Бил Гейтс се оттегля днес ...

  • 1 681
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
Всеки път като седна на комп-а се "сблъсквам" с последния идиотизъм на Microsoft- Windows Vista #2gunfire. Дано след пенсионирането му няма такива идиотизми.

Иначе ще го застреляш, така ли?

# 16
  • София
  • Мнения: 62 595
Честито му на Бил Гейтс. Имал човекът акъл в главата да се пенсионира на млади години.

# 17
  • Мнения: 212


Бъдещият милиардер говори по телефона в една от лабораториите на Харвадският университет Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 826

Смятам че е редно да отдадем уважение на човека благодарение на който изобщо има форуми и благодарение на който всички ние имаме възможност да пишем и контактуваме в  Интернет.
Бил Гейтс не е бащата на Интернет , пообъркал си се нещо ...

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Всеки път като седна на комп-а се "сблъсквам" с последния идиотизъм на Microsoft- Windows Vista #2gunfire.
Имаш два варианта: или не сядаш на комп-а и си пазиш здравето или разкарваш Уиндоус-а. Мога да ти препоръчам Макинтош Simple Smile
На Бил Гейтс само "Браво" мога да му кажа.

# 20
  • Мнения: 212
Между другото ако оставим настрана бизнесмена Гейтс и погледнем на него като мъж, може да се каже че това е мъжът-мечта за всяка уважаваща себе си ССФ. Направо принцът на бял кон, удар в десетката. Защо мисля така...

1. Инициативен - сам напуска Харвард, след като преценява, че университета няма какво повече да му даде, за да следва мечтите си и да прави това което му се прави. Малко от нас биха напуснали Харвард по собствено желание. Ако изобщо успеем да влезем там де Simple Smile Тук постоянно се оплаквате че мъжете ви не били инициативни.
2. Несметно богат - мечтата на всяка втора жена тук.
3. Верен и любящ съпруг - няма нито един скандал около личния му живот. За толкова години никой папарак не го хвана в компанията на някоя манекенка или която и да е там жена. А едва ли не е имало жени които искат да се докопат до него най-малко до парите му. След като забогатява не си сменя жената както прави българския мъж - най-напред си сменя колата и после и жената.
4. Има достатъчно акъл в главата за да не се главозамая от милиардите които има.

И изобщо мъж мечта за всяка от вас. Богат и верен съпруг - коя не иска такова чудо. Жалко че в България няма такива мъже. Simple Smile Ще трябва да ги търсите другаде...

# 21
  • Мнения: 3 826
Хубав, лош, Бил Гейтс е направил парите си по законен начин. Не е крал от държавата, не е взимал залъка на бедните, не е присвоявал помощи и еврофондове. Ах, даже не е женен за чалгаджийка, а и за незаконни деца не се чува нищо!  Shocked
Пу, не го е срам!  #Cussing out
хехе , ти понадалеч от чалгата гледаш ли
не е много срамежлив , да знаеш , а и в монопола няма много законност , да не кажем хич
като го съдиха за монопола му , той предпочиташе да плаща глоби от по 1 млн. долара на ден , но да си държи монополното положение , не виждам да го е срам особено
точно тогава направи и фондацията си , за имидж , да не си помислят хората , че парите го интересуват , абсурд , той въобще не е такъв  Laughing

# 22
  • Мнения: 25 620
Грешиш, моме. Да си създател на една огромна компания не означава, че взимаш решенията самостоятелно. Има си борд на директорите, има си акционери и механизмите, по които те управляват. А и, ако не се лъжа, Бил Гейтс още преди няколко години се отказа от ръководния си пост в компанията, остана само с почетно участие май...
Та да се върнем на думите ти - никой не е съдил Бил Гейтс, осъдиха компанията му и той не е извадил от джоба си нито цент. А защо ръководството е преценило, че им е по-изгодно да плащат глоби, това всеки бизнесмен може да ти обясни, особено нашенските.  Mr. Green
А пък другите богаташи все честно и почтено са си спечелили парите, включително и Английската кралица, мдам...  Whistling

# 23
  • Мнения: 3 826
ХАХАХААА - грешиш , булка , и само глупости говориш
сега се оттегля ,
защото вече не е креативен , той пак си е основният акционер , просто се оттегля от активна дейност
винаги той е карал влака ( и е взимал решенията ) ,
точно в пика на най-големия скандал
богатството му бе 103 милиарда   ,
той дари 3 милиарда за фондация ,
после акциите спаднаха немалко - с 40 % покрай заведените дела , това с ваденето от джоба как  го разбираш , не знам , но богатството му спадна с толкова - 40 % ..''не бил извадил нищо от джоба си'' ...хич ...60-те милиарда са под формата на акции , а ти сигурно си мислиш , че ги държи на срочен влог в банката
фондацията я основа точно за имидж , и тя е немалко оплювана , защото се занимава с ваксинации на деца В Африка , а знаеш колко противници има на ваксините , отделно се забелязва , че децата , болни от СПИН след ваксинации рухват и умират ..така , че дори и фондацията не  събира само овации ...

# 24
  • Мнения: 25 620
Браво, браво!  Joy
Явно Бил Гейтс ти е идея-фикс, та толкова да си запозната с делата му, че и отблизо.  Mr. Green
Е, лошо няма. Само дето някой ще си харчи паричките, а други ще останат само с плюнките.  Laughing

# 25
  • Мнения: 3 826
нямали малко тъпотиите , свеки  ,
а като няма какво да кажеш , нали знаеш ...
 не ми е фикс идея , защо така си мислиш ?
просто  да доуточня ,  все пак виждаш ли колко е зле да говориш глупости , та после се чудиш  как да се измъкнеш
та да обобщим - жененето за когото и да е не е престъпление , за разлика от монопола , който е забранен със закон ...
и къде видя плюнки ? привидяло ти се е ...

# 26
  • Мнения: 25 620
Анче, Анче, напече те слънцето май, моето момиче.  Joy
Ти на чалгаджийка ли се обиди?  Crazy
О, извинявай тогава! Тукашните правят изключение, нали знаеш?  Peace
А за монопола - хайде да оправим първо нашите монополисти, пък тогава да ги мислим щатските, а?
И в знак на добра воля ти пускам нещичко да прочетеш, дано успееш да схванеш този път:

Цитат на:  Монитор
На 27 юни 2008 г. Бил Гейтс ще отиде за последен път на работа в компанията, която създаде - Microsoft. След този ден софтуерният гигант ще продължи да работи с пълен ход и сякаш нищо не се е случило, но вече без компютърния гуру, съобщи Би Би Cи. Още преди две години геният обяви оттеглянето си от активна работа в корпорацията и оттогава й отделяше само един работен ден седмично . Въпреки това мнозина се чудят дали наистина напускането му ще се окаже така безпроблемно, както го представят наследниците му на управленските постове.
Според Рей Ози, който преди две години замени Гейтс на поста директор на отдела за програмно осигуряване, компанията е в такова цветущо състояние, че оттеглянето на гуруто няма да бъде удар за нея. Същото е и мнението на главния изпълнителен директор на Microsoft Стив Балмър, който пое поста през 2000 г.

# 27
  • Мнения: 3 826
не съм се обидила на чалгаджийка, защото не слушам чалга , казах ти да спреш с простотиите ,  но ти е трудно , явно , а и не аз съм предмет на обсъждане в темата , но ти като няма какво да кажеш за Бил Гейтс , взе мен да обсъждаш ...
за какво ми вадиш тия цитати , делата за монопол са от много години , не са от сега ,
той така стана толкова богат  , не по друг начин ,
да не мислиш , че е имал нещо против монопола си  , но лошия управителен съвет е действал зад гърба му ...  Joy Joy той им е викал - ''не така , момчета , не е хубаво , не е  законно ''
а те са му отговаряли - ''не , били , може и да не искаш , но ще те направим най-големия богаташ в света ...''

# 28
  • Мнения: 25 620
Виждам, че продължаваш да имаш проблеми с четенето и разбирането на текста. Аз бях дотук.  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 5 103
Ако бях на негово място бих се оттеглила по-рано.

Общи условия

Активация на акаунт