обилно овлажняване по време на секс!!!Помощ!!!

  • 43 735
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Да киснеш в разтвор, за да ти се намали влажността? И това жена на колко години го пише?
В смисъл не се заяждам, чудя се защо мислиш че кисненето в каквото и да е на външната част на половите органи, може да регулира вътрешната секреция?

 ooooh!

П.С. И аз съм така след раждането. Много по-хубаво и възбуждащо е и за  Blush Гинеколога каза че е от разкъсването на шийката на матката. Незнам какво и как точно има общо ама си е супер. Не че преди съм имала проблем, ама сега ми е върха. Усещаме положителна разлика и двамата.....

# 16
Например при бяло течение гениколог ми е предписвал да правя такива "бани"-в един леген се прави разтвор от каквото е необходимо и киснеш по 15/20 мин на ден... Не казвам че товА е начина и в този случай,не знам какво и как би помогнало ако знаех нямаше да питам по форумите... Embarassed

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Само, че причинителите на бялото течение са влезли в организма отвън навътре. Това са микроорганизми, които са намерили подходяща среда за развитието си във влагалището  и са се заселили там. Обикновено много добре виреят при кисела среда. Затова, когато средата се промени към алкална те намаляват. Промивките в случая действат много по - бързо от кисненето.

Докато секрета отделян от бартолиновите жлези си е характерен за организма и ако мога така да се изразя излиза от вътре навън. Той се синтезира от бартолиновите жлези, които се намират от двете страни на влагалището и отделянето му не зависи от рН /киселинността / на средата.

# 18
добре де и какво излиза в краина сметка... няма как да се регулира по някакъв начин,така ли?  Cry

# 19
  • Мнения: 3 675
Спорен мен това не е проблем, защото много жени имам обратния проблем, липса на достатъчно овлажняване.Не виждам какво това те притеснява, това си е естествена реакция на организма при възбуда.

# 20
  • Мнения: 114
Аз използвам овлажнител всеки път и то не защото нямам желание а просто ми е оснъдна секрецията,вие искате да я намалите!!!!!!Благородно ви завиждам! Tired

# 21
  • Мнения: 1 030
Аз използвам овлажнител всеки път и то не защото нямам желание а просто ми е оснъдна секрецията,вие искате да я намалите!!!!!!Благородно ви завиждам! Tired
Повярвай ми, прекаленото овлажняване не е много приятно за партньора! Намалява се усещането, просто става прекалено "хлъзгаво" - аз не знам как да се избавя от това, не че искам да съм суха, но и така не е хубаво

# 22
Повярвай ми, прекаленото овлажняване не е много приятно за партньора! Намалява се усещането, просто става прекалено "хлъзгаво" - аз не знам как да се избавя от това, не че искам да съм суха, но и така не е хубаво
[/quote]
 Именно! Това ме притеснява повече... на мен така не ми е зле,но смятам, че за него не е особено приятно...някои да даде съвет!!!  Praynig

# 23
  • Мнения: 2 169
Съветът е - евентуално да смените позата, за да имате и двамата повече усещане  Peace

# 24
  • Мнения: 802
Защо не го попиташ,дали му е зле LaughingС промивки няма да стане,освен ако не си ги правиш веднага след възбудата,после секс,после промивка и така JoyОтиди на лекар,но според мен на мъжа ти му е ок.Защо не пуснеш въпроса при татковците,да видиш те какво ще кажат,от мъжка гледна точка Blush

# 25
Абе момичета,не си създавайте изкуствени проблеми!
Обилното овлажняване изобщо не трябва да ви притеснява.
Вярно че усещането не е така остро,но за сметка на това се удължава акта,а и така ни се повдига самочувствието че сме ви възбудили толкова много.Въобще забравете за тези притеснения и се наслаждавайте на секса Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 26
Имам подобен проблем в дните на овулация само. Толкова съм влажна, че ако не ходя и през деня с ежедневна превръзка, все ще съм си мокра Sad Много обилно и супер неприятно! Бях на преглед при д-р Анатолий Дуковски в Майчин дом и той ми изписа Примолут нор по схема и едни свещички "Бетадин", за овладяване на обилната секреция. Кошмарно е през деня особено лятно време Sad

# 27
Имам подобен проблем в дните на овулация само. Толкова съм влажна, че ако не ходя и през деня с ежедневна превръзка, все ще съм си мокра Sad Много обилно и супер неприятно! Бях на преглед при д-р Анатолий Дуковски в Майчин дом и той ми изписа Примолут нор по схема и едни свещички "Бетадин", за овладяване на обилната секреция. Кошмарно е през деня особено лятно време Sad
Трябва ли рецепта за това?

# 28
  • Мнения: 802
Ама ти си отиди на лекар,не гледай другите какво пият Peace

# 29
Специално за Примолут Нор четох,че по принцип се изписла на жени над 40.. Въпреки това 'са ми го препдисвали при нередовен цикъл но не ми се иска пак с него..

Общи условия

Активация на акаунт