Обичат ли да се гушкат бебетата ви?

  • 3 190
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 229
И моят син никога не е обичал да се гушка. Като беше малък просто почваше да се катери по нас. Сега правим "гуш" за секунда като го вземам от яслата и след това хуква. Може да се гушне отново за момент, ако се е ударил много силно. Стои гушнат по-дълго само ако е с висока температура. Иначе си пада по гъделечкания и разни такива по-бурни прояви на обич. Обича обаче да го целуват по бузките, но самият той не дава целувки.

# 16
  • Мнения: 5 393
И до сега обича. Естествено понякога не е на кеф, но като цяло е много....."гушлив"( ехаааа, ква дума само Crazy Laughing)

# 17
  • Монтана
  • Мнения: 220
С баткото много сме се гушкали,сега с малката продължаваме в същия дух.  Hug

# 18
  • Мнения: 266
От време на време,а когато се удари пада голямо гушкане.

# 19
  • Мнения: 593
И ние много се гушкаме! Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 1 185
Любимо ни е и на двамата!

# 21
  • Мнения: 4 753
Обича, но да не прекалявам.... Да не би на твойто бебче да му е жега като го гушкаш и за това да се тегли...  newsm78

# 22
  • Мнения: 4 335
А ми той само това иска да го нося и да го гушкам Heart EyesГрадил характер Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 39 766
Дияна изобщо вече не е в графата "бебета", но обича да се гушка. И от мен, и от баща си. Малкият за сега е първосигнален, гушка се и отваря човчица Simple Smile

# 24
  • Мнения: 961
Да, обеча да го гушкам, макар че и сам да го оставя, не роптае. Друг е въпросът като поотрасне на какво мнение ще е за гушкането.

# 25
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Да, бебето обича и големия ми син понякога дори иска да го гушна.

# 26
  • Мнения: 4 784
От три - четири месеца насам стана още по - гальовен. Като бебче не обичаше да го гушкат, предпочиташе да си говорим и да се забавляваме, стоейки един срещу друг, но сега наваксваме с пълни сили.

# 27
  • Мнения: 625
Моето дете особено като бебе не обичаше да се гушка,все се дърпаше,просто си има такива деца.То и аз бях такава,че и още съм си такава...С времето,когато порастна започна да се гушка,когато има нужда от ласки или му е мъчно или просто ей така.Но като цяло мисля,че не е проблем.

# 28
  • Мнения: 2 807
И трите ми са гушанчета  Heart Eyes

И моите три са така  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И моите много се гушкат все още

Общи условия

Активация на акаунт