Кога ви беше най-трудно?

  • 5 934
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 417
На мен лично най трудно ми беше когато взе да прохожда и след това.Постоянното тичане след детето и това да не пипне-онова да не пипне,а пък да не вземе да падне.Направо си беше ужас една минута спокойствие нямах.

# 16
  • Мнения: 21
НАй-трудно ми беше първите 20дни ...когато вместо да си кърмех детето от гърда се цедях денонощно...

# 17
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
най-трудно ми беше ношното ставане - по 10 пъти на нощ се е стигало, през много кратки интервали. Тъкмо легана и се унеса и той се будеше. Май почти израстна този период. Свързвам го със зъбките.
Колики слава Богу не е имал и като бебе беше хиляди по-кротък и лесен от колкото сега.

# 18
  • Мнения: 1 900
Коликите, поне до сега/не се знае какво ме чака/ Tired Joy

# 19
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
При мен първите месеци бяха най-трудни, колкото повече порастват по-лесно става. Като проходи голямата направо се "родихме". Сега чакам малката да започне да сяда, че поне да се заиграва сама, че иначе само се носим... ooooh!

# 20
  • Мнения: 2 849
Определено коликите  ooooh!

# 21
  • Мнения: 266
О ,МИЛА ТЕПЪРВА ТРУДНОСТИТЕ ПРЕДСТОЯТ!!!!ИНАЧЕ АЗ КОЛИКИТЕ НЕ ГИ УСЕТИХ МНОГО,НО СЕГА ЗЪБИТЕ Е НЕЩО УЖАСНО,А ЗА ХОДЕНЕТО МИ Е ПО-ТРУДНО ОТ КОЛКОТО ДОКАТО ПРОХОЖДАШЕ!НО ВСЕ ПАК СА МНОГО СЛАДКИ НАШИТЕ БЕБЕШОРИ,СЛЕД КАТО ГИ ИМАМЕ ЩЕ ГИ ГЛЕДАМЕ.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Първите месеци - мъчиха я ужасни колики.
Иначе зъбите не ги усетихме - никога не е вдигала температура от зъби.
Прохождането също мина неусетно - както си пълзеше, изведнъж хукна направо. Нито проходилка, нито каишки сме ползвали.

# 23
  • Мнения: 5 940
Коликите почти ме побъркаха. Бях на ръба на пълно психическо и физическо изтощение. След това всичко друго ми се струва песен.

# 24
  • София
  • Мнения: 18 679
О ,МИЛА ТЕПЪРВА ...................
О, мила, в интернет писането с големи букви се възприема като крещене, а ние чуваме добре, благодаря Grinning

# 25
  • Мнения: 103
Определено първите месеци, когато не спираше да реве. Имах чувство че съм болна от НЕДОСПИВАНЕ!
Сутрин първата ми работа беше да си направя едно яко кафе иначе просто заспивах седнала.
 И така.... после това отмина и другия гаден период беше яслата + болести+работа +липса на това кой да гледа болното дете.
Ужас! #Crazy

# 26
  • Мнения: 1 409
Може би периода с коликите,но и сега ми е малко трудно (ако може така да се каже),понеже все още не може да ходи сам,а не иска в количката,а е доста тежичък и едва го нося.Но се надявам скоро да мине и този момент.
Иначе кота цяло не мога да се оплача,освен че ми липсва сън,ама то защото аз съм си поспалива попринцип

# 27
  • Мнения: 1 586
Коликите определено бяха ужасни,рев,рев  и все рев........... ooooh!
Зъбките израснаха досега сравнително спокойно,но сега също хич не ми е лесно,постоянно тичам след него,все събаря,чупи,хвърля,бърка на всякъде...........просто не мога да се обърна и за секунда...не иска с нищо да играе освен с компютъра,печката,хладилника, и осталалите неща,който не са предназначени за игра............. Crazy

# 28
  • Мнения: 11 005
Първият най-труден период беше между 2-ри и 4-ти месец, когато не искаше да се вози в количка, а само в кенгуру.
Вторият период - между 8-ми и 13-ти месец, когато денем спеше само в количката навън. Ако се случеше да останем вкъщи заради лошо време, изкарваше по 13-14 часа без сън Shocked
За другите неща не мога да се оплача - не е имала колики, нощем спеше и все още спи спокойно, петте й зъба пробиха сравнително леко.

Последна редакция: пт, 27 юни 2008, 23:49 от Linofrina

# 29
  • Мнения: 27 524
Първия месец. Заради недоспиването основно.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт