Щури игри, торти и балони за Юлските ни бонбони - 2

  • 11 978
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 521
Ками,как е Евто днес? Милото буболе4е, много дълго време да тормози този вирус
 Praynig Дано по-бъзо премине и дано  Praynig има по малко болни дечица
честито на  вси4ки празнуващи вчера и днес

Отивам да гладя,защото не виждам стаята от изпрано пране

# 16
  • USA
  • Мнения: 559
Ох, милата Евичка.  Confused Направо се измъчи с тази болест. Антибиотика не помага ли? Наистина май пак е за лекар... Чакам добри новини от вас, Ками.

Силве, да, по Жул Верн е филмът. Ще го видиме като излезе по екраните. Освен това май е 3Д.

Яна, страхотен е Никола. Много е красив!  Heart Eyes

Фил, и аз много обичам и двете книги. Истинската улица Консервна е много по-хубава сега от това, което е описал Стайнбек, но си има старата атмосфера. Не си представях тогава да е толкова близо до плажа. Ех, ще трябва май да ги прочета отново.  Simple Smile

Аз едвам гледам. Голям зор тези дни в работата, а и багаж ме чака... Кристиан не се спира на едно място. Много ме притеснява как ще се държи на полета.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
 Simple Smile
Как е Евичка? Дано има подобрение, обикновено на трети ден Т спада и детето живва.  Hug

# 18
  • Мнения: 384
Благодаря!
Евичка доста време се измъчи и вие Ками! SadНо дано лошото вече е преминало!  Praynig Пиши,мислим си за вас!
На последната снимка се виждат точките та затва я пуснах.Тая фирма ми падна в очите Олимпус,два фотоопарата на марката купуваме и на дватата им има по нещо.
Инъче на Боровец е хубаво,много хора има,предимно семейно.Само,че нямахме време да се качим горе,инъче си носих специална раничка-кенгуру-количка.
За гледането не ми се коментира,щото ме е яд,че няма кой да ме отменя.Виждам какво е,как имаш свобода.Хубаво е да си с децата си навсякъде,но да имаш избор е по-хубаво.Каквото и да си говорим самочувствието ми е на 0,а преумората ми е толкоз голяма,че не мога да се зарадвам на нищо.С мъжът ми не можем да останем на саме две приказки да си обелим,ако говорим по-високо Надина мисли че се караме и почва да плаче,а след нея и Никола.Той взе да реве тя като се разплаче.Остав ами да стискам зъби и да чакам то яинъче хубав период от живота ми да свърши.Нямам градивно и позитивно мислене май.Трябва да се уча от приятелката си Клара,тя намира хубавото във всяка ситуация.Трябва да се примириш и да приемеш,но аз все искам повече и още нещо..  Thinking
ЧЕРПЯ ЗА ПОСЛЕДНАТА НИ МЕСЕЧИНКА!  beer3 cook

# 19
  • Мнения: 384
ЧЕСТИТ 1-ВИ РОЖДЕН ДЕН НА НЕЛИЯ!  newsm59 newsm38 newsm18 ДА ИМ Е ЧЕСТИТО НА МАМА,ТАТИ И БАТИ!   bouquet МНОГО ЗДРАВЕ И УСМИВКИ!
ЧЕСТИТО 1-ВИ РОЖДЕН ДЕН НА МАКС НА ДЕСИ!  newsm59  cook Tada Деси,пиши как сте?Желая много здраве и сила!
ЧЕСТИТО 1-ВИ РОЖДЕН ДЕН НА МАКС НА НИККА! newsm67  party041  bigdance2 ВСИКО НАЙ!!!

# 20
  • Мнения: 766
Здарвейте момичета  wavey
Много тъжно за Евичка - дано днес е по-добре  Praynig
Простете за повторението на заглавието, но явно от топлото мозъка ми е блокирал  Embarassed Embarassed
Да честитя на всички рожденници и именици на патерица   bouquet  bouquet  bouquet
Иначе Ина и аз сама си я гледам горе долу положението е като при smutty  Peace Но събота и неделя - не мога да се оплача отменят ме в повечето дейности  Wink
И аз черпя за последната месечинка -  beer3 beer2 beer
Вчера Ина беше за първото си парти - много се забавлява Simple Smile
Малко снимки и от мен Wink

Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 08:36 от Там-там

# 21
  • София
  • Мнения: 114
Виктор почти си сцепи веждата. Идеи какво да слагам на мястото. Слагах компрес, чувала съм за метален предмет и за намазване с олио.  newsm78Но синината е жестока и около окото започна да посинява!? Sad Педиатърката е следобяд, а и тя какво ли ще помогне newsm78 
Вече прилича на боксьор Sad

Честит Рожден ден на Нелия, Макс и Максимилиан! Да растат здрави и щастливи деца! bdbaloni
Честити месечинки на Никола и Инка! bouquet  bouquet

Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 10:12 от uva_uva

# 22
  • Мнения: 910
Честити последни месечинки на Ина и Никола!Големи са сладури! Heart Eyes
Честито и на рождениците днес!  bouquet
Там-там,благодаря ти за идеята за подарък.

# 23
  • Мнения: 389
ЧЕСТИТ 1-ВИ РОЖДЕН ДЕН НА НЕЛИЯ!  newsm59 newsm38 newsm18 ДА ИМ Е ЧЕСТИТО НА МАМА,ТАТИ И БАТИ!   bouquet МНОГО ЗДРАВЕ И УСМИВКИ!
ЧЕСТИТО 1-ВИ РОЖДЕН ДЕН НА МАКС НА ДЕСИ!  newsm59  cook Tada Деси,пиши как сте?Желая много здраве и сила!
ЧЕСТИТО 1-ВИ РОЖДЕН ДЕН НА МАКС НА НИККА! newsm67  party041  bigdance2 ВСИКО НАЙ!!!
И от мен съ6тите пожелания   bouquet

# 24
  • Мнения: 195
Здравейте мами  Grinning

Макс днес става на 1 годинка и влизам да почерпя! Много бързо ми мина това време....  newsm78


# 25
  • Мнения: 98
Честит рожден ден на Макс, Нелия и Макс!    bouquet Да са живи и здрави, красиви и умни дечица и да носят много радости  Hug

Честити месечинки на Ина и Никола  Hug

Ето малко снимки от нашия РД - цък, и едно филмче с тортата - цък.

# 26
  • Мнения: 984
Честито на рожденниците и на месечинките   bouquet
Емче, мисля че за същото става въпрос, ама това което е като печка е за по-голяма площ или за двор примерно... Нашето върши работа. Дори да остане някой комар като го чистим се вижда, че доста са изгорели.

# 27
  • Мнения: 329
знаете ли дали се записва предварително час при Масларски???????Питам са всеки случай.Ева е отпаднала,кашля много ,има храчки ,които за съжаление гълта,започна и хрема- бистри като водичка сополи,няма Т вече 3-ти ден,не иска да яде,слагам й със спринцовка в устата по 30 гр каша лечебна през 1-2 часа и така,пие около 500гр течности на ден,пишка много рядко(5-6пъти),може би когато и ака,само тази сутрин се беше изпишкала ,защото през ноща искаше водичка и изпи 200гр някъде.Сега ще й пека картофче с малко сиренце-данод а хапне  Praynig.Много взех да се притеснявам  Cry
А и друго,през ноща й сложих вестник с мед на гърдичките,защото не можеше да спи от кашлицата и й олекна,спа от 3.30 до 8.30 без да се буди,ама не съм сигурн адали не е вредно,не ми се рови в нета,нямам време,дайте мнения???

# 28
  • София
  • Мнения: 17 592
Честито на рождениците, да са здрави и весели и много, много игриви!


Ками, за меда - не се препоръчва за малки деца. От една страна, пчелните продукти са силни алергени, а от друга, този компрес загрява локално кожата и много дразни, а ако има Т в този момент, ще се вдигне още повече. От друга страна, ти вече си го направила, но пък от трета, алергиите се проявяват при повторна среща с реагента, не при първата... така че, щом й помага, прави го, но "под наблюдение" и мий при първия признак за каквото и да било. И ако след свалянето на компреса кожичката е била зачервена или раздразнена, хич и не го повтаряй. Иначе пчелните продукти са сред най - добрите имуностимуланти по мое наблюдение... Общо взето, не особено смислен съвет, ама... 

# 29
  • София
  • Мнения: 1 177
Честит рожден ден на Нелия и двете Максчета   bouquet Да са здравички,игриви и обичливи!
Честити месечинки на Нико и Ина!
Ками,не мисля,че си и навредила,на мен откакто се помня ми слагаха вестник на гърба и на гърдите,само че с мас,ракия и черен пипер  Sick А за меда нали може след годинка,аз вече съм давала в каша на Стилиян,а ти си го слагала външно все пак  Thinking Хубавото е,че няма температура,значи организмът не се бори вече с някакъв вирус или инфекция.За гърлото и хремата трябва облекчаване и време.Щом има апетит,а я дразни гърлото давай по-кашава храна,дори течна.Не се притеснявай,води я и при Масларски да я види за успокоение Hug
Winx,вие с Фил ще ме амбицирате пак да я чета "Улица Консервна",тъкмо като ида при нашите и няма нет ще имам възможност.А чела ли си "Краткото царуване на Пипин 4-ти" пак от Стайнбек?

Общи условия

Активация на акаунт