Знаете ли кого/какво видях 6?

  • 87 922
  • 890
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 576
Вчера видях Миро от ББ2 в Метро и между другото изглеждаше доста добре, заякнал.... по ТВ-то като съм го гледала винаги ми е бил супер противен, но на живо е симпатяга.

Купи си колело и едвам го напъха в някво старо VW Polo.... какво стана с парите от наградата???
Защо кара такава кола вече???

# 76
  • Мнения: 1 952
Видях Есил Дюран и Благо Георгиев да кършат снага в Син сити.

# 77
  • Мнения: 154
Смятам, че е проява на много лош вкус да се коментират размерите на скръбта на някого.
По темата: в петък видях на Витошка Лили Игнатова. Много слънчева - нежна, красива. Често срещам известни хора, но рядко някой ме кара така да се вълнувам. За мен Златното момиче винаги ще бъде звезда Simple Smile.

# 78
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Миналата седмица видях манекенката Ирена Милянкова. Изключително нежна и непринудена ми изглеждаше, засякохме се на детска площадка, пускахме децата по пързалката, майка и` беше с нея, а тя с трите дечица.
Тази жена се е омъжила на 15, мъжа й българин ли е newsm78

# 79
  • Мнения: 4 202
Миналата седмица видях манекенката Ирена Милянкова. Изключително нежна и непринудена ми изглеждаше, засякохме се на детска площадка, пускахме децата по пързалката, майка и` беше с нея, а тя с трите дечица.
Тази жена се е омъжила на 15, мъжа й българин ли е newsm78

Да, той е някакъв шеф във Визаж.

# 80
  • Мнения: 4 053
Наско от БТР в Скай Сити,
много дребен ми се стори

# 81
  • Мнения: 4 212
видях на летището в Аликанте, Надежда Михайлова, пътувахме в един и същи самолет. С нея беше един хубав мъж Flutter

# 82
  • Мнения: 74
Благой Бекриев се бил оженил в Пловдив? Има ли някъде снимков материал? Фен съм му.

# 83
  • Мнения: 196
Видях Андрей от "Сблъсък"....много е нисък бре Shocked

# 84
  • Мнения: 6 417
Велислава Дърева с компания в заведение "Академия" зад "Александър Невски". На съседната маса си дърдореха за войни и манерки агент Тенев в компанията на един журналист от по-старото поколение, забравих му името, но много готин. Йоана Буковска също беше там със симпатичен младеж.  Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 4 916
Велислава Дърева с компания в заведение "Академия" зад "Александър Невски". ...

Тя непрекъснато е там, имам чувството, че използва масата за офис.

# 86
  • Мнения: 6 417
Да, там едни и същи хора си живеят. Много е отслабнала тая жена, ама много.  Thinking

# 87
  • Мнения: 738
Миналата седмица Ути в Хепи Б-с, някакво кулинарно шоу имаше, май... Много е готин Mr. Green

# 88
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
днес по Раковска видях Мария Статулова

а преди седмица Елица, която пее със Стунджи, много нежна и красива, но беше с цял тон грим ooooh!

# 89
Снощи бях в Приморско и слу4айно отидох в Плантациите където пя Борис Дали:)Много земен и естествен 4овек-не за 1-ви път го виждам:)

Общи условия

Активация на акаунт