Коя е красавицата от екрана?

  • 5 111
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Очите и наистина са сини, не са лещи, и въпреки,че не харесвам сини очи, Вики много ми харесва.

Благодаря.   bouquet
Сега вече съм спокойна.  Grinning

# 16
  • Мнения: 4 371
.....Пройчо до теб някак не седи........
Laughing Много вярно казано. Можеше поне ушите да си оправи, преди да застане на екрана.

Хм, ... чак пък неземна... хубава е вярно, но аз съм фен на зрялата красота на Ани Салич...
На Ани дълго ще й дишат прахта според мен Peace

# 17
  • Мнения: 17 546
Единственото хубаво нещо са и очите, но без торбичките под тях! И трябва да се научи да контролира устните си и да ги ползва по предназначение. Все пак на екрана чете новини, а не прави други неща! Неземна красавица!? Ти да не се връщаш от друга планета, където всички освен теб са изглеждали така

И съвсем случайно и ти си Вики, а? Mr. Green  bouquet

# 18
  • Мнения: 649
.....Пройчо до теб някак не седи........
Laughing Много вярно казано. Можеше поне ушите да си оправи, преди да застане на екрана.

Как предлагаш да си ги оправи?
Здравейте на всички тук LaughingДълго не съм си била в родината и сега като започвам да се вглеждам в реалността съм много впечатлена от станалите промени. Да знаете България тръгва напред, дори и заради красивите лица ,които виждам от екрана. Някой ще ми каже ли коя е неземната красавица от новините по БТВ?

Дали пък не си ти?  Simple Smile   Хубавелка си, обаче Пройчо до теб някак не седи. Има си и той положителните качества разбира се, но нали тук  говорим за красота  Wink
Да ти кажа и аз това си помислих, че е тя в целия си блясък тук!  Joy  Joy

# 19
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
неземна красота е пресилено ...

# 20
  • Мнения: 489
Хубава е, ама чак пък перфектна... Според мен има 2-3 кг в повече.

# 21
  • Мнения: 1 447
неземна красота е пресилено ...
И за мен е доста пресилено това изказване,няма спор,че е симпатична,но чак неземно красива....
Хм, ... чак пък неземна... хубава е вярно, но аз съм фен на зрялата красота на Ани Салич...
За Ани Салич няма какво лошо да кажа, страшно много я харесвам.

# 22
  • Мнения: 22 433
Неземна красота - аз имам доста по-различни представи за нея.
Вчера като я видях и щях да припадна, изобщо не ми хареса, да не говорим, че беше с такъв ужасен грим, че приличаше на маймуна.

# 23
  • Мнения: 4 916
Хубава е, ама чак пък перфектна... Според мен има 2-3 кг в повече.

Всъщност е изключително слаба, но на екран изглежда с 10 кг. отгоре и по-едра.
Тя самата се облича само в черно и така изглежда още по-слаба отколкото е. В бТВ я обличат с цветни дрехи, които я правят да изглежда по-женствена, а не с онова готическо излъчване, което тя предпочита.
Честно казано предпочитам да я гледам по ТВ, а не на живо.

# 24
  • Мнения: X
Хубава е, но чак неземна красавица не бих я нарекла. От Бтв любимка ми е Анна Цолова.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз пък я харесвам  Crossing Arms Не става въпрос само за красота и правилни черти, а и за излъчване, а тя има особено такова - нещо по детски жизнерадостно, същевременно секси и перверзно...
Не ми харесва обаче как я обличат - с ужасно безформени сака  Stop А и като беше без бретон ми харесваше повече.

# 26
  • Мнения: 2 401
Хубава е, но чак неземна красавица не бих я нарекла. От Бтв любимка ми е Анна Цолова.

Да не би да искаш да кажеш, че тя е хубава?  Shocked

# 27
  • Мнения: 4 371
.....Пройчо до теб някак не седи........
Laughing Много вярно казано. Можеше поне ушите да си оправи, преди да застане на екрана.

Как предлагаш да си ги оправи?

С тиксо.
С операция много ясно Peace

# 28
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Неземна -силно казано,симпатична-да,ако спре да се хили  все едно е в някакво шоу ,а не в новини,ще е много по добре...
Пича до нея ,направо нещо си е объркал работното място.....страшен,неповторим,такъв водещ на новини още не съм виждала...,като партньор с ,,неземната красавица,, са - Крачун и Малчо....

# 29
  • Мнения: 4 371
Калиии rotfImao

Общи условия

Активация на акаунт