Отчет на набор 2003 - 28

  • 9 098
  • 311
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 201
Честито на всички именници днес!
Желая на всички Ви много здраве-то винаги е нужно,
много щастие-то никога не стига
и късмет,който никога не е излишен!
Весел празник!

# 16
  • София
  • Мнения: 15 222
Честито на именниците!  Hug
Бъдете здрави и щастливи!
Нека името ви носи много късмет!
Весел празник! Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 2 732
Здравейте и от нас !
Върнахме се от море -случихме на време и всичко беше ок.Малката изобщо не искаше да си тръгваме обаче няма как.
Не излизаше изобщо от морето .
Чиби в кое крило има скарлатина ?
Честито на именниците   bouquet

# 18
  • Мнения: 298
Здравейте  Hug

 Честито на именниците   bouquet

Днес брат ми става на 14г и ще му правим купон изненада-ще има музика,украси,балони,надписи и всичко както му е реда.Накиприхме се с Вики с по две опашки да сме еднакви  Crazy .Вчера цял ден правих торти и се вълнува страшно много все се мотка в краката ми да помагала...разочарова се когато прибрах тортите в хладилника и за пореден път казах,че са за днес  Crossing Arms и без това си чопна от единия блат,награби една лъжица сметана и се опита да изяде украсата докато е още в пакетчето(да не личи)  Joy
 Да си похваля градината откакто имаме нова директорка смениха дограмата,освежиха стаите,сега правят външна изолация.Очаквам до година две и да подменят голяма част от играчките.

 Вики няма проблем с адаптацията,но съвсем нормално е да и доскучае и да започне да мрънка да се прибираме защото видиш ли много и домъчняло за някоя изтърбушена играчка  Mr. Green и като мине малко време се заиграва и забравя,че иска да се прибира.

 Лого5ка леко възстановяване и да си починеш добре!  bouquet

# 19
  • Мнения: 4 967
Косьо няма проблеми с пътуванията. Не му омръзва на новите места, стига да си е с нас. Веднъж само имахме проблем с него, но беше на 2 годинки. Ходихме на гости в Петрич при роднини и останахме да спим там. Леле като ревна вечерта, че иска да спи вкъщи. Слава богу бързо му мина, че не знам какво щяхме да правим.
От вчера нова треска ме тресе. Тъкмо бях решила, че догодина ще се местим да си живеем в нашия апартамент в София и Косьо ще върви в точно определено училище и вчера... една съседка така убедително ми говореше да си стоим на село - колко хубаво било за децата. Аз си го знам де, направо е невероятно - зелено и  прохладно, двор, игра на воля. Пък било все тая до 5-ти клас къде ще учи детето. И аз като се замислих - как ще си ходи с тайфата на училище, с най-добрия му приятел, как бебката ще ходи на градина тук при моите близки учителки и с познати деца и колко спокойно ще ми бъде, как ще има много хора, които да ми помагат - баба и т.н., с братовчедка ми се редуваме да взимаме децата - а ще трябва тогава и от училище, а малките от детска. Пък на някакви спортове и т.н. ще мога да го водя и от тук, не е толкова далеч и невъзможно - на 20 км от София сме. И сега съм в чуденка. Иначе за моята работа е по-удобно да съм в града, но пък аз винаги мога у баща ми да преспивам, както преди второто раждане.
Много дълго стана, извинете, но сега съм на тая вълна. Имам време за решението, до края на зимата някъде, когато ще трябва да мисля за записване в училище. Пък тук в детската със сигурност ще вземат малката, докато в София това не ми е гарантирано.
Честит празник на всички празнуващи днес!
Росито, да ти е живо и здраво братчето!

# 20
  • Мнения: 343
Здравейте и честит празник на всички именници.Живи и здрави да сте. На малкия му дай само да хайманосва.Сега реве за море, но не знам кога ще го огрее, правим два ремонта, един на новия апартамент и един на работата на мъжа ми. Докато не приключат няма мърдане, пък и изпуснеш ли контрола над работниците дори и за ден - прецакана ти е работата. Сега се е заплеснал над компа и трябва да повтарям по 15-и пъти: Ще ядем, хайде да се къпем, хайде това, хайде онова. Нервиии.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 421
  Здравейте! Ние се върнахме от морето. И хоп...изненада - нямаме вода. сега седим и чакаме да дойде, а имам толкова неща да свърша за утре.
  Почивката беше чудна, времето страхотно, водата топла, децата се забавляваха страхотно и бяха доста послушни(по-скоро май пораснаха). Не ми се ходи утре на работа, но няма как.
   Малкият почерня доста и аз много му се радвам, защото аз никога не мога да почернея. Та така се върнахме - ние с щерката бели, а Люби и баща му - черни(да се познава, че сме ходили на море).
  Добре, че децата ни винаги спят в колата, та пътуваме леко, защото само един час да са будни и ми става лошо от постоянното гледане назад да видя какъв цирк сътворяват.
 Сега ги оставихме при баба и дядо и сме "ергени".

Честито на всички празнуващи днес!

# 22
  • Мнения: 343
  Здравейте! Ние се върнахме от морето. И хоп...изненада - нямаме вода. сега седим и чакаме да дойде, а имам толкова неща да свърша за утре.
 
Това е едно от най-ужасните неща, които могат да ти се случат. Етиа ще имаш доста да наваксваш за тен. Laughing

# 23
  • Мнения: 14 133
Здравейте и от нас !
Върнахме се от море -случихме на време и всичко беше ок.Малката изобщо не искаше да си тръгваме обаче няма как.
Не излизаше изобщо от морето .
Чиби в кое крило има скарлатина ?
Радвам се за вас, че сте изкарали хубаво.  Hug
В първо и трето засега ми е инфото, че има скарлатина.  ooooh!
Сашо е болен. Сощи вдигна температура. Малко накашля.  ooooh!
След обед ще ходим на доктор.  Cry

# 24
  • Мнения: 2 732
Здравейте и от нас !
Върнахме се от море -случихме на време и всичко беше ок.Малката изобщо не искаше да си тръгваме обаче няма как.
Не излизаше изобщо от морето .
Чиби в кое крило има скарлатина ?
Радвам се за вас, че сте изкарали хубаво.  Hug
В първо и трето засега ми е инфото, че има скарлатина.  ooooh!
Сашо е болен. Сощи вдигна температура. Малко накашля.  ooooh!
След обед ще ходим на доктор.  Cry
Shocked.Ужас .Дано не е скарлатина и да се оправи бързо .Чак ме е страх утре да я пусна на градина  Tired

# 25
  • Мнения: 14 133
Shocked.Ужас .Дано не е скарлатина и да се оправи бързо .Чак ме е страх утре да я пусна на градина  Tired
Дано е само летен вирус или нещо подобно.  ooooh!

# 26
  • Мнения: 2 732
Shocked.Ужас .Дано не е скарлатина и да се оправи бързо .Чак ме е страх утре да я пусна на градина  Tired
Дано е само летен вирус или нещо подобно.  ooooh!
Дано

# 27
  • Мнения: 822
Ех тези болести  Confused !
Не можеше ли поне лятото да ни пропускат!
Дано бързо да се оправите!
.....
И ние ходихме за малко на море, беше много хубаво. Сега дъщеричката ми непрекъснато, всеки ден ме подканя - хайде молето, икам на молето  Simple Smile. Тя в четвъртък ще има рожден ден и след това заминаваме отново за няколко дни.
Живко в началото не му се влизаше на дълбокото, а после......не му се излизаше. Не правим тен, защото ходим рано сутрин и стоим най-много до 10 и половина - след това е опасно. Пък и ги мажа обилно с детско масло, че и двамата са ми много белички, а слънцето сега вече е много опасно.
Иначе морето си остава страхотна емоция.

# 28
  • Мнения: 14 133
Ние в събота ходихме на басейн. Сашо първо не искаше да влиза, а след това не искаше да излиза.  hahaha Стояхме до от 10,00 до 12,00 и се изнесохме към къщи на сянка.  Wink И ние не целим хващането на тен.  Sunglasses

# 29
  • София
  • Мнения: 2 530
Да се разпиша и аз. Днес пратих Георги на планинарско училище. За първи път и първи ден. Лекинко ми е притеснено, но се надявам, че ще се забавлява. Ако не друго, поне е на чест въздух в планината.

Общи условия

Активация на акаунт