А ръцете? тема за пълнолетни

  • 3 252
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 305
И аз използвам крема на Atrix и  съм доволна, но при тежки случай наблягам и на глицериновите

# 16
  • Мнения: 372
Аз пък правя обратното-с крем за ръце си мажа краката и ефекта е добър наистина.

И аз така Wink Иначе обтриване на ръцете със зехтин също се отразява много добре Peace

# 17
  • Мнения: 35 968
... едно розово вазелинче на "Арома"...

от много време си го търся, намира ли се още?

# 18
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Редовно си мажа ръцете с крем по няколко пъти на ден и задължително след всяка баня и всяка вечер. Сменям кремовете непрекъснато. Преди години ползвах един български крем "Витамина" с витамини F и Е. Беше в тубички, но го спряха от производство. Бях много доволна. Сега изреждам най - различни кремове - и с глицерин и с мед и със силикон и с каквото още се сетите на най - различни цени и марки, но като крема " Витамина", не мога да си харесам.

# 19
  • София, център
  • Мнения: 3 455
За ръце ползвам клема на "Билка" с екстракт от мавруд. А на вилата, където вечер ръцете ми стават на раш пила, си купих от бакалията един български крем за стотинки с мед и мляко, който има поразителен ефект.

# 20
  • Мнения: 37
аз също си мажа ръцете с крем за лице нищо друго...за сега са ми добре ръцете

# 21
  • Мнения: 31 198
... едно розово вазелинче на "Арома"...

от много време си го търся, намира ли се още?
Да от аптека си го взех.Аз също не изневерявам на Атрикса за ръцете.

# 22
  • София
  • Мнения: 164
Аз имам много суха кожа, на ръцете направо кожата ми се бели- купих си Колд крем за ръце на Авен-много съм доволна от ефекта за сега PeaceМажа по 2-3 пъти на ден.

# 23
  • Мнения: 29
Ползвам това кремче: http://uk.loccitane.com/FO/Catalog/Product.aspx?prod=15LM250V6.Мажа когато се сетя

# 24
  • Мнения: 410
За мен най-добрият е този:

# 25
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Наскоро си купих крем за ръце на -417...просто останах очарована...много бързо попива и прави ръцете невероятно меки и нежни Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 239
Рядко ползвам крем за ръце.Ако се наложи ползвам на Avon.

# 27
  • Мнения: 212
Аз ползвам на Garnier- в червената опаковка и съм много доволна Peace слагам си по 2-3 пъти на ден.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Рядко ползвам крем за ръце.Ако се наложи ползвам на Avon.

И аз така, много съм доволна от един крем за ръце в червена опаковка на Avon- със силикон е и много готино е усещането по ръцете.

Иначе и аз да попитам- защо темата е за пълнолетни ?

# 29
  • Мнения: 3 830
Използвам тези и нищо друго не ми е нужно:

1.

2.

3.

Общи условия

Активация на акаунт