"Запознай се с нашите" или "Кошмарите на една майка"

  • 7 962
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 493
Мама на принцеса напиши повечко за себе си и твоята история.
Аз само ще ти кажа, че и на моя човек му трябваше доста време за да се оттърси от приказките на техните и т.н. - за да им покаже какво иска. И той доста време се опитваше /че даже и сега на моменти/ да угоди на всички, ама вече осъзна че е доста трудно, сега остава да разбере че не е нужно да угажда на всички - достатъчно е само на мен  Wink /това беше шега/

# 46
  • Мнения: 251
Благодаря ви, момичета   bouquet
Мен ме притеснява факта, че на него му тежи всичките нападки от страна на цялата му рода. Той е от онези големи фамилии, където по празници се събират. Естествено, като не ни искат ние не ходим /аз и не държа/, но той е сам там. Това му тежи  Cry Последната глупост е да не му говорят две седмици, защото му казали да избира между тях и нас. Той им казал, че не иска да избира, а те ......"ти ще довършиш родителите си"  Shocked
По празниците се засякохме, малеееееееее ужас  ooooh!, такова пренебрегване, мен много не ме впечатлява, но малката и прави впечатление. Баба му така ми изгледа детето, че ми идеше  #Cussing out  #2gunfire какво е виновно, че баща му ни заряза  Cry
Тези, които познават неговите родители ми казаха, че няма да се примирят, защото просто цял живот са се месели в живота в децата си.  Cry  Cry  Cry

# 47
  • София
  • Мнения: 4 493
Много е жалко това което пишеш - жалко е че още има такива хора - само да ти кажа, че хич не вярвам че няма да се примирят и всичките им познати не могат да си го представят просто защото досега не им се е случвало. А той защо ходи сам там??? Живеете ли заедно??? Ако не отиде три пъти на семейни събирания и вземе та каже на техните, че той е със семейството си - тоест с теб и детето ти и да видиш как ще омекнат техните пред преспективата да го загубят. Но трябва той да им покаже, че е избрал теб.

# 48
  • Мнения: 251
 dioni   Hug Не живеем заедно, той е сам на квартира! Там е работата, че той не прави нищо от това, което ти си дала за пример. По празници, когато го попитам какво ще правим, най-често той .......ще отида до нашите да не се нервят и после ще дойда да ви взема......" Случайно забелязах, че когато неговите родители ходят при него на гости, той скатава нашите неща  Sad, попитах го, а той ".....да не ги дразня.....", има още но не ми се влиза в подробности  Cry
Затова си мисля, че просто отлагаме неизбежното  Sad Когато сме заедно ние добре, наистина му вярвам, че ни обича и иска да бъде с нас. Но просто не му стига кураж да се опълчи напълно срещу техните. Не се крием, всички знаят за нас, но въпреки всичко, когато му се обадят, къде е той " ..........няма значение........", нито един път не е казал, че е с нас! Когато го попитам, пак същия отговор "....за какво да ги дразня..."
Един път го попитах, какво ще стане, ако вашите все пак се кротнат, а той ".....тогава всичко ще е по-лесно......"   ooooh!
Няма какво повече да направя, не по свое желание съм сама с малката, а и това вече съм го минала, ще се справя  Praynig

# 49
  • Мнения: 251
dioni забравих да ти кажа, че много се радвам, че ти все пак си попаднала на свестен мъж, който знае какво иска  Peace
Желая ти много, много щастие и любов   bouquet  Hug   bouquet

# 50
  • София
  • Мнения: 4 493
Нямам идея от колко време сте заедно, но имай предвид че на някой мъже им трябва цяла вечност за да се опълчат на мама.
На моят му трябваха повече от 2 години - и сега има моменти в които премълчава нещата за да несе дразнят техните, но пък вече на мен ми е писнало и аз им казвам нещата в прав тест и това нее  добре за мен - щот аз съм лошата, дет е взела доброто им момченце и го тормози

Общи условия

Активация на акаунт