'американски' хладилници с 2 врати

  • 16 991
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 576
Прецени си дали наистина ще го запълваш догоре всеки път този хладилник.

Ако търсиш голям обем виж този тип широки хладилници http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=00002633
Нашия е подобен, макар и купуван преди доста годинки, доволна съм, като ми се наложи събирам огромно количество храна вътре....

От друга страна тези с две врати са доста по-хубави на външен вид  Peace

# 16
Искрено съм изумена от това изказване:
Също така ми обясни, че американците са си ги правили за тях и тръбичките, който се включват в централния водопровод не издържат на налягането и се пукат и й наводняват за 2 месеца 3 пъти къщата.

Имаме такъв хладилник( както и всичките ни приятели и познати) от 4 години, на паркет сме навсякъде и досега това никога не се е случвало. Тръбичките са медни, както точно се очаква да се пукнат не ми е ясно?


аз съм се спряла на whirpool s25. много е красив, с ледогенератор, но мястото, където искам да го сложа, т.е. само там се събира е доста далеч от мивката, където са всъщност връзки с вода. откъде минават твоите тръбички? през шкафовете, зад шкафовете, в стената?

# 17
  • София
  • Мнения: 4 397
продължавайте, продължавайте в тоя дух, моля  Wink

Продължавам  Mr. Green
И аз много искам такъв за новата къща, и даже скоро гледахме на Самсунг едни много хубави модели м/у 2800/3500лв. / ако ти се дават толкова пари/ , и са доста голями  Peace
Напролет при местенето ако не е излезнало нещо по ново и голямо  Whistling  сигурно ще вземем такъв  Peace

# 18
  • Мнения: 7 091
аз съм се спряла на whirpool s25. много е красив, с ледогенератор, но мястото, където искам да го сложа, т.е. само там се събира е доста далеч от мивката, където са всъщност връзки с вода. откъде минават твоите тръбички? през шкафовете, зад шкафовете, в стената?

Ами ние сме в къща и водата е изведена на това място, където е хладилника от мазето.  newsm78 Не виждам причина обаче да не може да се направи по някакъв начин и в апартамент.  Peace

# 19
  • Мнения: 210
може да се направи и в апартамент разбира се.
аз си избрах този,тия дни отивам да си го взема:http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09028909

# 20
  • Мнения: 3 089
и аз съм му мернала око  Wink

колкото до тръбите - нашият хладилник ще е на съвсем друга стена - не на тази с мивката. при това на ъгъла между двете стени има и врата. не виждам причина да не могатд а се сложат ПВЦ ВиК тръби - меки са, огъват се и могат да минават отдето си искаш. при нас даже ще ги вдигнем над въпросния отвор за врата  Peace

за пълненето - 100% ще тъпча до дупка  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 795
ARISTON Quadrio съм харесала http://domotehnis.ru/content/otherpages/page-89.html
но само нарекламата съм го видяла, някой да го е виждал вече на живо или още по-добре, ако вече си го е купил? Като дизайн е страхотен, 280 л хладилна част има и с така разположените врати доста храна би трябвало да събира  Thinking

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 23 688
Просто като идея - мога да препоръчам съвсем различен тип хладилник. С три или четири врати. Моят хладилник е с три врати, но съм виждала и с 4ри. Едната врата е място за вертикално подреждане на бутилки с голямо чекмедже за плодове и зеленчуци. Другата врата е същинската хладилна част с 3-4-5 рафта, зависи, аз съм махнала 4тия рафт. И третата врата е фризера. Като можеш да нагласяш различна температура във всякаотделна част - много е удобно.
А, вратите са вертикално разположени и става много висок самия хладилник, това е недостатък според мен, за да ровя удобно във фризера се налага да се качвам на столче. Добре, че имам голям отделен фризер и в малкия държа само сладоледа Grinning Иначе няма никакви други недостатъци, хладилната част е огромна и като няма бутилки вътре можеш да натъпчеш доста повече продукти. Мога да снимам моя хладилник, ама е доста разхврълян Embarassed

# 23
  • Мнения: 3 089
янтра - може ли линк някакъвс картинка, че не можах да се ориентирам...

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 23 688
Отивам да снимам моя ooooh!

# 25
  • Мнения: 795
янтра - може ли линк някакъвс картинка, че не можах да се ориентирам...
Aз точно такъв съм показала  Peace Аристон с 4 врати.

# 26
  • Мнения: 3 089
разгледах твоя. хареса ми. ама тя май говори за вертикални врати  newsm78

а на 'твоя' от руския сайт хау мач мани му искат?

# 27
  • Мнения: 795
разгледах твоя. хареса ми. ама тя май говори за вертикални врати  newsm78

а на 'твоя' от руския сайт хау мач мани му искат?
Не знам, така и не го намерих в Техномаркет, но го видях в българското списание Идеален дом и би трябвало и тук вече да го има. В руския сайт намерих най-добри снимки, затова него пуснах. Ако го видиш някъде, кажи!
И аз искам да видя този на Янтра Praynig

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 23 688
янтра - може ли линк някакъвс картинка, че не можах да се ориентирам...
Aз точно такъв съм показала  Peace Аристон с 4 врати.
Не, не е такова чудо, друго е Simple Smile Качвам снимки и сега ще пусна линк.
Много бавно работи снимка.бг...

Последна редакция: ср, 02 юли 2008, 16:41 от Янтра

# 29
  • Мнения: 377
разгледах твоя. хареса ми. ама тя май говори за вертикални врати  newsm78

а на 'твоя' от руския сайт хау мач мани му искат?

Този хладилник го видях единствено в магазина на Горение / по пътя за Метро2/. Много ми хареса, а цената му е 1500 лв. Докарали са 5 бр. миналата седмица.
http://business.actualno.com/news_170070.html

Общи условия

Активация на акаунт