Давате ли вода в тези жеги ?

  • 1 696
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 663
И моето бебе е изключително кърмено т.е. не пие вода от шише, просто давам да суче по - често.

# 16
  • Мнения: 34
моето бебе пие всеки ден по много вода , въпреки , че е на кърма и смятам това за много хубаво

# 17
  • Мнения: 1 674
Миналата година когато дъщеря ми се роди бяха големи жеги.Вода отказваше да пие,само сучеше/дори в жегите първия месец ми качи малко над 2кг./
И моето бебе е изключително кърмено т.е. не пие вода от шише, просто давам да суче по - често.
Мисля ,че ако само сучете може и без вода -детето си я набавя от кърмата./ние сме живото доказателство/Когато обаче хапва и друго трябва да се предлага на детето вода,а в топлото време по-вече.Щом пълни памперса редовно няма място за притеснение.

# 18
  • Мнения: 105
Пие вода и то много. Опитвала съм да давам гърда за да суче, но тя си иска водата. Когато си е гладна - суче. Жадна ли е -само вода, друго не иска

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Моето бебче е само на кърма,вода не ще и не ще.Предлагах му преди,сега изобщо и труда не си правя да му преварявам,той така и така предпочита мама Crazy

# 20
  • Мнения: 660
Дa пием доста вода,от 7 месечен се научи да си държи сам шишето и си пие когато си иска,навън му е до него в количката и като му се припие се обслужва сам.Изпива около 300 мл вода навън,тоест 2 малки шишенца... Peace

# 21
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Моето бебе пие вода откакто се е родил. Сега изпива по минимум 250 мл вода.

# 22
  • Мнения: 96
На поискване се кърмим, така че не смятам, че е необходимо да давам вода. Не съм забелязала да ми се сърди Mr. Green Peace

# 23
  • Мнения: 327
И моето момче не пие вода.Мислех,че при захранването ще пропие,но не.Педиатърката ми ме успокои да не се шашкам,като му дойде времето ще пропие Peace

# 24
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Не,предлагам му по-често "Млечния бар"  Joy

# 25
  • Мнения: 78
Не,предлагам му по-често "Млечния бар"  Joy

 Peace И аз бях така миналото лято, когато бебето беше още на изключително кърмене

# 26
Моят отначало не я искаше,но сега си пие,даже по 300мл. на ден изпива.
Въпреки,че кърмя си му давам водичка.

# 27
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 584
Моят син пропи вода от около 1 месец, преди това не искаше, въпреки че му предлагах. На ден изпива около 100 мл

# 28
  • Мнения: 422
и ние сме на кърма от 3 дни , давам пюре , но и вода си иска , така че давам , да ! изпива по  около 200 мл. на ден ,което според мен не е много в тия жеги

# 29
  • София
  • Мнения: 2 806
И ние се кърмим на поискване, макар че вече ядем и твърда храна. За целия ден му себира максимум 50 мл. вода. Предлагам му, но не настоявам, по- скоро си чеше венците и и си играе с биберона, отколкот да пие вода.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт