Действа ли форума разтрогващо на браковете?

  • 3 619
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 348
аз съм предфорумно разтрогната
форума само дойде да ми покаже, че правилно съм се разтрогнала
макар и малко с закъснение

# 16
  • Мнения: 342
Ние сме се харесали и взели със всичките си недостатъци.. няма тепърва да ги откривам, че да се тюхкам..
Пък и по-скоро си казвам "добре, че е такъв, а не онакъв"
Йее, ударила съм кьоравото.

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Разбира се, че майка му е виновна за всичко, как мога да допусна нещо друго? Mr. Green
Обаче не си заслужава да пускам тема за нея, защото тя няма нет и няма да я прочете. А гаранционният му срок изтече преди има-няма 19години. Защото тя даде само 1г.  Crossing Arms
Минах се, ами да сме живи и здрави...

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Точно обратното. Като чета какви кютуци има, моят ми се види цвете Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 5 622
Разбира се, че майка му е виновна за всичко, как мога да допусна нещо друго? Mr. Green
Обаче не си заслужава да пускам тема за нея, защото тя няма нет и няма да я прочете. А гаранционният му срок изтече преди има-няма 19години. Защото тя даде само 1г.  Crossing Arms
Минах се, ами да сме живи и здрави...

 Joy

 Hug

# 20
  • Мнения: 4 733
 Писна ми да чета теми за изневери в ДиС и все някой да убеждава някого, че видиш ли било нормално след определено време съвместно съжителство. Хич и не държа моя мъж да е баш от тези "нормалните".

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не ми го ще, за какво и е 42 годишен дангалак? Кой гледал - гледал...
Сега активно участва в предизборната кампания да девера. Чак на мен ми се ще да го взема Crazy

# 22
  • Мнения: 4 733
Ето -това е пак част от тъмната страна!  Crossing Arms
част от тъмната ако някой си позволи лукса някакви писаници да го филмират.
 Вейдърице, тая тема за петъчна не е никак забавна. Звучи ми като Форумът пре...ва ли взаимоотношенията ви с другарчето? Crossing Arms

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Точно обратното. Като чета какви кютуци има, моят ми се види цвете Heart Eyes

Нали  Laughing
ДиС има терапевтичен ефект за брака - като ти се види крив мъжът, отиваш да почетеш малко там...

# 24
  • Мнения: 1 400
Ето -това е пак част от тъмната страна!  Crossing Arms
част от тъмната ако някой си позволи лукса някакви писаници да го филмират.
 Вейдърице, тая тема за петъчна не е никак забавна. Звучи ми като Форумът пре...ва ли взаимоотношенията ви с другарчето? Crossing Arms
Ама защо? То си е смешно наистина -  ако някой си позволи да се форумира дотам, че някакви писаници да му пре***ват каквото и да е Joy

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Касиди, прекалено си сериозна.

# 26
# 27
  • Мнения: 1 400
Касиди, прекалено си сериозна.
Мдаа......намирисва на облъчена от тъмната сила Whistling Mr. Green

# 28
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Форумът само затвърди убеждението ми колко съм била права да бягам като дявол от тамян от 'идеалните'.

# 29
  • Мнения: 2 196
Викам му аз на Мъжът да прочете какви мъже са взели жените и той ми вика - да бе , да, ще чета, да видя искам, инак не вярвам.
Обаче ако ми стане много неугоден, няма да се развеждам, никога,не! Crossing Arms
Ще го продам.В Продавалника, щот нали е малко употребяван. Пак ще има полза от него. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт