Знаете ли кого/какво видях 6?

  • 87 911
  • 890
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 25
...........собственичка на Вени тур - фирмата, която остави на произвола на съдбата доста българи в Турция....Пиеше бира в компанията на някакви мутри около един басейн в София.Хич не ми изглеждаше притеснена...ега ти наглото същество! #2gunfire

# 841
  • Мнения: 9 243
Драго от Чай" - в Аспровалта - Гръцко

# 842
  • Мнения: 1 224
Пламен Марков - разминахме се в сградата където е офисът ми  Sunglasses

# 843
  • Мнения: 3 268
А Деница коя е и каква е?За Свинаровата булка питам.

# 844
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
редактирам се
младата дама е експертен сътрудник в парламентарната Комисия по вътрешна сигурност и обществен ред и му се пада подчинена. В момента Деница работи в отдела по евроинтеграция в Министерския съвет. Бившите й колеги от парламента я описват като "приятна за окото, висока и слаба, отзивчива и ненатрапчива".

# 845
  • Бургас
  • Мнения: 1 275
Уреди се Свинаров с агнешко.Ако е вярно,че първата му съпруга е била властна и нетактична,че да го навиква пред познати,да му е честито.Но май като се видят с власт мъжете на неговата възраст си сменят съпругите.

# 846
  • София
  • Мнения: 318
Вчера видях Милена с някакъв мъж в Зоната. Изглеждаше много добре и засмяна и май вече й наближава термина.

# 847
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 99
Вчера към 19.00 часа Христо Стоичков.

# 848
  • Мнения: 6 417
Уреди се Свинаров с агнешко.Ако е вярно,че първата му съпруга е била властна и нетактична,че да го навиква пред познати,да му е честито.Но май като се видят с власт мъжете на неговата възраст си сменят съпругите.
Свинаров е мека Мара и съм чувала, че бившата му жена го държала под чехъл, устройвала му скандали вкъщи, такива работи.

# 849
  • Мнения: 3 268
Ами тогава отървал се човека от туй чудо.Така де,всеки има право на малко щастие!Пожелавам му го!

# 850
  • Мнения: 1 475
Елвира Георгиева в джипа си БМВ Х3, на кръстовището на Каблешков и България, беше с една сламена бяла капела, имаше доста изкуствена физиономия Simple Smile

# 851
  • Мнения: 111
Видях проф. Юлиан Вучков - отново. И отново никой не се обръщаше след него на улицата и никой не му обръщаше никакво внимание.

Видях и Росен Петров - днес. Беше седнал в един ресторант, мисля, че гръцки, до Президентството. Беше седнал на маса отвън, а компания му правеше някаква невзрачна жена-девойка. Мускулите на Росен Петров изглеждаха толкова яки, сякаш същия ден е ходил и тренирал усилено във фитнеса.
Между другото, вие какво мислите за Росен Петров - По-точно, как го оценявате като мъж.

# 852
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
не ми харесва като мъж, никак, с тая монголска физиономия... а фактът, че е бил в обкръжението на Слави, го прави още по-антипатичен (за мен, де).

# 853
  • Мнения: 6 417
Днес отварям в. ШОУ и какво да видя? Ангел Бончев завел Камелия на кино, Мая Илиева минала покрай Семинарията...и всеки път ШОУ "видял с очите си" и "бил там".  Tired

# 854
  • Мнения: 6 417
Видях проф. Юлиан Вучков - отново. И отново никой не се обръщаше след него на улицата и никой не му обръщаше никакво внимание.

Видях и Росен Петров - днес. Беше седнал в един ресторант, мисля, че гръцки, до Президентството. Беше седнал на маса отвън, а компания му правеше някаква невзрачна жена-девойка. Мускулите на Росен Петров изглеждаха толкова яки, сякаш същия ден е ходил и тренирал усилено във фитнеса.
Между другото, вие какво мислите за Росен Петров - По-точно, как го оценявате като мъж.
Росен Петров и да ми се моли, няма да го...оценя.   Crazy

Общи условия

Активация на акаунт