Яд ме е за Ангел Ковачев!

  • 3 200
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 682
На мен пък много ми допадна и момичето, което танцуваше с ръцете си - невероятен синхрон  Peace. Жената, която говореше наобратно също беше голям талант. Честно казано онемях като чух момиченцето как знаеше столиците - за дете на неговата възраст /а и не само/ си е наистина голямо постижение. И не мисля, че специално родителите са го принуждавали да ги учи тези работи. Явно с времето детето е показало памет и оттук оттам се е почнало с любопитство и постепенно схватливостта му го е довела до този логичен завършек  Peace
Незнам само защо на финала имаше пеещи или танцуващи хора. В какво се изразяваше таланта им. Неказвам, че не са били артистични или със силни гласове, но....
Да за бийтбокса съм съгласна. Много беше як  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 351
Според мен трябваше да има възрастово ограничение, поне до 15 години.Малките деца печелят симпатии, защото на първо място са деца, сладки, невинни, обаятелни по един особен начин.
Уважавам това, че Вяра знаеше толкова много, но имаше участници, които имат наистина дарба да правят нещо уникално, талант, който обикновения човек, дори и с много практика не може да постигне.

# 17
  • Мнения: 43
Вярно е,че всеки си има фаворит и накрая ще има много недоволни,но аз винаги гледам нещата от добрата страна.Радвам се,че имаше такова шоу,видях много интересни хора,радвах им се,защо да се ядосвам,то се знае,че ще победи един.Предпочитам да виждам и научавам нови неща,отколкото да търся кусури.
А момиченцето си е талантливо,ако беше толкова обикновено това,много деца щяха да имат такава памет,но нямат.Да му е честита наградата!

Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 17:04 от Камелия-МС

Общи условия

Активация на акаунт