БЕБЕТА ЮНИ 50

  • 12 987
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 2 901
Пантерке, изписаха ми един антибиотик Аугментин, защото кръвотечението не миришело добре, Калций, Метергин и Децинон. Час и половина след приема се трупясах - болките не са толкова силни, но веднага ги регистрирах, но съм толкова отпаднала, че ръката не мога да си държа в по-изправено положение, а като станах преди малко... #Crazy Само 4 дни ще бъда на тази терапия, дано не ми стане по-зле. А и бера душа - стоим на затворено, не смея да проветря, да пусна климатика... като се изправих - едни пронизващи болки малко под гърдите ми...

Дано не се отрази на кърмата ми по някакъв начин - то е ясно, че ще отиде и при бебето, но дано не е много зле това което ще й причиня, а и кърмата ми да не намалее - ти забелязваш ли нещо такова, Пантерке?

Ох, обещавам по-полека да я давам вече - то не че имам сили за разходка дори, камо ли да се разшетам...

# 271
  • Мнения: 10
Здравейте!

Ние цяла сутрин сме навън на разходка newsm68 и сега като се прибрахме спане НЯМА Shocked
Искам да попитам мамите които не кърмят дали педиатрите са им казали да дават по 1-2 лъжички изцеден сок от ябълка и морков  newsm78.На мен нещо ми се струва прекалено рано newsm09, а моята каза да си намеря домашни ябълки и моркови( не вносни  Naughty) и да започвам, ама.....аз мисля че е рано no а?

# 272
  • Мнения: 13
Генева, според мен е мнооооого рано. Аз не бих давала Naughty То детето не знае още къде се намира, сокчета да пие. Има време. Избора е твой все пак де Peace

Ние днес сме много криви Tired

# 273
  • Мнения: 3 743
и ние сме криви днес. Включих климатика дано помогне.
Генева и според мен е рано за сокчета.

# 274
  • Мнения: 210
Абе Генева, как така ще ми разхождаш зетя днес  #Crazy То на вън е безбожна мръсотия  #Cussing out да не ми го повредиш нещо,че моята пръдла дето си лапа ръцете, похърква, пуска лигички и ръмжи като мече кой друг ще я вземе  Joy
Аз ще си бия камшика към Банкя, не ми се седи тук - страх ме е да проветря  Sad
Незнам дали беше големият взрив, който чакаха или земетресение но яката се разлюля блока докъто се хранехме... Не чух нищо от асансъора, но усетих зверско клатене  Sad

# 275
  • Мнения: 13
Здравейте!Сега се връщаме от консултация.Норка е натдала 480 гр. за 15 дни и е порастнала с 2 см.Аз съм доволна от резултатите HugПитах педито за някакъв илач против бяс,но нямало такъв за този вид бяс Joy

# 276
  • Мнения: 24
Валентина ,ами на мен доктора ми каза 4е мога да кърмя като пия тези лекарства,в листовката пише че не мога  newsm78 .Да ти кажа честно ,не см забелязала да ми намалява кърмата  Thinking и се моля това да не стане ,но е напълно възможно,защото и отва го пишеше някъде в листовките  ooooh! .Оф незнам мила ,дано скоро да се оправим че не съм свикнала така...да ми е отпаднало .И аз имах болки или по то4но тежест под гърдите . newsm78 И ниско долу -все едно имам контракции  ooooh!

Изивнявам се на момичетата че само се оплаквам  Blush


Генева ,моята щерка като стана на един месец и нашето педи ми каза да запо4на да и давам сок от ябълка по едн алъжичка и така докато стигнем до 30 мл на ден.После да прибавя и морков .И аз така и направих .Сега незнма как ще е .Успех

# 277
  • Мнения: 15
ЧЕСТИТО НА ТАНИТА!ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА ПРИНЦЕСАТА!   bouquet

Ние бяхме малко на разходка и се прибрахме,наядохме и отворихме едни очи... ShockedОт 14 часа се борим да заспи ама като я гледам няма такова намерение...Направо ще полудея...А е нахранена,преобута и чиста.Какво още му трябва на човек? Crazy
Аз също още се чудя за витамин Д...???Много противоречиви мнения чувам.А вие давате ли Зимафлор?Една мама ми каза,че от първия ден може да се дава Thinking
Така се надявам да поразредим нощните хранения.На 3 часа ( в най добрия случай) се буди и е толкова гладна,все едно съм я държала два дни без ядене Laughing Много е смешна!

# 278
  • Мнения: 616
Честито на Танитка  Hug Аз откога се ослушвам за това бебе  Mr. Green

Maristuta, ние се храним горе-долу на три часа; моите гърди също вече не се пълнят както в началото, дори имаше два дни, в които си бяха съвсем меки постоянно и ми беше голям кеф! Изобщо не се тревожи, това не означава по-малко кърма, а по-регулирано производство Wink
Мен ме мъчи постоянен главобол, предполагам че е от нередовния сън. Поне не е много силно и се понася. Наш Митак снощи спа от 22 до 2, и после от 2 до 6!!! Голям кеф! Днес отново сме много внимателни към оригването, и дано да е пак така!

Сега заваля в Казанлък, разхлади, и ние веднага го метнахме на терасата с количката, да спи на дъжда  Mr. Green Под навеса, естествено, и добре завит! Но мисля че много му хареса! Довечера към 7 пак разходка! Сутринта се разхождахме също. Събираме витамин Д, и твърде вероятно ще се направим че не забелязваме рецептата от педи-то  Crazy Не е нужно да е изложено директно на слънце детето, и на сянка пак става.

Ще се пробвам да гледам часът на мама в интернет, дано да стне с тоз бавен нет тук...
И пак ще пробвам със снимките, че много са му големите бузките, и аз ги показвам гордо навсякъде  Mr. Green

# 279
  • Мнения: 5 713
Честита дъщеричка на Танита!
Да е жива и здрава!

  bouquet   bouquet   bouquet

Вале, сега си мисля за мен като те чета да не би да е опасно това, че ми спря толкова рано силното кръвотечение?

За сока е много рано- независимо дали бебето е на кърма или АМ. Преди беше след 40 дена сок, сега още по- рано са почнали да го препоръчват. Обясниха ли защо и каква е ползата от тия 2 лъжички сок? Да не говорим, че сокът предизвиква колики. Маги не съм я захранвала по бг схемата. При навършени 5 месеца захраних с оризова каша, може и със зеленчуково пюре. До тогава беше на АМ. Сокове почнах да давам след годинката.

Миша, Зимафлор имах глупостта да давам цели 6 месеца на Маги. Сега не бих направила същата грешка. Във форума има много информация за него.

# 280
  • Мнения: 24
Аз се похвалих че се храним добре и... Моят Алекс папка последно в 13 и 30 ,после в 17 и 30 аз го събудих ,за да го нахраня,той си цокна малко и заспа и сега спи .... Така се притеснявам защо ли не иска да яде .Голям сън му дръпна  Shocked  Давам му и сладка вода ,така каза педиатърката ,заради жълтеницата .Но последни пи вод4ка в 14 и 30.Сега ще видим кога ще се събуди и се моля този път да е гладен

# 281
  • Miami
  • Мнения: 413
Привет момичета  Hug

ДНЕС В 11:15 ЧАСА РАЛИ Е РОДИЛА МОМЧЕНЦЕ 3650 кг, 52 см. ДА Й Е ЖИВО И ЗДРАВО   bouquet За името още не е сигурно и по-късно ще пиша как се казва. Рали е родила доста трудно и после ще каже как е преминало всичко. Сега звучеше вече по-добре и чакаше да си види детенцето  Grinning

# 282
  • Мнения: 5 713
Честито и на Рали!
Много радостни мигове с малкия принц!

  bouquet   bouquet   bouquet

Айде чакаме новини от: Киа, жорибебе, герито, куун. Тези момичета помня, че скоро са писали.

# 283
  • Мнения: 1 404
Честито на мама Рали  bouquetМного здраве и щастие на цялото семейство!
Вери,и на мен този път ми свършиха бързо лохиите,а намаляха още в родилния дом и ми е притеснено да не задържам кръв,трябва да ида на преглед вече май.Първият път имах задържана кръв в матката,а кръвотечението си ми беше обилно,дано да нямат връзка едното и другото PraynigСега,като чета Пантерката и Валето,разбирам защо и на мен ми е било много отпаднало,тогава не ми казаха,че може да е от лекарствата и се чудех защо съм толкова зле.Мина ми веднага щом ме изписаха,т.е като свърши терапията.Момичета,стискам ви палци бързо да ви минава,разбирам ви напълно как се чуствате Hug

# 284
  • Мнения: 15
ЧЕСТИТ ЮНАК НА РАЛИ!МНОГО ЗДРАВЕ НА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО!  bouquet

Ние сега се прибираме от разходка.Малката спа като къпана,но сега плаче,а я нахраних преди малко.Пантерке да си призная,че малко ти завиждам.Моята Борислава огладнява на 2 часа.Аз се мъча да и вкарам някакъв режим,поне на 3,но не се получава.А заспиването ни е мноооооого трудно... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт