Най-приятна и най-просташка тв. реклама - 2

  • 43 199
  • 459
  •   1
Отговори
# 45
  • Банкя
  • Мнения: 823
Мен последно време в жегите ме кефи рекламата на Кока Кола с двамата приятели, където единият пътува в претъпкан влак, а другият го дразни, пиейки Кока Кола по телефона Mr. Green

# 46
  • Мнения: 662
Любимата ми реклама напоследък е за едни хладилници(Беко) .Става въпрос за един мъж,който става посред нощите за храна - в крайна сметка се оказва ,че я носи за бременната му съпруга(?) .Мелодийката също е много приятна . Heart Eyes
http://www.youtube.com/watch?v=rBGKQCsfnDM

Да, много е приятна. Дразнещите са много, на райфайзен са ми изключително неприятни Whistling.

# 47
  • Мнения: 776
Моят приятел Конфуции -  #2gunfire Не стига, че всяка вечер всеки знаен и незнаен гост му е приятел, ми сега и Конфуции Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 2 774
Ето какво изнамерих в компютъра си. Ако намерите време да го прочетете, ще се посмеете здраво  Joy
РЕКЛАМО - SAPIENS-ЪТ
Ето какво представлява рекламо-sapiens:
Много добро,много  smile3532 .

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 704
новата реклама на Леки - тия образи са невероятни! бабата -да е жива и здрава - всяка година нова реклама да има с нея!

# 50
  • Мнения: 1 878
Моят приятел Конфуции -  #2gunfire Не стига, че всяка вечер всеки знаен и незнаен гост му е приятел, ми сега и Конфуции Crossing Arms

Напълно съвпада и с моето мнение. Много дразни тоя Трифонов newsm11

# 51
  • Мнения: 205
Харесва ми рекламата на банка ОББ с ангелчето и дяволчето-"ти кой ще правиш на луд бе" Laughing ама не знам дали още я излъчват.Харесват ми и повечето реклами на Кока Кола.Дразни ме на "Бонукс" последната, на мастика"Пещера"-рядко има толкова гнусни реклами, както и онази с Преслава,забравих на какво беше- "един мигач и още нещо" Sick

# 52
  • Мнения: 1 367
У нас в момента са хит две реклами-на Памперс с прохождащото бебе и на Air wick /така ли се пише?/ със слончето,на което съпругът-стоножка си оставял обувките навсякъде.

# 53
  • Мнения: 580
новата реклама на Леки - тия образи са невероятни! бабата -да е жива и здрава - всяка година нова реклама да има с нея!
Абсолютно!Много свежа рекламка  Grinning

# 54
  • Мнения: 417
аз не пия бира но след рекламата на *Леденика* може да размисля.Кефят ме рекламите на беко

# 55
  • Мнения: 1 367
Адски ми е тъпа рекламата на "Простабор форте".Толкова недомислено,че чак се чудя кой,по дяволите,я е одобрил за изработка!Как е възможно да се задава такъв малоумен въпрос като "Жените имат ли простата" и същевременно да се внушава,че това е изпит от медицинска специалност.И може ли все пак някой да ме светне като как точно жените страдат от простатата?Ще бъда много благодарна на евентуален отговор.

# 56
  • Мнения: 6 713
Аз ще се възмутя от рекламата на Нести (Nestae - така ли се пишеше newsm78) - напитката....

Дават как бедни индийци по цял ден прегъват гръб, за да направят ободряваща напитка за "белия" човек... На мен лично ми направи ужасно грозно впечатление... като че те са някакви роби и се грижат за господаря... в случая някакъв тийнейджър, на който джобните му пари са колкото заплатите за един месец на цялото село. Thinking Thinking

За мене лично това е расистка реклама newsm11 newsm11 newsm11
(май имаше и още една разновидност - сюжета се развива в Африка някъде)

# 57
  • София
  • Мнения: 15 464
В момента най- много ме дразни една реклама за някакъв кредит(нямам нерви да я догледам, та да разбера за какво става дума). Един мъж и една жена се въртят и блъскат с една плазма в едно тясно коридорче, направено на хол и всичко това го гледаш само на половин екран.

# 58
  • Мнения: 1 878
Много ме дразнят и всички тези реклами за потентност и по-дълга ерекция дето са ги напускали по всички български канали . Ако някой чужденец гледа,ще си помисли, че българинът е е... си импотентникът.

# 59
  • Мнения: 2 759
...Дават как бедни индийци по цял ден прегъват гръб, за да направят ободряваща напитка за "белия" човек... На мен лично ми направи ужасно грозно впечатление... като че те са някакви роби и се грижат за господаря... в случая някакъв тийнейджър, на който джобните му пари са колкото заплатите за един месец на цялото село. Thinking Thinking ...
                         Peace  . Принципно там живеят горди хора и всеки път се чудя как ли са навили някой за подобна реклама. Много унизително ми се струва. Не бих пила 'Нес Ти' по тази причина.

Общи условия

Активация на акаунт