Кандидат- студенти 2008год.

  • 19 392
  • 240
  •   1
Отговори
# 210
Хора,дайте и на мен някакъв съвет  Flutter Приеха ме във ВУ'Земеделски Колеж' - Търново,но сега имам шанс да се класирам и в университета,където до 3-то класиране не ме приеха,но излязоха свободни места...да се записвам ли там като се има в на предвид че има само ч от моите специалности,и то най-гадната:история и география...?И после мога ли да се преместя друга специалност ? плийз хелп  Cry

# 211
  • Мнения: 2 229
Честито на всички студентки! Много успехи и приятно студентстване! Laughing

DKNY, как ще учиш медицина, като кара матура по психология или?! Shocked

# 212
  • Мнения: 6 051
Serendipity благодаря за милите думи...
Между другото аз карах матура по география, а ще уча висша математика, английски език, Компютърни алгебрични системи, Материалознание, Техническа химия, Физика..... И какви ли още не простотии..
Такъв ни е бил късмета.  yes

# 213
  • Мнения: 2 229
Serendipity благодаря за милите думи...
...


 Hug
Е, география - математика и физика - ок, обаче медицина си е меко казано специфично. Confused Химия, биология, зубрене на километрични теми...

# 214
  • Мнения: 1 354
Държах матура по философия,а не по психология.
И като казвах медицина имах предвид програмата,която бе качена в нета.Но сега вече като започнах да уча и виждам точно какво е-е,не е медицина.Адски интересна специалност е тази социални дейности  Crazy
Ама нямам време да пиша.Като ми свършат очните и започна работа ще пиша и ще разкажа.
Целувкииии  bouquet

# 215
  • София
  • Мнения: 16 160
Чакаме да разказваш после.  И от нас целувкиии за студентките.
Маникюристката се напечели и замина на море за 4-5 дни. Нека си почине и после с нова сила на гела и акрила. Колежката и е студентка, дано и тя да се заинтересува за догодина, като види че може да следва и да работи и да е търсена от клиенти.

# 216
  • Мнения: 1 354
Здравейте Simple Smile
Свършиха ми очните днес и сега си прибирам.Естествено веднага сядам да споделям.  Crazy
Специалността "Социални дейности" е адски интересна специалност.Учим за деца и възрастни с увреждания,за хора в неравностойно положение,за бедни,изоставени или по скоро как да им помогнем.Тази специалност е нова.Ние сме втори випуск,който има възможност да я изучава.Учим и адски много медицина,защото се изисква да имаме познания в тази област,за да знаем какви диагнози да поставяме.Във втори курс имаме и диагностика.Учим и "Професионална етика".Това е предмет,който мен ме грабна.
Определено си заслужава и виждам сериозно бъдеще на тази професия.Надявам се да се окажа права и след време успешно да се реализирам.

п.с. при нас идват преподаватели от всички университети в Бг(което било обичайна практика),но и един от преподавателите е самата Емилия Масларова.Много съм въодушевена. Crazy


Хейййййййй останалите защо не пишете?
Сега какво като студенти и вече сте много важни ли? Joy не,шегувам се.Ама айде стегнете се-пишете,разкажете за впечатленията си.  bouquet

# 217
  • Мнения: 6 051
Еййййй студентки как сте ???
Студентски живот, аххххххххх сладък живот...  Joy Joy Joy

# 218
  • София
  • Мнения: 16 160
Студентки, домъчня ми за вас. Все поглеждах има ли новини и впечатления.
Социални дейности си е хубава и интересна специалност. Дано се обучите и да сте полезни. Имам опит със соц. работници в София/майка ми беше инвалид преди да почине/ - направо ужасни важни и високомерни лелки бяха. Просто си личеше, че не са подготвени, работят само за да вземат заплати. Направо болните хора все едно им пречеха с присъствието си. Сега щом има обучение дано вече идват нови добри специалисти.

# 219
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 144
Охо, хората свършиха очните, а аз не съм започвала... Всъщност другата събота ще съм вече на очни. Успех на всички! Wink

# 220
  • Мнения: 6 051
Хмммм.... Моите очни свършват в петък, но си оставам във Варна.
Мислих че ще имам проблем с математиката, но уви. Като си влизам в часовете ми е лесно всичко.
Супер е да си студент.  Joy

# 221
  • Мнения: 270
Аз започвам на 1 окт. За сега чакам да стане време да заминавам и така Wink
Любов, препоръчаха ми горещо студентския живот Simple Smile Като гледам твоя коментар сигурно и ти го препоръчваш Simple Smile

# 222
  • Мнения: 6 051
Аз започвам на 1 окт. За сега чакам да стане време да заминавам и така Wink
Любов, препоръчаха ми горещо студентския живот Simple Smile Като гледам твоя коментар сигурно и ти го препоръчваш Simple Smile
ОооОооо Да. Супер е да си студент. Както са казали хората- студентски живот, сладък живот.
На даскало през деня, вечер по дискотеки. Всичко си е супер.
Първия ден ми беше тъпо щото сме 3 момичета и 27 момчета. Ама свикнах и сега се радвам че има толкова много момчета....Голям избор има.  Joy Joy Joy
Момчетата са готини, разбираме се. Играем карти, пием. Всичко е супер яко.
Станах агитаторка да бягаме от лекции, че да може да играем карти.
С момчетата е друго...Пускат се бъзици, тва онова. Докато с момичета се чудя кво щях да прая. хееххехех яко е......... hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Аз утре заминавам за Варна. Гледай да се обадиш като дойдеш....Да отидем на кафенце. Може да те запозная с някои колега, че са ми много.  hahaha Joy

# 223
  • Мнения: 270
Любов, а гаджето? Simple Smile
То по принцип момчетата са много по-свестни от момичетата. Аз предпочитам да съм едно момиче в цял клас с момчета.. До сега бяхме 24 момичета...и щяхме да си издерем очите Simple Smile
Ах ти лошо момиче  Naughty Караш ги да бягате  Naughty

# 224
  • Мнения: 1 354
Подкрепям с две ръце-студентски живот,сладък живот!
Януари и аз се местя в Стара Загора и оставам там.
С гаджето се разделихме.Време ми е да порасна. Whistling
Ще бъда на квартира сама,без други познати или не с мен.Има няколко интересни места за работа и започвам и бачкане,но ще продължа да бъда задочно,че е трудно иначе.В смисъл,от към финанси...трябва да се работи,няма начин....и ще е шоу.
Няма да мога да пиша,докато не си купя компютър,ама....хахаха като идвам в малкия град до мама и тати ще пиша  Joy малиии вече го раздавам гъзар.... Joy Joy Joy

Ехххх момичета помните ли как до вчера се тресяхме с кви рокли да сме,после матури,та матури,а сега вече сме студентки и говорим за барчета....онзи ден се замислих,че от бала отмина вече половин година,а всичко бе все едно вчера  Shocked Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт