съм там .
Лека нощ  Heart Eyes

# 228
  • Мнения: 159
Добро утро,
Скорпионка ние излизаме към 10, 10:30 и предполагам и ние ще сме там. Не можеш да ни сбъркаш Mr. Green ние сме с червена триколка, предполагам ще сме с Red_Sonya тя е със синьо- зелена триколка.
Колкото до количката, аз я вкарвам в банята и почва едно плакнене, какво да ти разправям ( може и да пробваш с прах за ръчно пране- те се изплакват много по- лесно). А иначе Red_Sonya ми е казвала, че има детски басейн на стадиона, но аз никога не съм ходила и не знам как е там
Хайде, дано да успеем да се съберем днес  Hug
Лек и прохладен ден на всички  bouquet

# 229
  • Мнения: 369
Добро утро  Hug Времето и днес ще е много горещо от сега напича силно .  ooooh!

За басейна ще се наложи лично да проверя  Laughing

Малко описание - Жълто сива количка  и една голяма певица в нея Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 230
  • Мнения: 301
Здравейте момичета !!!
Вие по цял ден на разходки,а какво да кажат работещите мами ? Simple Smile
Да ви се похваля по миналата седмица ме командироваха във Варна и взех с мен децата .Та останахме 5 дни беше много хубаво .В смисъл,че се притеснявах как ще се справя с две деца сама .Но мога да кажа,че децата ме слушаха много особенно малкия .Ходихме до Камчия ,на свети Константин и Елена.Неизлизаха от водата ,но и аз не съм ги спирала.Беше много плитко и топло.Правехме си замъци и разни тортички от пясък.
Искам да кажа със голямо съжаление как във Варна има много детски площадки и то с нови люлки и пързалки .а във Враца се чудиш къде да си заведеш децата и как са заключени всички градини и са на "пустиняк"-извинявам се за израза ,но това е самата истина.Наистина сме много западнали
Скорпионка за детски басейн в града незнам несме ходили,но ти провери .Децата са много щастливи когато са във водата ,поне моите бяха такива.
 Bubeto* снимките са ви много суперски ,много се радвам за вас че сте си изкарали  хубаво ,а новия ти аватар е страхотен пу-пу
Приятен ден на всички

# 231
  • Мнения: 369
ZuzyM  и моята Василенка обича мноого водата , миналата година като ходихме до морето с нея не сме излизали от водата нищо че бях с големия корем ,та и бебока се покъпа . А другия месец като излезе градината ваканция ще се чудя какви разнообразия да и и измислям , понеже сме си все сами . Таткото няма много време за нас за съжаление . И както казваш наистина тук няма никакви интересни неща все са по надалеч . Иска ми се да я заведа и на горската пътека казаха че там е хубаво но пак ми е много далече сама с количката , и затова съм се навила поне за басейн ако има че ние си ходим тук на нашата река и тя милата много се радва но пък  аз не съм много съгласна знам ли много нечисто ми се струва . Но ако няма къде ще си ходим какво да се прави , то и в нас все не се стои.

Радвам се че сте изкарали добре и децата са били щастливи това е най важното .

# 232
  • Мнения: 68
Здравейте,мен ме нямаше 3 дена и доста сте изписали това е хубаво.Да ви се похваля приключихме с покупките на най-нужните неща.
Скорпионка аз съм добре,растем,остават още 20-на дни.Днес ходихме до склада да занесем компютъра на майка ми на доктор та видях нашите хора за малко.Относно басейните знам със сигурност, че на Зверино има,но ви е много далече.Иначе над Чайка при разклонението за Леденика има едно вирче на което като ходихме с моя мъж имаше много млади семейства с децата си и те там се плацикаха.Водата им беше някъде до кръста(Зависи колко е голямо детето)Иначе за чистотата на реката вярно си е за съмнение,ама какво да се прави.
Пожелавам ви хубав ден и търсете сенките и прохладата.

# 233
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
Хей мами ,да ни пазите едно местенце под сянката в зелето ,че другата седмица идваме!!!!! travel
Поздрави на всички почиващи на морето!!!Ние чакаме отпуска е ще се печем sun

# 234
  • Мнения: 159
Добро утро, как се надявах този дъжд да се изсипе следобед  #Cussing out , сега май- май ни се провали разходката...но има още време- ще видим. Поне, ако не друго взе да влиза приятен хладен въздух  Simple Smile
Скорпионка , снощи ходихме до басейна на стадиона- има и малък басейн, който според мен ще ти свърши работа (за възрастни е 3 лв, но за деца нямам представа колко е). Не е нищо особено, но пък е чисто, има и кафенце с хубава сянка. Мъжа  ми си поплува добре- а ние с малката си седнахме в кафето. Пожелавам ви ден изпълнен с усмивки   bouquet

# 235
  • Мнения: 369
Добро утро и от мен  Party Дъжда наистина може да развали много разходки но пък сега е лято както е завалял така и е спрял вече , даже и слънчо се показва . Ние ще си ходим за кухнята и вали не вали разходка малка ще направим няма как  Thinking. Е ако извие някаква буря ще си хартисаме у нас , но има време .
Бубе благодаря за инфото цената няма значение , важното е че има малък басейн .

Ако има някоя мама престрашила се от дъжда и излезе нека свирне  Whistling

Приятен ден на всички  Grinning

# 236
  • Мнения: 159
 Whistling  Mr. Green ще излизаме- пък ще се скрием някъде, ако завали

# 237
  • Мнения: 41
здравейте и от мене, аз се радвам че малко се позаоблачи и поразхлади че то вчера не се дишаше от жега. И на мен ми се излиза ама ме е страх да не ни свари дъжда, маи ще прескоча днес приятна разхотка на излезлите

# 238
  • Мнения: 369
Буба да не си отишла на работа ? Naughty КАРАЙ САМО НА РАЗХОДКИ СЕГА НА КРАЯ без никаква работа

А моята бебона още спи и не можем да излезем сега а като гледам как се е запушило може и да ни се размине и май ще си изгубим купончето за кухнята  Sad

# 239
  • Мнения: 68
А не не съм на работа,само ходих с майка ми да си занесе компютъра на ремонт.Иначе съм си само вкъщи и чат пат излизаме да се разходим.
Наистина добре че разхлади малко днес.Нощес беше някакъв ужас поне при нас,една жега едно чудо.Приятна разходка на всички,ние също ще излизаме но следобяд.Ще ходим да си платим да ни сменят един прозорец и да ни сложат дограма.

Общи условия

Активация на акаунт