"ДЕКЕМВРИйското хлапе иска вече на море, дупенце да напече!"

  • 23 976
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 483
 Heart Eyes
Ох и ние сме си купили басейн и не искаме да излизаме от него.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 424
16 броя са ни зъбите.
миналата година беше нудистка на плажа ния. топнах я няколко пъти в морето. влачихме лодка, пояс с дупки за краката и други морски аксесоари, обаче само дето ги носихме. тази година надявам се да се ползват повече, ако не са се скапали, щото само боклуци продават Peace
иначе за тази година даже бански съм купила Blush - цял с къдрички. мноооого сладък. не знам дали ще влезе в употреба, но поне за някой друг фотос със сигурност Mr. Green

# 17
  • Мнения: 98
16 зъба и в нашата уста се наредиха, пак е крив, явно и следващите няма да се забавят много. На него по 4 наведнъж му излизат. Кучешките избиха без много зор, само няколко нощи мрънкаше и искаше да го нося.

За гърнето сме усвоили от няколко дни пишкането от вертикална позиция, щото нещо не иска да сяда напоследък. Само когато му се ака се навива да седне. Сигурно му е интересно да си гледа струйката и затова бележа напредък. От няколко дни го оставям без памперс, взех няколко слипчета, кога каже за пишото кога не, като се напикае и престои леко казва ОХ, демек боцка не е гот нещо на дупето.

Днес се сдобихме с модерните крокс обувки, обувки силно казано, но мен са ми много забавни. сякаш са удобни, поне са много леки.

Памперс гащи ползвах миналата година на либеро, те не са истински бански, не задържат много, просто дупето му не се мокри и не прави мизерии във водата в басейна.  Обаче са много свежи - взех ги да ми мине мерака, спокойно може и без тях. За тази имаме вече бански, подозирам, че ще е все напикан, ама...... 

# 18
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
А такава лодчица с дупки за краката имаме от миналата година, но нещо не мога да я намеря. Много я харесваше, даже и Марти на Шеметчето повозихме там. Wink Heart Eyes

И беше мноооооооого хубаво ... ама тази година морето се отлага - само гърч в работата се очертава.

Със зъбите сме на 13 фатален - демек имаме 12 и чакаме 13-тия Simple Smile

Гърнето съм го оставила за след още известно време - май ще дам шанс на детската градина да се прояви. Чуждия пример .. ама детския няма равен в това отношение - всичко учим ако го видим от друго дете.

# 19
  • Мнения: 629
привет
Зори има 12 зъба и два кучешки върят от бая време ама нъцки, нищо за сега.
Миналата година я пробвахме с ето този пояс на морето, но тя изобщо не пожела да стои в тази страшна, голяма, студена вода  Joy и ревеше всеки път като я топнехме.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=197680&photo=91

# 20
  • Мнения: 3 695
миналата година беше нудистка на плажа ния.
Joy Ох, това много ме разсмя.  Hug
И аз съм на тема търсене на детски бански, ама не цял, обаче все не ми харесват. Crossing Arms
moon,  лодката с дупки за крачетата удобна ли е, че се чудя между такава с или без дупки.  Thinking

# 21
  • Мнения: 171
Ния е с 15 зъба и сега и излиза и посленият кучешки и сме малко  ooooh!
Миналата година в морето беше гола, а на пясъка с памперс. Бях и взела спец. памперсите за плаж, но честно казано особена разлика от обикновените не видях, освен цената. А за тази година и взех памперс бански за многократна употреба  Laughing и вече ги пробвахме на един басейн. Почваме тренировки преди голямото море  Laughing
Ето ги и тях
http://www.quelle.de/cgi/kooperation.cgi?action=product&shop … amp;refpid=221839
Иначе има и басейн и лодка с дупка за краката, които много добра работа свършиха. Лодката мисля, че е по добре да е с дупки, за да може да се накланя към водата да пляска с ръце, иначе си мисля, че ще се обърне.....

Последна редакция: сб, 28 юни 2008, 19:58 от Eui

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Пеш има 16 зъба, очакваме последната група четворка.  Shocked
И той като аденината Ния е нудист на плажа, нищо не ползвам, щото той постоянно цаплика някъде, и не виждам смисъл от какъв да е бански или памперс. Имаме много голям басейн, който пълним с морска вода на брега. Peace  Пеши е де в него, де директно в морето. Ходим семейно събота и неделя на плаж, а през седмицата сме си двамцата с него. Цаплика, цаплика и по някое време сам иска да излиза и да играе на пясъка. Като тръгнем за плаж /хем отиваме с колата/ сме като цигански катун.  Mr. Green Тати го ползваме за магаре. На всичкото от горе не стига целия багаж, ми Пеш днес искаше и него да носим. Басейни, играчки, чадъри, един куп мазила, хавлии, баба, дядо /и тях си носим/.
Аз за друго влязох пък се отнесох. Да се похвалим, че от днес с моя мъж сме младоженци. Свекитата се изнесоха от гарсониерата и сега сме си само тримцата, та може да се каже че се разширихме  Wink

# 23
  • Мнения: 1 313
Привет!
Аз само да се отчета и да ви кажа чао, че утре събираме багажите и понеделник ще се топим в морето  grinning039
Ние с ме с 6 и 1/2 зъба Mr. GreenСкоро друг не виждам, но може да ни изненадат Shocked
Уж сме се запасили, но сигурно като пристигнем и сто неща няма да съм предвидила, но за първа година толкова, то само пюретата напълниха багажника ooooh! НИЕ ПОЯСИ И ТЕМ ПОДОБНИ НЕ СМЕ КУПУВАЛИ, АКО ПРОЯВИ ИНТЕРЕС ТАМ ТАКИВА НЕЩА БОЛ.Само басейн и това е други плавателни приспособления не сме вземали newsm78
Иначе взехме бански, памперси нали сме мацки трябва да пазим да не ни влязат песъчинки по разните му работи, че си е страшничко Naughty
Ники, хайде честито ви въздух в жилището HugНаистина е много по-приятно да си живееш сам  bouquet

Шеметче, благодаря за съветите за кърменето!Да малко вече се поизморих пък и ме е страх да не си остане това изнервяне и за напред и да си подвикваме за щяло и нещяло, пък и забелязвам тези дни, че нещо ако не може да си вземе отнякое дете започва да замахва като при мен като не и дам да суче независимо дали е по-голямо ShockedЩе му мисля след морето, че то в залъгалка се превърна нашата работа, а за близоста пак ще си се гушкаме Hug
Хайде да отивам да спя, че в 6,30 сме на линия ooooh!
  bouquet

# 24
  • Варна
  • Мнения: 893
честит имен ден на всички Петър и Павел и производни!
и специално на Пешката    bouquet

# 25
  • Мнения: 1 483
Само аз ли гласувах в анкетата newsm78 гласувах-в чужбина-понеже ще водя Алекс да се запознае с нашите,че още не се познават Sad после може и да ходим на море,но още не сме решили със сигурност

# 26
  • София
  • Мнения: 1 424
и аз гласувах - на море в гърция  Peace
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!!!
И НА ПЕШКАТА   ОСОБЕНО  bouquet
ники, честито ви разширяване. няма по - хубаво нещо да си живееш самосиндикално  Peace
еси, весело моренце!

Последна редакция: нд, 29 юни 2008, 11:59 от ADENA

# 27
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Здравейте!Честит имен ден на всички които празнуват днес.Да  ви почерпя и аз че имам имен ден  beer Wine Glass cook newsm38.                                                                                                         За сега ще ходим в Турция без децата.Може в началото на септември да ги заведем и тях.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 893
за анкетата - ами ние сме варненци тъй че ще си ходим на морето, а селото ни е в балкана,та покриваме 3 отговора  Laughing

# 29
  • Мнения: 4 967
И аз като Вержи - само че с малки разлики - ние си живеем на село, съвсем до Балкана, пък на море ще идем август.
Честит имен ден на Пеш! Здравке Желязкова, да ти е жив и здрав!
Честито и на всички останали празнуващи!
Hug

Общи условия

Активация на акаунт