какво ще ми препоръчате?

  • 936
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 243
То това си е нова тема, но за стафилококите сте прави... Чак още се чудя как се разминахме с тях втория път - почти всички мамета, дето родиха край мене, си донесоха и коки вкъщи. Дали защото бях една ужасна и претенциозна пациентка и не дадох детето да бъде обличано в техните дрехи, завивките и за двете също донесох от къщи. Бая псувни отнесох и фасони, ама май съм имала право. Пък иначе много се докачат, като някоя родилка нещо им каже... Само не ми се мисли как им е на тия момичета, дето са притеснителни и не знаят да си отстояват позициите пред "вездесъщите" санитарки с парцалите и пр. медицински персонал. Още един път се извинявам за отклонението.

# 16
  • Мнения: 2 531
Аз съм останала с впечатление, че измиването на гърдите преди и след кърмене е с цел на само да не се зарази бебето, но и ако има гъбички да не се заразиш и ти!И все пак само в началото го спазвах , не мисля че кърмачки на 6 м. се мият така?

# 17
  • UK
  • Мнения: 1 334
мен ми казаха да не ги мия преди и след всяко кърмене със сапун,защото кожата се изсушава и ще се разранят още повече. Вземи си Лансинох,не трябва да се отмива и можеш да си слагаш колкото пъти искаш.мен много ми помогна.

Общи условия

Активация на акаунт